Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ADI666

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ADI666

  1. Cześć mam to samo byłem na stacji i powiedzieli że to jest poduszka silnika mam pytanie czy ktoś może zrobić zdjęcie spodu silnika w okolicach skrzyni biegów u mnie jest jeszcze 1 objaw jak przejade kilka kilometrów to głośniej chodzi silnik takie drgania przechodzą na bank jest to poduszka tylko nie wiem jaka i jak sie ona nazywa dlatego prosiłbym o zdjęcie ( u mnie są zerwane sillen blocki ) nie mam kanału i nie moge zrobić zdjęcia[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 21:40_________________________________________________Byłem na kanale okazało sie że uderza rura wydechwa przy agresuwniejszym ruszaniu lub hamowaniu o jakieś mocowanie skrzyni biegów w każdym bądz radzie jest widoczne przetarcie na rurze i mam zamiar coś pokombinować
  2. ADI666 odpowiedział(a) na dirty8 temat w Audi A4 B5
    U mnie jest taki problem flasha- na długich nie mam nie wiem dlaczego pewnie coś się przepaliło klaskon mam tylko latem jak nie pada deszcz Po deszczu już go nie mam czyli gdzieś jeszt przebicie i postanowiłęm kupić całą instalację nową tzn kupiłem przekaźnik 5m przewodu 1,5mm2 oraz włącznik chwilowy i zabieram sie za to w sobotę co do świateł (kierunkowskazów) miałem taką sytuacje przy skręcie w prawo znalazłem coś takeigo jak jechałem w nocy i kierunek w prawo lekko hamowałem i kierunek gasł wiec też gdzieś było przebicie sprawidzłem tył i okazało sie ze przewody były lekko wilgotne przetarłem je i wysuszyłem oraz na nowo zaizolowałme tam gdzie wydawało mi sie że nie jest OK jak narazie do tej pory jest dobrze i działa a klakson naprawie koszt przekaźnika ok 20zł włącznik chwilowy 5zł przewód 15zł woec 40zł i wszystko bedzie działać pan w sklepie powiedział jak podłaczyć weic jest GIT pozdro
  3. ADI666 odpowiedział(a) na marekd12 temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich nie jestem specjalistą ale kupiłem audi które mialo już zmienioną skrzynie sprzedawca (wydaje mi sie uczciwy bo do tej pory mam z nim kontakt i służy mi radą , pomocą) powiedział ze skrzynia biegów jest od mocniejszego 110KM silnika i szczerze przy prędkości 110 115km /h mam 2500 obrotów nie znam oznaczenia skrzyni ale silnik napewno jest 1Z wiec skoro u mnie wszystko działa to powinny być skrzynie (innne przełożenia , mocniejsze) które pasują napewno do tego silnika POZDRAWIAm
  4. powiem tak ze chyba troche lepiej odpalił tzn szybciej ale albo AQ jest już wyjechany albo to co innego :_) pozdroo
  5. witam moje autko ma przejechane 300 000 km wymieniony rozrząd 2000 km temu wymienione świece oraz zregenerowany alternator przez wymianę komutatora oraz nowych szczotek jak i przed wymianą kręciłem nieraz z 5 sekund zanim odpalił tak i teraz mam to samo z tego co wyczytałem to może być AKUMULATOR mimo tego nigdy nie miałem z nim problemu jutro robie próbę na zapalonych światłach i opisze jak było szczerze to ja mam problem tylko z rana jak stał długo na dworze i silnik ostygł potem w ciągu dnia bez większych problemów ale jeżeli to będzie wina akumulatora to jeszcze jutro sprawie sobie nowy
  6. ale o co chodzi z tym olejem aluto jest już stare silnik swoje przeżył wiec mineralny czas zacząć lac moze nawet LOTOS CITY
  7. nie właśnie teraz mam zamiar wlać mineralny a co w nim takeigo złego ??
  8. OK jak zmienie olej to napisze co u jak pozdrawiam
  9. kolor niebieski i to taka chmura ze masakra jadąc na 1 i 2 biegu to szok potem troche mniej a jak już otrzyma temperature 90 stopni to dymienie spada
  10. witam mam przejechane 300 000 km i powiem ze ostatnio z rana jak go odpale to dymni jak SMOK WAWELSKI przejechałem na oleju ok 16000 km i może on już stracił swoje właściwości i sie pali ?? a moze coś innego >?? nie jest specem ale moze coś poradzićie pozdroo * zapoznaj sie prosze z regulaminem, stosuj prosze odpowieni prefix oraz nazewnictwo tematów [Musashi]
  11. jestem LAIKIEM W TYCH SPRAWACH zrobiłęm tak 1sciągłem koło 2 podłożyłem coś pod auto 3 zobaczyłęm moją sonde przeczyściłem ją szczotką 4 lekko psikłem wd40 poczekałem zaczełem kręcić kombinerkami 5 wyszła z trudem ale udałosie 6 przeciągnąłem przewody tak jak na foto 7 wpychałem abs najpierw ręką potem przez deseczke delikatnie młoteczkiem 0,5kg wsuneła sie jakieś 3- 4 cm i OK (wcześniej przeczyściłem kanał na czujnik) 8 JAZDA PRÓBNA OK POZDRO
  12. Witam ciebie mieszkam teraz w krakowie ale wcześniej w strzegomiu blisko świdnicy PRAWDA: )hehe powiem tak piszczał mi pasek ze masakra pojechałęm do mechanika i zaczął grzebać tak napierdo... że masakra złamał mi kółko od napinacza i jeszcze pare innych rzeczy powiem tak za napiancz dałem ze 300zł odrazu pompe wody wymieniłem i pasek nowy i już jest SPOKO wymienił to bez ściagania przedniego zderzaka poprostu sciągnął chłodnice pokombinował wyciągną ją i już wmiare jest luz jak bym miałto robić następnym razem TO SAM BYM TO WYMIENIŁ a powiem szczerze ze informatykiem jestem a nie mechanikiem co do wiatraczka WISKOZI czy jakoś tak jak byś nie wiedział to NA POCZĄTKU odkręćalternator a za nim jest magiczna ŚRUBKAi wszysztko schodzi bez problemu PZODR
  13. ja mam podobnie i wydaje mi sie ze to sa te tuleje koszt jednej to ok 40 zł FEBI a potrzebne są 2 sztuki więc nie jest to dużo wymiana jakieś 100zł max
  14. Hello ;-) witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.