Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. To co kupować 3m ? tamte się nie nadadzą ?
  2. Mnie się wydaje że jest na S-linie moja podobnie siedzi na 17
  3. Mam jeszcze 2 takie zbędne dokładki więc jedną chyba pomaluje plastidipem na czarny mat bo w kolor samochodu na pewno mi się podobać nie będzie takie z połyskiem. Orientuje się ktoś czy jedna puszka starczy na to ?
  4. Powiem wam że aż dziwne że tego w standardzie nie ma. Jak wsiadłem do B8 bez servo to masakra zwłaszcza na dużym i szerszym kole:facepalm:
  5. Gibons odpowiedział(a) na matiteam3 temat w 2.0TDI
    2.0 TDI 143KM na obroty zerknę za chwilę bo pójdę odpalać
  6. Poszukam po sklepach tego kleju dzisiaj jak nie znajdę to zamówię z allegro skoro polecacie:) Ja kupiłem taśmę dwustronną w castoramie mam 2 jakąś Ruską firmy Scley oraz dość popularną firmy Tesa jedna była za 6zł druga za 20zł teraz nie pamiętam która ile kosztowała
  7. Foto zderzaka i wydechu już z dokładką. Myślę czy by nie walnąć ją na czarno mam jeszcze jedną dokładkę na zbyciu
  8. Z tego co wiem to chyba jeszcze serva brakuje ;>
  9. W którymś z tematów masz opis ukrytego zielonego i czerwonego menu poszukaj
  10. A może ktoś zapodać jakąś nazwę przykładową kleju ? ewentualnie czy z castoramy coś się nada ?
  11. Dzięki jutro poszukam takiego kleju
  12. Gibons odpowiedział(a) na stefek temat w Audi A4 B8
    Do lusterek bocznych musisz pociągnąć kabelki aby fotochrom zadziałał.
  13. Ma ktoś jakieś fotki z tej operacji ? jaki najlepiej kupić klej ? jutro będę montował listwy
  14. S-line też już opanowali ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- allroad też
  15. Gibons odpowiedział(a) na yeti_1 temat w 2.0TDI
    1sze słyszę
  16. Gibons odpowiedział(a) na yeti_1 temat w 2.0TDI
    A wymienia się to ? to się wypala a nie wymienia chyba.
  17. Gibons odpowiedział(a) na yeti_1 temat w 2.0TDI
    U mnie 5l weszło
  18. Gibons odpowiedział(a) na yeti_1 temat w 2.0TDI
    Ja wymieniam Olej + filtr oleju co 10.000km Motul Specyfic. Filtr paliwa co 30.000km a filtr kabinowy co roku.
  19. Z drugiej strony jak masz w schowku zmieniarkę lub AMI etc to nie zostaje tam dużo miejsca zbytnio aby coś chłodzić
  20. Gibons odpowiedział(a) na matiteam3 temat w 2.0TDI
    Za chwilę będę odpalał to przyjrzę się temu i napiszę Ci ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- No więc tak wciskam kluczyk wskazówki lecą do końca wracają w między czasie lustra się rozkładają i praktycznie jak kończą się rozkładać następuje rozruch ze tak powiem od strzału nie patrzyłem na temp. ale chyba u mnie podobna 7st około
  21. Gibons odpowiedział(a) na matiteam3 temat w 2.0TDI
    U mnie wygląda to tak teraz... wciskam zapłon wszystko się uruchamia lusterka się rozkładają i silnik się zapala trwa to może 2-3sek nie uruchamiania a czas po jakim się uruchamia silnik od wciśnięcia zapłonu. Potem jest już normalnie na dotyk. Nie ma u mnie efektu kręcenia przez 3sek i dopiero odpalenia tylko wciskam zapłon wszystko się zaświeca i potem ciach odpala.
  22. Gibons odpowiedział(a) na matiteam3 temat w 2.0TDI
    Grześ dobrze pisze świece muszą się zagrzać. Przypomnij sobie jak jest w starszych dieslach. Przekręcasz kluczyk czekasz aż świece się zagrzeją (zgaśnie kontrolka świec ) i można zapalać. Tutaj musisz włączyć zapłon i wtedy świece się grzeją i auto po chwili odpala. Mam tak samo i nie wydaje mi się aby to było przez akumulator. Ja to przynajmniej sobie tak tłumaczę jak napisałem
  23. Nie ma za co co jak co ale lampy na prawdę dają fajny efekt teraz rób podświetlanie led tablicy żeby to miało ręce i nogi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.