Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Turzol a powiedzcie mi czujniki można pomalować ? czy trzeba w kolorze kupić ? ---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ---------- a możecie jeszcze napisać w takim razie jaki numer będzie miała tylna wiązka ?
  2. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8K0971104F to jest instalacja PDC przód czy tył ?
  3. Według mnie B&O gra całkiem przyzwoicie i dużo lepiej niż seria. Oczywiście mówię o odtwarzaniu oryginalnych nośników CD nie mp3 etc. Myślę że gdyby wygłuszyć jeszcze porządnie całość zagra to 100% lepiej. Pamiętajmy że w B&O nie chodzi o "umpa umpa" jak to ktoś napisał tylko o jakość dźwięku. Osobiście lubię słuchać głośno muzyki i dla mnie gra to wystarczająco dobrze jak na system do samochodu. Audiofilem nie jestem, ale tacy wybrzydzają nawet przy sprzęcie za 40tyś Oczywiście jeżeli planuje się mieć jakieś spoko CarAudio w samochodzie to najlepiej jest zrobić to całkiem od podstaw i na innych "klockach". Co do koła na pewno będzie zmiana felgi obecnie jest 19/8j/et47 zastanawiam się nad inną 19 lub 20cali co do zawieszenia obecnie S-line -20mm i najprawdopodobniej zmienię tylko sprężyny na H&R - 35mm dlatego że samochodu używam na co dzień i musi być praktyczny.
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jasne ZAROWKA BIXENON D3S OSRAM AUDI A3 A4 A5 A6 Q5 Q7 (3493824697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie, gość na allegro sprzedaje oryginalne. Trzeba niestety wymienić oba na raz kupuj Philips lub Osram nic innego 4300K lub 4600K. Cena 150zł za sztukę.
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam dokładnie to samo raz świeci raz nie jak mu się podoba. Ja wyciągałem lampy i przemieniłem żarniki i wychodzi na to że to wina żarnika. Ponieważ przedtem świrował od strony pasażera a teraz świruje od strony kierowcy po przełożeniu więc ewidentnie żarnik. Niebawem będę kupował nowe.
  7. U mnie też jest long life tzn był bo ja osobiście jestem sceptycznie nastawiony to tego i będę wymieniał co 10tyś 140.000 ASO 155.000 Serwis 165.000 Serwis 175.000 ASO itd. Uważam że wymiana oleju + filtr nie jest jakoś bardzo kosztowna a na pewno dobrze wpłynie na naszą jednostkę więc nie ma co tutaj oszczędzać a zawsze można zrobić tak jak ja 2x serwis (cena 50zł) a za 3 razem ASO i znów 2x serwis i ASO
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spoko tylko muszę domówić w ASO brakujące elementy i wpadnę na rezanko
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślę że właściciel się nie obrazi Moim zdaniem to najładniejsze B8 ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- a czerwieniały właśnie ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- darecy Swoją droga i ja za niedługo Cie odwiedzę jeśli można. Neony już zakupione we wtorek powinny być u mnie
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znam to auto i właściciela Piękna fura i najładniejszy kolor jaki może być w B8 Pewnie wpadły neony na tył
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie Bang to minimum i gra naprawdę całkiem przyzwoicie i 100% lepiej niż inne systemy. Powtarzam kolejny raz dla tych co Bang gra słabo wygłuszcie drzwi i potem załączcie będzie różnica kolosalna i nic lepszego na prawdę nie trzeba jeżeli nie jest się audiofilem
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba lewa:P ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- Bang&Olufsen A4 B8/A5 B&O !!! Ideal (3524716464) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie ?
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cuber czego nie mozesz znalezc ?
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem po co kombinować ja jestem zdania że do samochodu spokojnie B&O + Porządne wygłuszenie jest w zupełności wystarczające. No chyba że mamy zamiar jeżdzić na zawody CarAudio Ja w poprzednim samochodzie miałem samo radio Alpine 9835R + DLS R6A grało to nawet fajnie no 100% lepiej niż seria potem wygłuszyłem drzwi. Głośniki dałem na dystansy MDF otwory technologiczne poszła blacha ocynkowana no i maty różnego rodzaju i efekt był mega. Tak że polecam wygłuszenie jest to niebo a ziemia nawet na seryjnych gratach.
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zawsze można kupić jakiś tani dobry wzmak to koszt rzędu 100-300zł coś ze starych Sony, Kena lub np Signat
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie jestem pewien ale sedan to chyba 8k2 a avant 8k5. Ma ktoś nr wiązki na przód PDC ? czy to obojętne ? tylna też na przód podejdzie ?
  17. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Piszę że pasuję do 8K2 czyli sedan szukaj do 8K5 avant. Najlepiej napisz do sprzedawcy
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bierz DLSy będziesz zadowolony jedynie co można zrobić to jeszcze sprzedać te tweetery i wziąć z modelu wyżej oznaczenie chyba T1 jeżeli dobrze pamiętam.
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    CAR AUDIO DLS / DLS R6A zestawy głośnikowe | sklep ESSA
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym brał DLSa tani dobry i na prawdę fajnie gra. Schodzi mega nisko. Swego czasu tym handlowałem i miałem też u siebie w aucie. Do 1000zł to był najlepszy wybór
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    DLS r6a ewentualnie Morele. Hertz też dobre ale mają ostrą górę DLS gra fajnie przy tym ma dobre pierdolnięcie ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- Jaki numer ma wiązka przedniego PDC
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jakie są kolory ;>?>
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zielony kolor to są jakie ?
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawność amorków na stacji diagnostycznej można sobie wsadzić wiesz gdzie:P na 1BA bym nie założył. 1BE i 1BV tak
  25. A sprawdzałeś ile w ASO sama obudowa lusterka w tym kolorze ? może lepiej cenowo to wyjdzie niż dawać 1500zł za kpl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.