Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Turzol a powiedzcie mi czujniki można pomalować ? czy trzeba w kolorze kupić ? ---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ---------- a możecie jeszcze napisać w takim razie jaki numer będzie miała tylna wiązka ?
-
B8 TrOOOOp
8K0971104F to jest instalacja PDC przód czy tył ?
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Według mnie B&O gra całkiem przyzwoicie i dużo lepiej niż seria. Oczywiście mówię o odtwarzaniu oryginalnych nośników CD nie mp3 etc. Myślę że gdyby wygłuszyć jeszcze porządnie całość zagra to 100% lepiej. Pamiętajmy że w B&O nie chodzi o "umpa umpa" jak to ktoś napisał tylko o jakość dźwięku. Osobiście lubię słuchać głośno muzyki i dla mnie gra to wystarczająco dobrze jak na system do samochodu. Audiofilem nie jestem, ale tacy wybrzydzają nawet przy sprzęcie za 40tyś Oczywiście jeżeli planuje się mieć jakieś spoko CarAudio w samochodzie to najlepiej jest zrobić to całkiem od podstaw i na innych "klockach". Co do koła na pewno będzie zmiana felgi obecnie jest 19/8j/et47 zastanawiam się nad inną 19 lub 20cali co do zawieszenia obecnie S-line -20mm i najprawdopodobniej zmienię tylko sprężyny na H&R - 35mm dlatego że samochodu używam na co dzień i musi być praktyczny.
-
B8 TrOOOOp
Jasne ZAROWKA BIXENON D3S OSRAM AUDI A3 A4 A5 A6 Q5 Q7 (3493824697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B8 TrOOOOp
Nie, gość na allegro sprzedaje oryginalne. Trzeba niestety wymienić oba na raz kupuj Philips lub Osram nic innego 4300K lub 4600K. Cena 150zł za sztukę.
-
B8 TrOOOOp
Mam dokładnie to samo raz świeci raz nie jak mu się podoba. Ja wyciągałem lampy i przemieniłem żarniki i wychodzi na to że to wina żarnika. Ponieważ przedtem świrował od strony pasażera a teraz świruje od strony kierowcy po przełożeniu więc ewidentnie żarnik. Niebawem będę kupował nowe.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
U mnie też jest long life tzn był bo ja osobiście jestem sceptycznie nastawiony to tego i będę wymieniał co 10tyś 140.000 ASO 155.000 Serwis 165.000 Serwis 175.000 ASO itd. Uważam że wymiana oleju + filtr nie jest jakoś bardzo kosztowna a na pewno dobrze wpłynie na naszą jednostkę więc nie ma co tutaj oszczędzać a zawsze można zrobić tak jak ja 2x serwis (cena 50zł) a za 3 razem ASO i znów 2x serwis i ASO
-
B8 TrOOOOp
Spoko tylko muszę domówić w ASO brakujące elementy i wpadnę na rezanko
-
B8 TrOOOOp
Myślę że właściciel się nie obrazi Moim zdaniem to najładniejsze B8 ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- a czerwieniały właśnie ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- darecy Swoją droga i ja za niedługo Cie odwiedzę jeśli można. Neony już zakupione we wtorek powinny być u mnie
-
B8 TrOOOOp
Znam to auto i właściciela Piękna fura i najładniejszy kolor jaki może być w B8 Pewnie wpadły neony na tył
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie Bang to minimum i gra naprawdę całkiem przyzwoicie i 100% lepiej niż inne systemy. Powtarzam kolejny raz dla tych co Bang gra słabo wygłuszcie drzwi i potem załączcie będzie różnica kolosalna i nic lepszego na prawdę nie trzeba jeżeli nie jest się audiofilem
-
B8 TrOOOOp
Chyba lewa:P ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- Bang&Olufsen A4 B8/A5 B&O !!! Ideal (3524716464) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie ?
-
B8 TrOOOOp
Cuber czego nie mozesz znalezc ?
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem po co kombinować ja jestem zdania że do samochodu spokojnie B&O + Porządne wygłuszenie jest w zupełności wystarczające. No chyba że mamy zamiar jeżdzić na zawody CarAudio Ja w poprzednim samochodzie miałem samo radio Alpine 9835R + DLS R6A grało to nawet fajnie no 100% lepiej niż seria potem wygłuszyłem drzwi. Głośniki dałem na dystansy MDF otwory technologiczne poszła blacha ocynkowana no i maty różnego rodzaju i efekt był mega. Tak że polecam wygłuszenie jest to niebo a ziemia nawet na seryjnych gratach.
-
B8 TrOOOOp
Zawsze można kupić jakiś tani dobry wzmak to koszt rzędu 100-300zł coś ze starych Sony, Kena lub np Signat
-
B8 TrOOOOp
Nie jestem pewien ale sedan to chyba 8k2 a avant 8k5. Ma ktoś nr wiązki na przód PDC ? czy to obojętne ? tylna też na przód podejdzie ?
-
B8 TrOOOOp
Piszę że pasuję do 8K2 czyli sedan szukaj do 8K5 avant. Najlepiej napisz do sprzedawcy
-
B8 TrOOOOp
Bierz DLSy będziesz zadowolony jedynie co można zrobić to jeszcze sprzedać te tweetery i wziąć z modelu wyżej oznaczenie chyba T1 jeżeli dobrze pamiętam.
-
B8 TrOOOOp
CAR AUDIO DLS / DLS R6A zestawy głośnikowe | sklep ESSA
-
B8 TrOOOOp
Ja bym brał DLSa tani dobry i na prawdę fajnie gra. Schodzi mega nisko. Swego czasu tym handlowałem i miałem też u siebie w aucie. Do 1000zł to był najlepszy wybór
-
B8 TrOOOOp
DLS r6a ewentualnie Morele. Hertz też dobre ale mają ostrą górę DLS gra fajnie przy tym ma dobre pierdolnięcie ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- Jaki numer ma wiązka przedniego PDC
-
B8 TrOOOOp
To jakie są kolory ;>?>
-
B8 TrOOOOp
Zielony kolor to są jakie ?
-
B8 TrOOOOp
Sprawność amorków na stacji diagnostycznej można sobie wsadzić wiesz gdzie:P na 1BA bym nie założył. 1BE i 1BV tak
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
A sprawdzałeś ile w ASO sama obudowa lusterka w tym kolorze ? może lepiej cenowo to wyjdzie niż dawać 1500zł za kpl