Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kup lepsza żarówkę h7
  2. Brembo ma taką samą tarcze jak S4. To że ma 4tloki nie znaczy że będzie hamować lepiej. Według mnie na chwilę obecną najlepszy stosunek jakości/cena to 356mm. Niestety seryjne hamulce to straszny kibel. Widocznie nie jeździłeś B8 z setupem na większe. W S4 z tyłu jest większa tarcza niż ty masz teraz z przodu. Najlepiej zakładać przód i tył. Ja uważam zmianę hamulców za jeden z lepszych modow. Nie mówię już o kwesti wizualnej jak ktoś ma np 19cali i seryjny hebel np 314mm
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pas w tryb serwisowy 4 śruby i masz wystarczająco miejsca.
  4. 1. MarcinB8 Audi A4 B8 2.0TDI CAGA FWD manual 2. AXL140 Audi A4 B7 1.8t BFB Quattro Manual 3. 13lipca Audi A5 2.0tdi Quattro Manuał 4.
  5. Ten sam komunikat u kolegi w a4 parę tygodni temu. Miał olej ze sobą dolal 800ml i było ok. Dolewalismy na zimnym już silniku po odpaleniu komunikat nie powrocil
  6. S4 nie ma sobie nawet co głowy zawracać na przód. Tarcze i klocki masz prawie w tej samej cenie co S4
  7. Daj pohamować jej teraz i po zmianie na 356mm. Nawet ona stwierdzi że hamuje dużo lepiej Moją od razu się zorientowała i pytała czy coś znowu zmieniałem przy aucie haha "bo szybciej hamuje"
  8. Gibons odpowiedział(a) na ospa temat w Audi A4 B8
    Strasznie drogo. Tak jak pisze Dev regeneracji nie zrobią ci w jeden dzień. Tym bardziej w kilka godzin. Przynajmniej kilka dni takie coś trwa. Chyba że zakładają swoje już regenerowane a Twoje zabierają.
  9. Zaczynaj listę. 1. Nick - Marka - model - pojemność - kod silnika - naped - skrzynia
  10. Piękna wypas ładny. Kilka modów i będzie sztos. Kolor super
  11. Bardzo fajny sportback w ładnym kolorze
  12. Na przód polecam 356mm a tył 330. Sam mam u siebie taki setup i jest git. Mam taki przód praktycznie nowy. Nowe tarcze i klocki.
  13. Znając ASO pewnie ogromną. Fajny allroadzik i dobra skrzynia jak chcesz mam praktycznie nowe heble które by tu ładnie siadły.
  14. Kto chętny na następną turę ?
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kto poleci jakieś dobre wycieraczki przednie?
  16. Chyba faktycznie zostanę przy Ori. Też do końca nie jestem przekonany do tego akcesoryjnego.
  17. 4500k ale świeca dużo mocniej, jaśniej i dalej. Zauważalne od razu.
  18. Mała aktualizacja wpadły nowe żarniki ponieważ jeden mi się spalił. Postanowiłem spróbować Osram Night Breaker Laser Xenarc. Świeci to całkiem fajnie i ma dobrą barwę. Polecam zrobiło się jaśniej niż na ori żarnikach. W między czasie maluje się lotka na klapę tylną. Czeka mnie wymiana grilla przedniego bo jakiś uj na parkingu mi uszkodził. Prawopodobnie cofał i miał hak. Uszkodzenia na to wskazują. Na szczęście ucierpiał tylko grill i rejestracja. Zastanawiam się czy wrzucać taki jak był czy plaster miodu. Po świętach wizyta w Dynosoft ustalona.
  19. Daj na pw więcej szczegółów. Znajoma robi takie rzeczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.