Treść opublikowana przez Gibons
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Mam sline jakbyś chciał. Ten jednak trudno jest uszczelic i trochę trzeba dać.
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Dokleja się go.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Czego dotyczy akcja?
-
B8 TrOOOOp
Kup lepsza żarówkę h7
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Brembo ma taką samą tarcze jak S4. To że ma 4tloki nie znaczy że będzie hamować lepiej. Według mnie na chwilę obecną najlepszy stosunek jakości/cena to 356mm. Niestety seryjne hamulce to straszny kibel. Widocznie nie jeździłeś B8 z setupem na większe. W S4 z tyłu jest większa tarcza niż ty masz teraz z przodu. Najlepiej zakładać przód i tył. Ja uważam zmianę hamulców za jeden z lepszych modow. Nie mówię już o kwesti wizualnej jak ktoś ma np 19cali i seryjny hebel np 314mm
-
B8 TrOOOOp
Pas w tryb serwisowy 4 śruby i masz wystarczająco miejsca.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
1. MarcinB8 Audi A4 B8 2.0TDI CAGA FWD manual 2. AXL140 Audi A4 B7 1.8t BFB Quattro Manual 3. 13lipca Audi A5 2.0tdi Quattro Manuał 4.
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Hehe widać że pierwszy raz :p ale mod na plus
-
Kontrolka Olej min. Dolewka oleju max. 1L...
Ten sam komunikat u kolegi w a4 parę tygodni temu. Miał olej ze sobą dolal 800ml i było ok. Dolewalismy na zimnym już silniku po odpaleniu komunikat nie powrocil
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
S4 nie ma sobie nawet co głowy zawracać na przód. Tarcze i klocki masz prawie w tej samej cenie co S4
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Daj pohamować jej teraz i po zmianie na 356mm. Nawet ona stwierdzi że hamuje dużo lepiej Moją od razu się zorientowała i pytała czy coś znowu zmieniałem przy aucie haha "bo szybciej hamuje"
-
regeneracja hamulców
Strasznie drogo. Tak jak pisze Dev regeneracji nie zrobią ci w jeden dzień. Tym bardziej w kilka godzin. Przynajmniej kilka dni takie coś trwa. Chyba że zakładają swoje już regenerowane a Twoje zabierają.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Zaczynaj listę. 1. Nick - Marka - model - pojemność - kod silnika - naped - skrzynia
-
Mała zmiana z B7 na B8
Piękna wypas ładny. Kilka modów i będzie sztos. Kolor super
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Mam fajny komplet hebli. Pomysł jeszcze nad felga ten rotor to na zimę zostaw
-
AUDI A5 Sportback S-line Daytona Gray 1.8 TFSI 2013
Bardzo fajny sportback w ładnym kolorze
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Na przód polecam 356mm a tył 330. Sam mam u siebie taki setup i jest git. Mam taki przód praktycznie nowy. Nowe tarcze i klocki.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Znając ASO pewnie ogromną. Fajny allroadzik i dobra skrzynia jak chcesz mam praktycznie nowe heble które by tu ładnie siadły.
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Kto chętny na następną turę ?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Widzę że c+ wpadło. Teraz dobrze się to komponuje. Środek też na plus.
-
B8 TrOOOOp
Kto poleci jakieś dobre wycieraczki przednie?
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Chyba faktycznie zostanę przy Ori. Też do końca nie jestem przekonany do tego akcesoryjnego.
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
4500k ale świeca dużo mocniej, jaśniej i dalej. Zauważalne od razu.
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Mała aktualizacja wpadły nowe żarniki ponieważ jeden mi się spalił. Postanowiłem spróbować Osram Night Breaker Laser Xenarc. Świeci to całkiem fajnie i ma dobrą barwę. Polecam zrobiło się jaśniej niż na ori żarnikach. W między czasie maluje się lotka na klapę tylną. Czeka mnie wymiana grilla przedniego bo jakiś uj na parkingu mi uszkodził. Prawopodobnie cofał i miał hak. Uszkodzenia na to wskazują. Na szczęście ucierpiał tylko grill i rejestracja. Zastanawiam się czy wrzucać taki jak był czy plaster miodu. Po świętach wizyta w Dynosoft ustalona.
-
Czy jest na forum ktoś taki jak grafik albo coś takiego?
Daj na pw więcej szczegółów. Znajoma robi takie rzeczy