Treść opublikowana przez ariel
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
Czyli żeby to działało to musi być mata plus czujnik w zapięciu.
-
[ALL B6] Zakodowanie kluczyka
Tak dokładnie Czyli nie ma szans szkoda a nie zle wygląda Czy musi być idealnie takie same bo są też jeszcze 434 nie da się z tym coś zrobić żeby działczyło?
-
[ALL B6] Zakodowanie kluczyka
Witam jak myślicie da się go zakodować pod moją b6 http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-NEW-STYLE-REMOTE-FLIP-KEY-FOB-A3-A4-A6-TT-RS4-etc_W0QQitemZ220395470255QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item220395470255&_trksid=p3911.c0.m14&_trkparms=72%3A1683%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
Jest to dobre ale troche dużo roboty też chciałem to uaktywnić ale jak wygląda to nie takie proste.
-
[B6 AVB] Proszę o analizę błędów
Dzięki sprawdze.
-
[B6 AVB] Proszę o analizę błędów
no tak ale jak to usunąć niby wszystko działa gdzie szukać?
-
[B6 AVB] Proszę o analizę błędów
co to może być mam czasami problem z otwieraniem/zamykaniem drzwi z klucza Address 46: Central Conv. Controller: 8E0 959 433 BC Component: Komfortgerát T3B 1412 Coding: 06859 Shop #: WSC 00953 5 Faults Found: 01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring 35-00 - - 00962 - Alarm via. Tilt Sensor 35-00 - - 01368 - Alarm triggered by Luggage Compartment Switch 35-00 - - 01371 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Driver's Side 35-00 - - 00955 - Key 1 35-10 - - - Intermittent ------------------------------------------------------------------------------- Address 56: Radio Controller: 8E0 035 186 L Component: concert II GRO 0001 Coding: 01001 Shop #: WSC 63351 1 Fault Found: 00858 - Connection: Radio ZF Output to Antenna Amplifier
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
Dzięki zaraz sprawdzę i dam znać[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 10:51_________________________________________________No i klapa nie da się chyba nr zaczyna się na 8E0
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
Gdzie mam znależć ten numer? i jak sprawdziś tą końcówkę typu B
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
Witam koledzy mam pytanko czy w b6 były montowany czujnik niezapiętych pasów czy nie bo kumpel w b7 już to ma?
-
[ALL B6] Problem z odpowietrzeniem układu hamulcowego
odpowietrzyłem domowym sposobem czy jak tak zrobiłem to nie będzie chodzić? A płyn czemu przed wymianą wszystko działało
-
[ALL B6] Problem z odpowietrzeniem układu hamulcowego
Czyli muszę się podpiąć czy tylko poczytać
-
[ALL B6] Ścinanie opony tył
Ja tam nie widziałem czegoś na zasadzie mimośrodu żeby można było tym regulować nie wiem jak oni to robią ale chyba będzie trzeba się przejechać
-
[ALL B6] Problem z odpowietrzeniem układu hamulcowego
ESP mam i klocki założone nowe to vagiem też można? jak to działa
-
[ALL B6] Problem z odpowietrzeniem układu hamulcowego
Witam mam problem wymieniałem jeden z zacików z tyłu i odpowietrzyłem ale hamulec wydaje mi się bardziej mieki niż przed wymianą może zapowietrzone serwo? jakiś dziwny syk słychać z okolic pedału hamulca jak naciskam hamulec.
-
[ALL B6] Ścinanie opony tył
A jak oni to robią z tyłu? Z przodu to jest drążek a z tyłu?
-
[ALL B6] Ścinanie opony tył
Czy z tyłu też się ustawia chyba nie?
-
[ALL B6] Ścinanie opony tył
Witam mam problem bo nie wiem co jest przyczyną ścinania opony z tyłu nie mocno może to wina jakiś tulejek w zawieszeniu?
-
[ALL B6] Po instalacji lamp LED, błąd przepalonych żarówek, proszę o pomoc
Na zdjęciu pod linkiem wyżej nie wygląda to tak żle ja już zamowiłem powinienem mieć jutro lub w poniedziałek jak założe to się okaże. Ktoryś z kolegów na forum ma takie same ciekawe co on by na to powiedział jest to w temacie "Zrób to sam"[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 13:59_________________________________________________Hej dziś zamontowałem rezystory i powiem jedno brak błędu na fisie świetna sprawa!!!!!! Jak coś to mam parę fotek jak ktoś ma pytania chętnie odpowiem Po zamontowaniu diody nie świecą słabiej świecą tak jak przed zamontowaniem rezystorów. Świetna sprawa i nie droga zapłaciłem 1.25f za komplet. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Po instalacji lamp LED, błąd przepalonych żarówek, proszę o pomoc
Dzięki znalazłem na ebayu to chyba to http://cgi.ebay.co.uk/100-ohm-Wirewound-resistors-Pack-2_W0QQitemZ170266592289QQcmdZViewItemQQptZUK_BOI_Electrical_Components_Supplies_ET?hash=item170266592289&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1700%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 teraz wiem chociaż jak to wygląda i czego szukać dobra stona dzięki za pomoc :>[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 11:30_________________________________________________ Chyba raczej nie ja zamawiam i będę zakładał zawsze lepsze to niż ta pomarańczowa kontrolka :>
-
[ALL B6] Po instalacji lamp LED, błąd przepalonych żarówek, proszę o pomoc
A jakieś dokładniejsze namiary ( oporność itd..) trochę denerwuje ta kontrolka a lampy wyglądają świetnie.
-
[ALL B6] Po instalacji lamp LED, błąd przepalonych żarówek, proszę o pomoc
Czy te rezystory jak znajdę to muszę policzyć ile mam diod i je lutować do każdej czy jakoś inaczej?[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 11:31_________________________________________________Jeszcze jedno pytamko dziś zauważyłem że jak włoże kluczyk do stacyjki i przekręcę bez odpalania śilnika to te lampy trzy razy mrygną (tylko diody) jak stoboskopy czy tzk mz być?
-
[ALL B6] Po instalacji lamp LED, błąd przepalonych żarówek, proszę o pomoc
No to jestem ugotowany nie wiem czemu ale gość powiedział że nie będzie błędu na fisie
-
[ALL B6] Po instalacji lamp LED, błąd przepalonych żarówek, proszę o pomoc
Kurcze gdzie ja to kupie i jak to wygląda przebywam za granicą nawet niewiem gdzie to szukać. A może jakiś inny sposób?
-
[ALL B6] Po instalacji lamp LED, błąd przepalonych żarówek, proszę o pomoc
Witam mam problem z lampami po podłączeniu nowych diodowych wywala mi że są przepalone żarówki choć świecą. Co może być przyczyną proszę o pomoc.