Treść opublikowana przez ariel
-
[ALL B6] Xenony
mam orginalne valeo to myslicie ze tylko zostaje wysokosć? mam pecha bo nie mam nikogo z xenonami zeby porównać nie wiem czemu ale w Anglii są one rzadko montowane
-
[ALL B6] Problem z podłączeniem poziomowania świateł
czyli wymiana? jesli tak to jakiego szukać? a jeszcze jedno wiem ze nie na temat ale czemu te cholere lampy parują nowa lampa a po zapaleniu i zgaszeniu parują[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 21:57 _________________________________________________Wszystko juz chodzi obyło sie bez wymiany silniczków. Acha znalazłem też patent na lampy już nie parują!!!!
-
[ALL B6] Problem z podłączeniem poziomowania świateł
Hej mam problem kupiłem xenony orginał miałem poprzednio halogeny i wszysztko działa ok tylko mała wtyczka od silniczka pozomowania w starej lampie miała trzy kable brązowy , czarny, niebieski a nowa lampa xenonowa ma wszystko tak samo plus kabel biały podłączyłem kolorami a biały ominąłem i nie działa prosze o szybką pomoc bo mam rozebrane autko dzięki.
-
[ALL B6] Xenony
Wiem ze nie ma znaczenia reflektor chodziło mi że zobaczymy różnicę miedzy H7 a xenonem
-
[ALL B6] Xenony
OK JUTRO ZAKŁADAM ZOBACZYMY EFEKTY.
-
[ALL B6] Xenony
to zes mi napisał jak by tak wszyscy pisali to te forum juz by dawno nie istniało pewnie ze ustawie tylko mnie intresowało czy sie da i jak powinno byc po ustawieniu bo mi sie wydaje ze te co mam załozone to tez cos jakos zle swiecą
-
[ALL B6] Xenony
Hejka czy mozecie mi powiedziec jak ustawic lampy bo miałem poprzednio zwykłe halogeny a teraz wymieniłem na xenony wysokosc nie ma problemu ale jak ustawic kąt czy powinny sie pokrywać na drodze po jakiejs odległości domowym sposobem .Dzięki
-
[B6 AVB] różnica D1S a D2S
Witam czy może mi ktoś powiedzieć jaka jest rożnica między żarówką D1S a D2S ja kupilem lampę i ona chyba jest pod D2S.
-
[B6 AVB] xenon b6
A czemu jak zmienię soczewki to nie tędy droga napisz jaśniej czy klosze są inne? Chciałbym założyć xenony zawsze o tym marzyłem ale do tego dochodzą przetwornice żarniki i pewnie przerobka instalacji daleka pewnie droga?
-
[B6 AVB] xenon b6
Witam mam pytanie orginalnie mam zamontowane lampy halogenowe h7 kupiłem okazyjnie nową lampę na ebay oto link http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=120213539596&ssPageName=STRK:MEWN:IT&ih=002 cena jak widać czy muszę tylko przełożyć soczewkę czy muszę zrobić coś jeszcze żeby założyć h7 no i czy będzie wszystko grało?
-
[B6 AVB] lampy valeo
No dzięki ale ja nie wiem gdzie taki odpowietrznik jest nie mogę znależć wszystko jest szczelnie zamknięte
-
[B6 AVB] lampy valeo
Witam kolegow mam problem nie mogę się uporać z parą w lampach i chcę kupić nowe czy ktoś wie co oznacza O/S lub N/S
-
informacja o serwisie
mam pytanie czy można zlikwidować domowym sposobem informacje o serwisie czy trzeba jechać i zresetować kompem
-
[B6 AVB] wyjęcie tylnego siedzenia pilne
No nie wiem ja ciągne i coś ciężko idzie coś nie chce iść jak by coś trzymało a nie wiem co a urwać nie problem w B5 były dwa zaczepy po środku a jak było u Ciebie mocowanie w B6.
-
[B6 AVB] wyjęcie tylnego siedzenia pilne
Witam miałem poprzednio B5 i siedzenie sie wyciągało do góry a w B6 to nie działa trzymają jakieś zaczepy od dołu a nie chcę ciągnąć żeby czegoś nie pourywać proszę o pomoc
-
[B6 AVB] Wymiana paska wielorowkowego
Witam Czy ktoś może mi powiedzieć czy w mojej B6 dużo jest roboty przy wymianie paska wielorowkowego. W B5 już to robiłem a nie wiem jak to się przedstawia w B6. * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - [lukaszr]
-
[B5 ALL] Maglownica
No to czeka mnie następna wymiana
-
[B5 ALL] Maglownica
nowa to 1500zł ale czemu po takim czasie dopiero nawaliła. Na jakim płynem powinienem zalać zielony czy czerwony ja zalałem czerwonym a może to bez różnicy?
-
[B5 ALL] Maglownica
Kupiłem używaną bez gwarancji chodzi o to że to podejrzane bo i w jednej i w drugiej to samo może płyn nie ten?
-
[B5 ALL] Maglownica
Witam Mam pytanie czy może mi ktos powiedzieć co jest grane z maglownicami wymieniłem 6 miesięcy temu jedną ciekła po obu stronach ( z pod gum) dwa dni temu walneła mi następna jest dokładnie to samo.
-
[B5 APU] przyciemnianie szyb w uk
To było dobre ja też myśle o przyciemnieniu szyb ale z tego co wiem to w B6 jest to droższe i to dużo bo podobno jest gorsze dojście
-
[B5 APU] przyciemnianie szyb w uk
Nie jemu chyba chodziło o to że 3 dni pracy jego na te 170f a nie ich
-
[B5 APU] przyciemnianie szyb w uk
Witam no cena nie zła ostatnio dzwoniłem do jednej firmy chcieli 50 f od jednej szyby to sobie powiedziałem że przyciemnie w Polsce
-
[B5 AFN] Reflektory na ruch lewostronny-POMOCY
Witam mieszkam w Anglii i wiem że większośc tu poruszających się autami z Polski tego nie ma więc się nie martw o to nikt Cię za to nie cofnie z granicy
-
Problem ze światłami B6
Dzięki spróbuje jak coś z tego wyjdzie to dam znac.Chyba że ktoś zna jakieś inne przyczyny takiego zjawiska. [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 13:49 _________________________________________________Lampy wyczyszczone to był osad nie od strony żarówki tylko od zewnątrz soczewki dzięki za rady :th: