Treść opublikowana przez adik1983
-
[B5 AFN] Utrata mocy
mi tez sie takie cos zrobiło że autkomamuła i cieżko ciągnie nie wiem czemu a co sie dzieje jk przepływka jest walnięta
-
[B5 AFN] Jaką tube aktywą wybrać do 500 zł
Panowie macie racje może sie wstrzymam z ta tuba ale coś w poprawie nagłosnienia by sie przydało kolega ma BOSE i mu tego zazdroszcze
-
[B5 AFN] Jaką tube aktywą wybrać do 500 zł
wiem ze jest oryginalna tuba ale ona słabo jaskoś gra
-
[B5 AFN] Jaką tube aktywą wybrać do 500 zł
witam może ktoś doradzi chciałbym do swojej audi a4 avant założyc tube aktywną jaką możecie polecić żeby ładnie grało do 500 żł
-
[B5 AFN] Coś lata w tej tubie oryginalnej co jest w tylnym nadkolu a4 avant
nie ma takiego tematu
-
[B5 AFN] Coś lata w tej tubie oryginalnej co jest w tylnym nadkolu a4 avant
witam dzisiaj dobiegło mnie dziwne stukanie w tylnym lewym nadkolu tam gdzie jest tuba oryginalna w avancie otworzyłem schowek i zacząlem bujać autem i okazało sie że coś tam środku lata czy ktoś miał podobny przypadek jak to jest jutro musze zobaczyc co to jest ale nie wiem jak sie zabrać za rozebranie tyłu trzeba sciągnąć to poszycie żeby tam sie dostać od czeg zacząć
-
[B5 AFN] Prośba o interpretację logów
prośba o interpretacje logów Saturday,13,November,2010,11:52:43 028 906 021 GN ,, 00SG 1422, ,Group A:,'003,,,,Group B:, Not Running,,,,Group C:, Not Running ,,Engine speed,MAF (specified),MAF (actual),EGR duty cycle,,Speed,Brake Pedal,Cruise Control,Cruise present?,,,,, ,TIME,861-945,240-340,240-340,4-84,TIME,861-945,F/F47/F36 ,Cl/Br/Re/Ac/on/on,Boost Valvle,TIME,,,, MARKER,STAMP, /min, mg/R, mg/R, %,STAMP, km/h,,,,STAMP,,,, ,0.01,1470,300.0,430.0,59.8,,,,,,,,,, ,0.39,1470,450.0,430.0,56.6,,,,,,,,,, ,0.78,1512,850.0,555.0,4.8,,,,,,,,,, ,1.19,1575,850.0,615.0,4.8,,,,,,,,,, ,1.57,1638,850.0,680.0,4.8,,,,,,,,,, ,1.97,1701,850.0,730.0,4.8,,,,,,,,,, ,2.36,1785,850.0,810.0,4.8,,,,,,,,,, ,2.79,1890,850.0,880.0,4.8,,,,,,,,,, ,3.21,1995,850.0,975.0,4.8,,,,,,,,,, ,3.62,2100,850.0,1030.0,4.8,,,,,,,,,, ,4.04,2205,850.0,1050.0,4.8,,,,,,,,,, ,4.46,2310,850.0,1075.0,4.8,,,,,,,,,, ,4.87,2415,850.0,1105.0,4.8,,,,,,,,,, ,5.29,2499,850.0,1105.0,4.8,,,,,,,,,, ,5.71,2604,850.0,840.0,4.8,,,,,,,,,, ,6.11,2709,850.0,790.0,4.8,,,,,,,,,, ,6.53,2793,850.0,790.0,4.8,,,,,,,,,, ,6.94,2877,850.0,825.0,4.8,,,,,,,,,, ,7.33,2961,850.0,835.0,4.8,,,,,,,,,, ,7.72,3045,850.0,845.0,4.8,,,,,,,,,, ,8.11,3150,850.0,865.0,4.8,,,,,,,,,, ,8.50,3234,850.0,870.0,4.8,,,,,,,,,, ,8.89,3318,850.0,865.0,4.8,,,,,,,,,, ,9.28,3402,850.0,855.0,4.8,,,,,,,,,, ,9.67,3465,850.0,880.0,4.8,,,,,,,,,, ,10.06,3549,850.0,870.0,4.8,,,,,,,,,, ,10.45,3633,850.0,870.0,4.8,,,,,,,,,, ,10.84,3717,850.0,855.0,4.8,,,,,,,,,, ,11.23,3780,850.0,840.0,4.8,,,,,,,,,, ,11.62,3864,850.0,840.0,4.8,,,,,,,,,, ,12.01,3927,850.0,845.0,4.8,,,,,,,,,, ,12.40,3990,850.0,840.0,4.8,,,,,,,,,, ,12.79,4053,850.0,840.0,4.8,,,,,,,,,, ,13.19,4116,850.0,800.0,4.8,,,,,,,,,, ,13.59,4200,850.0,795.0,4.8,,,,,,,,,, ,13.98,4242,850.0,790.0,4.8,,,,,,,,,, ,14.38,4305,850.0,755.0,4.8,,,,,,,,,, ,14.80,4368,850.0,750.0,4.8,,,,,,,,,, ,15.22,4431,850.0,715.0,4.8,,,,,,,,,, ,15.65,4473,850.0,690.0,4.8,,,,,,,,,, i sprężarka Saturday,13,November,2010,11:53:25 028 906 021 GN ,, 00SG 1422, ,Group A:,'011,,,,Group B:, Not Running,,,,Group C:, Not Running ,,Engine speed,Specified MAP,Actual MAP,Duty cycle,,Speed,Brake Pedal,Cruise Control,Cruise present?,,,,, ,TIME,861-945,Pressure,Pressure,Boost Valvle,TIME,861-945,F/F47/F36 ,Cl/Br/Re/Ac/on/on,Boost Valvle,TIME,,,, MARKER,STAMP, /min, mbar, mbar, %,STAMP, km/h,,,,STAMP,,,, ,0.01,1533,1020,1051,38.3,,,,,,,,,, ,0.40,1533,1030,1051,38.3,,,,,,,,,, ,0.78,1575,1775,1091,35.9,,,,,,,,,, ,1.17,1638,1805,1193,36.7,,,,,,,,,, ,1.56,1722,1826,1316,38.3,,,,,,,,,, ,1.94,1785,1867,1448,39.4,,,,,,,,,, ,2.33,1890,1928,1601,45.4,,,,,,,,,, ,2.72,1974,1948,1775,53.8,,,,,,,,,, ,3.11,2079,1948,1918,58.2,,,,,,,,,, ,3.50,2163,1948,2020,61.0,,,,,,,,,, ,3.89,2268,1948,2101,66.9,,,,,,,,,, ,4.28,2352,1948,2173,69.3,,,,,,,,,, ,4.67,2457,1948,2213,73.7,,,,,,,,,, ,5.06,2562,1948,2224,77.7,,,,,,,,,, ,5.45,2646,1948,1714,56.2,,,,,,,,,, ,5.84,2730,1948,1612,53.8,,,,,,,,,, ,6.23,2814,1948,1652,53.0,,,,,,,,,, ,6.62,2898,1948,1693,52.6,,,,,,,,,, ,7.03,2982,1948,1744,52.6,,,,,,,,,, ,7.45,3066,1948,1805,52.6,,,,,,,,,, ,7.86,3171,1948,1856,53.4,,,,,,,,,, ,8.29,3255,1948,1897,53.8,,,,,,,,,, ,8.71,3360,1948,1928,53.4,,,,,,,,,, ,9.11,3423,1948,1948,53.8,,,,,,,,,, ,9.53,3528,1948,1958,55.0,,,,,,,,,, ,9.96,3612,1948,1958,54.6,,,,,,,,,, ,10.37,3696,1948,1948,54.2,,,,,,,,,, ,10.78,3780,1948,1938,55.0,,,,,,,,,, ,11.20,3864,1948,1948,54.6,,,,,,,,,, ,11.61,3927,1948,1958,56.6,,,,,,,,,, ,12.01,4011,1948,1979,57.0,,,,,,,,,, ,12.41,4095,1938,1979,57.4,,,,,,,,,, ,12.81,4158,1928,1958,58.6,,,,,,,,,, ,13.20,4221,1918,1938,58.6,,,,,,,,,, ,13.59,4305,1897,1928,60.2,,,,,,,,,, ,13.98,4347,1877,1897,60.2,,,,,,,,,, ,14.38,4410,1846,1846,58.2,,,,,,,,,, ,14.76,4452,1826,1795,58.2,,,,,,,,,,
-
[B5 ADR] Witam na vagu wyskoczył taki błąd 00561
witam po podłączeniu pod vaga w audi wsykoczył taki błą 00561 co on oznacza wiem tylko że coś z mieszanką
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
refletkor delikatnie bo jak przytryzmam ręką to tego nie ma
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja mam takie pytanie jak usztynić reflektor żeby niedrgał po rezaniu i założeniu lapm zespolonych jedna z nich widocznie drga trzyma sie na uchwycie z dołu i dóch srubach na górze
-
[B5 AFN] Wyciek oleju
a możecie zapodać zdjęcia jak to wygląda
-
[B5 AFN] Nie sygnalizuje małej ilości paliwa
głośniczek w zegarach byłczasniety kolega wylutował stary i wlutował nowy z zegarów od anglika kaurat miał takie i zrobił kodowanie kanadyjskie i ładnie wszystko gra teraz
-
[B5 AHU] Szarpie przy ruszaniu ale nie zawsze - odpowietrzyć sprzęgło ??
kolego miałem podobne objawy i jak sobie z tym poradziłeś
-
[B5 AFN] Problem z zamykaniem szyberdachu
a gdzei ten otwór na podsufitce znajde gdzieś pod pokrywą
-
[B5 AFN] Problem z zamykaniem szyberdachu
z pilota też nie zamyka szyby zamykają sie a szyber dach tylko tyka
-
[B5 AFN] Problem z zamykaniem szyberdachu
dzisiaj otworzyłem sobie szyberdach na full autko troszke postało na dworze i co sie okazało nie można zamknać szyberdachu po przekręceniu na pokrętle na zamknięcie jeszcze bardziej go otwierało a teraz to już wogóle sie nic nie dzieje tylko słychac pstrykanie w okolicy pokrętała wtedy jak zmieniał położenie pokrętła miał ktoś podobny problem czyh mozna go jakoś zamknąć ręcznie
-
[B5 AFN] Nie sygnalizuje małej ilości paliwa
żeby sprawdzić musze go zdemontować chyba co nie
-
[B5 AFN] Nie sygnalizuje małej ilości paliwa
na desce zapala sie kontrolka ale nie daje sygnału dźwiękowego co to moze byc
-
[B5 AFN] Nie działa mi alarm oryginalny w a4
a czy jak zamykam auto z pilota to jest to jednoznaczne z załączeniem alarmu ori bo jak tak to nawet sie nie załączył tzn nic sie nie dzieje ani kierunki ani klakson nie wyje
-
[B5 AFN] Nie działa mi alarm oryginalny w a4
no zamykanie z pilota działa ale klakson nie trąbi ani kierunki ni migają jak sie otworzy drzwi po załączeniu
-
[B5 AFN] Nie działa mi alarm oryginalny w a4
witam kolega podłączył auto pod kompa i z komputera załączył alarm migają kierunki ale nie ma żadnego dzwięku a po zamknięciu alarm nie chce sie uaktywnić w żadenb sposób jaka może byc tego przyczyna
-
[B5 AFN] Gdzie się znajduje sensor airbagu
gdzie w audi a4 b5 znajde sensor airbagu
-
[ALL B5] Witam jaką paste polerską polecacie do przepolerowania lakieru w audi
witam na lkakierze mam troszke rysek chciałbym całe auto przepolerować jaką paste możecie polecić kolega mówił coas o firmie 3M a jakie są wasze spostrzeżenia czekam
-
[B5 AFN] czy można odkręcić wąż od klimy łączący chłodnice z kompresorem
czynnik chłodzący uciekł juz dawno
-
[B5 AFN] czy można odkręcić wąż od klimy łączący chłodnice z kompresorem
witam mam audi a4 1,9tdi afn mam przygnieciony jeden z weży pod silnikiem łaćzący chłodnice z kompresorem pytanie mam takie czy można ten wąż bez problemuy wymienić z obu stron jest nakręcany nakrętką kolga mówił że tego sie nie odkręci moe ktoś to juz wymieniał u siebie