Treść opublikowana przez poziek
-
[B6 AVJ] Czarna mamba z nowa turbawka 296ps/364nm
Aaaaa przypomniałem sobie Jaką sprężynę aktuatora masz w tym RS ? 7psi czy 14psi ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: AndyN nie bluzgaj bo Cie stara z chałupy wyrzuci :naughty:
-
[B6 AVJ] Czarna mamba z nowa turbawka 296ps/364nm
Ziom nie porównuj swojej pipiczki do gt28rs
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłeś wczoraj???? Trzymałem starą za pąka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lepiej :kox: :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W takim razie będę AndyN zabierz ten drugi moduł BT co to go do siebie montowałeś do pary. Zamontujemy w przyczepie :decayed: :decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak nie będzie przyczepy "kempingowej" na spocie to nie chuuuuja nie jadę- Spoty wrocławskie
To poczytaj sobie techniczny- Spoty wrocławskie
A co potrzebujesz ?- [B6 AVJ] Czarna mamba z nowa turbawka 296ps/364nm
mniej więcej, ze 500rpm jest do ugrania niżej eliminatory wstają niżej- Spoty wrocławskie
Brzmi ciekawie :naughty: Won mnie stąd Tu mamy porzundnych ludzi Kiedy startujesz po klubowicza ? Nie chciałbym przegapić głosowania nad Twoją osobą :naughty: :naughty:- Spoty wrocławskie
Brzmi ciekawie :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217870.msg2584438#msg2584438 :blink: nie wiem co powiedzieć....i weź teraz zapierniczaj przez pół Polski.... no kilka osób właśnie tak zapierdzielało- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217870.msg2584438#msg2584438- [B6 AVJ] Czarna mamba z nowa turbawka 296ps/364nm
Jakie turbo ? Jaki fmic ? Daj fotki.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyje ? Adamooo ? No jakbyś prosił mnie na wesele Adasia to bym się z lekka zdziwił Ale co ? Nie życzysz mu szczęścia ? Czy nie chcesz żeby miał tak dobrze jak Ty ? :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyje ? Adamooo ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tyci tyci- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie tez coś łamało w kościach w tej materii... dlatego tez się nie pofatygowałem na "Zlot"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak tam Twoje zajefajne 1.8T igła, nie biorąca nic oleju ? :kox:- [B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Okej I co ? Polecasz devastatora ?- [B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Czy one są pomarańczowe ?- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Wszyscy tak patrzą. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.