Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba katy sie zapchaly polską benzynką
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy ksenie... bierzesz??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mówie wam nie będzie tragedii jeszcze grupowo kup;imy oponki do nich i też będzie zniżka Adamoo - namiary na tanie części
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio a tak na serio to pierwszego wyrwiesz Adamoo na te felunie
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Witam wszystkoch, OTO MOJA A4 :)
schludna:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie mnie coś tak na nie bierze powoli... :twisted: fotki niestety tylko b6 trnasport morską paczką za 4 felgi okolo 150$ [ Dodano: 25-10-2006, 23:56 ] skład chemiczny tych felg jest wręcz lepszy niz orginałów...są twardsze i lżejsze - wszystko jest na audizine.com
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szukam chopaki Adamoo ta stronka co podałeś to ma cene 260$ za sztuke ?? :shock:
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
Grabcio mam ten sam problem z tym podłokietnikiem i szukam na allegro używki. Niestety nie ma mojego kolorku... daj znać jak się uporasz ze zdjęciem materiału...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie decydować się szybko, do końca października musze dać gościowi znać ile chce kompletów i jakie kolory ??!! Bo są trzy ja biore hyper silver czyli standardzik za 650 $ pisać!!!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma 17" wczesniej byly 19 w sprzedazy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto jest zainteresowany felgami rs4? http://www.audizine.com/forum/showthread.php?s=&threadid=97120&highlight=velocity teraz sa pre-orders wiec mozna powili wplacac kase www.przyciemnianie.pl to do szybek no i ta skora pozostaje, tomwuj sprawdziłeś te srone Adamoo??
-
[A4 1.8] - wysokie spalanie .
sonda lambda do sprawdzenia
-
Forum już działa ... co sie stało ?
No bardzom szczęśliw:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio czy ty wogóle znasz styl jazdy prezesa ?? Prezes nie zawachałby się wsiąść do F1 Kubicy i pierzielnąć kilka okrążeń na Imoli U prezesa w żyłach płynie wysokooktanowa V-power sprzęgło wytrzyma w tych warunkach mniej... nie więcej :twisted: :mrgreen: no to mam ładny wpis:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
plus kłopoty ze sprzęgłem comming soon nie chce denerwować prezesa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
piknie jest, jutro zapodaje troche gadzetów z usa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poprawiłem młodzian [ Dodano: 13-10-2006, 12:52 ] JADE PO BZYKA!!!!!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będzie auto z tradycjami hehe wczoraj widziałem kolege bienio jak wymiata powiem wam, że Adamoo swoją nową furką będzie miał się z kim złapać bienio jak to się skończyło z małym czarnym gti ?? 106 ?? takie małe gówno panowie wybebeszone objeżdzało większość furek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
teraz to ja się tylko przglądam... będzie nowy setup wtedy będziemy rozmawiać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bienio a pokaż no wykres z hamowni swój... a start jak wyglądał? nie poszedł 4motion do przodu o 2 długości?? :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale padaczka ma Q więc będzie szalał jak to prezes... do czasu aż mu sprzęgło siądzie...nieuchronnie...w krótce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas to nie wiesz, że prezes wybrał najlepszą A4 ??
-
Słyszalne paliwo
domaga się dolewki proste:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z takim parametrami jak masz w opisie to zapraszamy na chrzest w najbliższy wtorek do chrztu należy cię należycie przygotować czyli przyjechać z wystarszającą ilościa paliwa w baku. ZAPRASZMY :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeżdzij a zobaczymy jak nie przelewa dużo to nie będzie objawów może silnik spłynąć a może i nie, wiesz takie wróżenie z fusów [ Dodano: 2006-10-10, 00:59 ] hehe trochę nastraszyłem ?? to powiem więcej jeżeli miałbym założyć jakiegoś do siebie to tylko hybryde forga (która właśnie do mnie płynie statkiem) i tylko na lans i blachary na streeta DV