Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemanko Lukas kiedy wpadasz do wujka Pozia do NY ?? coś chłopaki cicho tu u nas na forum.... zagarków Defiego nie chcecie czasem ??
-
Pakiet na 25 lecie napędu Quattro ?? Co to jest ??
Litra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czy wy sie czasem jakim rozweselaczem nie uraczyliscie panowie??
-
Przepływomierz do 1.8T od S3
moja przeplywka ma 2,5" przeplywka od S3 ma 3" bedzie trzeba poszerzyc otwor w obudowie filtra powietrza...? dobrze rozumuje ??
-
Przepływomierz do 1.8T od S3
tzn, ze moge przelozyc bebechy z przeplywki s3 do mojego tunelu??[/code]
-
Przepływomierz do 1.8T od S3
CTV a masz dostęp do tych przepływek?? bo do końca sierpnia siedze za granicą i nie mam jak tego sprawdzić... dałoby rade, żebyś się wywiedział i dał znać?? please
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
ori rury potrafią się załamywać przy wyższym doładowaniu i to jest złe :)
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
Poczytaj: http://www.mjbmotorsport.com/id82.html aż nie moge uwierzyć w takie efekty...
-
Nawigacja do A4
qubar masz plusa właśnie o to mi chodziło
-
[ALL] 1.8T Q - jakie spalanie? :)
Też byłem w szoku jak tu przyjechałem w maju... dobrze, dlaczego tylko my mamy cierpieć może dzięki temu wynajdą coś nowego
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
No wszystko jest do dogadania z "tymi co wiedzą lepiej" czy znacie kogoś kto jeżdzi na filtrze Carbonio?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
T-żółw wypstrykaj mi tego RSa dokładnie !! środek mnie interesuje, a najbardziej pedały i kolumna środkowa wielkie dzięki i czekam na fotki:)
-
Zmiana kierownicy
Hugo a ja mam w NY za 4700 zł zamawiać?? zapytam się za ile mi np. 5 sztuk sprzeda... kurde same zegary Defi wyjdą mnie 2100zł ech...
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
Traviz ja osobiście zbieram graty do zmiany turbiny na K04-15. GTrsy to za***iste turbiny ale niestety są z tym wciąż problemy, patrz np. Bartte. tzn. nie z turbinami ale z softem. K04 robią ci na ori kompie bez żadnych problemów czy tam smt6/7 i jeździsz sobie bezproblmowo. Moge się też z wami podzielić swoim reaserchem dotyczącym cen modów: turbo k04-15 750$ wydech tomson 3" 1400 zeta wtryski używane od TT 225KM okolo 600-800 zeta IC 160$ + orurowanie IC w El-tec 1200 zeta inlet pipe do turbo 150$ lub 300zeta el-tec kwasówka DV Forga 007 135$ nie żadne tam BOVy niestety przepływka przydałaby się od TT 225KM filtr powietrza: pewnie zostane przy K&N ale marzy mi się Carbonio :twisted: no i na koniec SOFT pewnie w VTG nie wiem jeszcze ile oni za to wezmą Kunio czy ty miałeś robiony wogóle wydech?? Czy wciąż jeżdzisz bez FMICa??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo a jak twój świstak?? GS powiedział, że wszystko gra?? Kurde może to tweetery za mocno świszczą?? poważnie jakaś rska ma przyjechać??
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
Kunio no to wszystko gra i został mi tylko kolega sline na głowie :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fotki widziałem Panowie a miesa nie widziałem gdzie wy ten aparat mieliście jak się te CC kręciło?? :twisted: dobrze widzieć, że się grupa trzyma niech zgadne, Bartka nie było bo praca ??
-
Przepływomierz do 1.8T od S3
Panowie czy ktoś wie jaką średnice ma przepływomierz od S3 225KM czy TT 225KM?? czy jest to ta sama średnica co w A4 B6 1.8T AVJ?? ewentualnie gdzie moge szukać info na ten temat?? dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakieś foty ciekawe??
-
[ALL] 1.8T Q - jakie spalanie? :)
Cena dzisiejsza z Nowego Jorku to 3,40$ za galon 93oct jeszcze w grudniu było 2.60$ za galon więc na szczęście ich też dopadło. A jeżeli chodzi o spalanie 1.8T to po dobrym programie spalanie u spada nawet do 0,5 litra. Pomyślcie, skoro auto lepiej ciągnie z dołu RPM... no :mrgreen:
-
Nawigacja do A4
a czy do dużej navi da się podpiąć jakieś ustrojstwo, żeby filmy DVD odtwarzać??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ilu was tam było?? jak knajpa Adama?? Ono o coś takiego mi chodzi: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Chrome-Illuminated-door-sills-Audi-A4-2001-2006-4d_W0QQitemZ8069752739QQcategoryZ33696QQrdZ1QQcmdZViewItem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
T-źołw wiem, o które lody w Józefowie ci chodzi moja była stara była z Józefowa:) Miejscowość dobra na lody :mrgreen: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki no no się dzieje, nie mówicie, że nie było spota... Wiem, wiem rdzeń jest twardy ale nie ma narybku Bartek masz priva Lukas... zobacz co się dzieje jak cie nie ma prezesie:) a teraz to wam powiem, że chciałbym wyjechać z wami na ten wakacyjny wyjazd... ech u mnie spinanie tyłka codziennie do pracy jutro wizyta w sklepie: Big boy's toys :twisted: :twisted: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No co ta Panowie?? macie spota we wtorek?? ja jade jutro na aukcje samochodow, zobacze co tu maja ciekawego:) moze i cos sprowadze... szukajcie chetnych na STI albo EVO albo RS4 :) wczoraj co widzialem!!!! A4 V8 2006r. Bajka, jak beda takie na aukcji to popstrykam fotki pozdro