Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    "Na­tura dała nam dwo­je oczu, dwo­je uszu ale tyl­ko je­den język po to, abyśmy więcej pat­rzy­li i słucha­li, niż mówili." - Sokrates. Daj jeszcze coś z Biblii, na FB dobrze Ci szło Czyli odpowiedni język aby gimbaza pomarańczy i kolb zrozumiała przekaz.
  2. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To ja Ci napiszę raz jeszcze żebyś zrozumiał. Czasy kolby, pomarańczy i kukurydzy i only you NIGDY na forum już nie wrócą. Jeżeli Tobie to odpowiada zapraszamy, zostań. Jeżeli nie czujesz się swobodnie to sugeruję research.
  3. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj dziubku przepraszam
  4. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajnie, że się ujawniłeś
  5. Albo dobra baza pod robotę -czyli mało zjedzony albo już zrobiony. Kwestia kasy oczywiście. Rozsądnie.
  6. Wiedziałem, że można na Was polegać
  7. Wąski jakbyś wiedział coś o fajnym 125p to daj mi znać
  8. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nara
  9. Rób zdjęcia, kręć filmiki
  10. Tak jest, Krzysiek.
  11. http://www.caraudiovideo.pl/index.php5?theme=contact Robiłem u nich siwka, adamoo też swojego tam rezał - polecam.
  12. Ta od tyłu to większość dobrze wygląda
  13. A tak mi się ta Havana podobała... :grin: :grin:
  14. Też jestem w szoku
  15. Jogurt podeślij mi namiar bo sam szukam w okolicy WPR...
  16. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja Ci nie pomogę.
  17. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tego typu rozmowę powinieneś przenieść do odpowiedniego działu. Podpowiem Ci, bo może nie jesteś do końca zorientowany: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75148-pytania-do-zarzadu-klubu/
  18. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam zamiaru dyskutować. Wszystko zostało już powiedziane.
  19. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przyzwyczaisz się.
  20. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To są jakieś jaja? Dostałem ostrzeżenie za wulgaryzmy. Czy w tym poście jest wulgaryzm? To nie są jaja. Obchodzisz regulamin w ten sposób.
  21. w tym A6, niektóre utwory brzmiały niczym na sali koncertowej. Dokładnie to samo powiedziałem.
  22. To jest mistrzowska historia :kox: Łepski gratulacje
  23. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KM Ale do czego ten samochód ? Jazda na prostej ? Czy na tor też czasami ? Ogolnie jako dodatkowe auto, cos na styl b6 z 2.7bit , zeby mozna było po bułki pojechać, jak trzeba i na trasie w miarę komfortowo przycisnąć , jeżeli chodzi o tor to nie ... Aha i "dżapończyki" odpadaja , odpychają mnie te auta jak sa wykonane w środku Czyli z pełnym wnętrzem itp. Nie myślałeś kupić już po swapie ?
  24. poziek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KM Ale do czego ten samochód ? Jazda na prostej ? Czy na tor też czasami ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.