Treść opublikowana przez poziek
-
B6 DIVISION
"Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili." - Sokrates. Daj jeszcze coś z Biblii, na FB dobrze Ci szło Czyli odpowiedni język aby gimbaza pomarańczy i kolb zrozumiała przekaz.
-
B6 DIVISION
To ja Ci napiszę raz jeszcze żebyś zrozumiał. Czasy kolby, pomarańczy i kukurydzy i only you NIGDY na forum już nie wrócą. Jeżeli Tobie to odpowiada zapraszamy, zostań. Jeżeli nie czujesz się swobodnie to sugeruję research.
-
B6 DIVISION
Oj dziubku przepraszam
-
B6 DIVISION
Fajnie, że się ujawniłeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Albo dobra baza pod robotę -czyli mało zjedzony albo już zrobiony. Kwestia kasy oczywiście. Rozsądnie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiedziałem, że można na Was polegać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski jakbyś wiedział coś o fajnym 125p to daj mi znać
- B6 DIVISION
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rób zdjęcia, kręć filmiki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Car audio w Warszawie lub w okolicach
Tak jest, Krzysiek.- Car audio w Warszawie lub w okolicach
http://www.caraudiovideo.pl/index.php5?theme=contact Robiłem u nich siwka, adamoo też swojego tam rezał - polecam.- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Ta od tyłu to większość dobrze wygląda- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
A tak mi się ta Havana podobała... :grin: :grin:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też jestem w szoku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jogurt podeślij mi namiar bo sam szukam w okolicy WPR...- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Tego typu rozmowę powinieneś przenieść do odpowiedniego działu. Podpowiem Ci, bo może nie jesteś do końca zorientowany: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75148-pytania-do-zarzadu-klubu/- B6 DIVISION
Nie mam zamiaru dyskutować. Wszystko zostało już powiedziane.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
To są jakieś jaja? Dostałem ostrzeżenie za wulgaryzmy. Czy w tym poście jest wulgaryzm? To nie są jaja. Obchodzisz regulamin w ten sposób.- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
w tym A6, niektóre utwory brzmiały niczym na sali koncertowej. Dokładnie to samo powiedziałem.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jest mistrzowska historia :kox: Łepski gratulacje- B6 DIVISION
No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KM Ale do czego ten samochód ? Jazda na prostej ? Czy na tor też czasami ? Ogolnie jako dodatkowe auto, cos na styl b6 z 2.7bit , zeby mozna było po bułki pojechać, jak trzeba i na trasie w miarę komfortowo przycisnąć , jeżeli chodzi o tor to nie ... Aha i "dżapończyki" odpadaja , odpychają mnie te auta jak sa wykonane w środku Czyli z pełnym wnętrzem itp. Nie myślałeś kupić już po swapie ?- B6 DIVISION
No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KM Ale do czego ten samochód ? Jazda na prostej ? Czy na tor też czasami ? - Car audio w Warszawie lub w okolicach