Treść opublikowana przez kristof2009
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Ja mam obecnie 3g low bez HDD i mam bluetooth
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Dzięki za info, czyli muszę ramkę kupić jesscz,ktoś ma?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Czy ramka od navi 3G low, będzie pasować po wymianie navi 3G HDD??? P.s.pod koniec tygodnia moja navi do sprzedania będzie :-)
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Spoko spoko, to nie formuła 1, że ma mieć quattro i 450KM, trafił się diesel z napędem na przód, ja tam jestem z auta zadowolony, ale dlaczego nie miałbym go upiększyć to nie rozumiem, air koło heble troszkę pakietu sport nie należy się dla 2.0 diesla???? Pozdrawiam.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Kompletujemy pod moje wymogi, zestaw jest już złożony i gotowy czekam tylko na swój termin, dodam że będzie 1 butla 25L, dwa kompresory viarr444c , oraz żadnych manometrów, okucia robi Czesław customizer :-) Później heble i ospoilerowanie a na koniec środek.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Air ride musi być, git nie jest, ale będzie dojdą spoilery. Air itp. Będzie dobrze. Zapraszamy wszystkich chętnych na fajna imprezę która odbędzie się na początku lipca 02.07.2016 VAG & GRILL VOL.3 u nas na rejonie :-) nad jeziorkiem. Wszelkie info jest podawane na stronie FB https://m.facebook.com/VaG-Legnica-659484394125620/ oraz moim fanpage FB Zapraszamy :-)
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Hehe dokładnie Hugo można do kalendarza foto
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Czarne No właśnie coś w taki deseń lecę, "bandzior" lustra będą jak te w kolor budy nie planuje zmienić ich koloru. Planuję na bok numer #21 wrzucić taka wrap'ka i może jakieś pasy ale to zobaczymy przy projektowaniu jak to będzie wyglądać.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Cieszę się bardzo że się podoba. Naciąg specjalnie taki pod air ma siąść ładnie na rancie. Jeszcze środek, z zewnątrz bardziej agresive i wszelakie dodatki na ciemno czarny Matt itp. Później na końcu będę potrzebował składane lustra do góry jak w polifcie.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Jeszcze nie jest kosa, dużo brakuje do tego co chce osiągnąć, ale pomału do celu Cena http://dawmac.eu/epages/950018285.mobile/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/%22Rotiform%20BLQ%20%2020%27%27%2010J%20ET35%205x112%20Machine%20Silver%22
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Fotograf ogarnięty sesja 16 będzie ring shoot i wiele innych fotek, tak Grzesiu air musi być żeby to dopełnić, ale jeszcze trzeba poczekać trochę w kolejce. Do potem. Nie ma takiej opcji auto służy do codziennej jazdy, jest hardcore ale daje rade.ostrożniej i wolniej na zakrętach i zdala od dziur. Rotiform BLQ # sesja
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Więcej zdjęć na profilu FB AUDI A4B8 Do4LOVE Czyli czarny Matt, myślałem o czarnym połysku gdyż front auta tzn grill i znaczek mam w tym kolorze.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Air będzie dopiero w maju więc już ładnie sobie będzie siadać na glebke. Dziś jak umyje auto i uda się znaczki wrzucić w black to wrzucę foty ok 16.ogólnie dodatki idą w black. Powiedzcie końcówki wydechu w jaki kolor: black Matte, black gloss, black satin???
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Chwila bo korzystam z fona a tu mi coś nie bangla
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Witam! Po małej przerwie, audiczka dostała już nowe buty na wiosnę miały być inne ale tak jakoś wyszło ROTIFORM BLQ 20 X10 ET35, opona na to 235/30
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Witaj, Kolego MG ma wyrobioną markę: http://mgmotorsport.pl/ Pozdrawiam! wielkie dzieki black4 pozdrawiam. felgi i opony sprzedane czekamy na nowy zestaw P.S. jak uzyskac taki kolor ==--taki zestaw dla nowej feli--== bede miec na sprzedac swoja navi 3G LOW cena 2.5K. (navigacja bedzie dostepna za tydzien, gdyz jutro wyjezdzam , zainteresowane osoby prosze pisac na priv) pozdro
-
chip tuning ECU PROJECT ==wrocław==
witajcie! zbieramy auta na chip grupowy w ecu , po rozmowie z chlopakami mamy miec min 5 aut (rabat jest 200zł od ceny wyjsciowej - tzw normalnej dla danego auta za taka usluge) , troszke juz jest OK sa juz 3 auta : 1-ORACZ audi a4b8 2.0 TDI, caga, 2011r[143KM], MULTITRONIC. [luty/marzec] 2-Kristof2009 a4b8 2.0 TDI, caha, 2010r, [170KM] [luty/marzec] 3-dmx12 a4 b8 2.7tdi cgka multitron [190KM] [marzec] 4? 5? KTOS CHETNY JESZCZE piszcie tu albo na priv do mnie, jesli chodzi o dane auta potem odp ile z rabatem
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
nowa fela juz wkrótce wiecie gdzie u nas na dolnym slasku i okolicach robia dobrze cale wydechy sportowe ( mamy 5 aut )
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
dev mam pytanie pod fele 20'' 5 ramion wiec chce zeby jakos to wypelnic jak sie sprawa ma z rs3 heblami warto to wrzucac ??? one maja 370/32 jesli chodzi o przod? jak mozesz poradz mi cos na allegro znalazlem jeszcze taki zestaw czy warto . bardziej bym chcial RS 3 A moze ktos robil takiego swapa do naszych a4b8 ZACISKI CHAMULCOWE TARSZE AUDI RS6 RS5 R8 S5 4.2 (5813695497) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
dev mam pytanie pod fele 20'' 5 ramion wiec chce zeby jakos to wypelnic jak sie sprawa ma z rs3 heblami warto to wrzucac ??? one maja 370/32 jesli chodzi o przod? jak mozesz poradz mi cos na allegro znalazlem jeszcze taki zestaw czy warto . bardziej bym chcial RS 3 A moze ktos robil takiego swapa do naszych a4b8 http://allegro.pl/zaciski-chamulcowe-tarsze-audi-rs6-rs5-r8-s5-4-2-i5813695497.html
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
tyy chcesz 8,5 z et35 , ja bym ci radzil 10'' z et40 . fellga ladnie bedzie pasowac do auta u mnie w a4b8 wystaje na niskiej glebie 0,5cm poza rant nadkola, aa6c7 to kawal auta i szersze jest. na 10'' spokojnie nawiniesz 255 , ja mam u siebie 235 ale ja specjalnie tak zeby rant uwidocznic, przy tej szerokosci 10'' ladniej bedzie felga wygladac bedzie wieksza wkleslosc ,, concave,, w moich poprzednich axe mialem 8,5 '' z et42 felga plaska sie wydawala i schowana w nadkolach przy 10'' i et40 to juz inna bajka smialo bierz do swojej audi 20x10j z et 40 i opona 255x35 bedzie git. pozdro
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
witajcie, tak jak pisalem na sprzedaz felgi axe ex20 sa juz na sprzedaz nowe fotki FOR SALE na sprzedaż takze sa opony nankang ns2 (felgi jak i opony stan b.dobry) dzis w dziale sprzedam umieszczam felgi, opony jutro lub w srode zainteresowanych priv Opony juz dostepne w dziale sprzedam/czesci/felgi.opony http://a4-klub.pl/index.php?/topic/341048-opony-nankang-ns2/ Witajcie! wszystkim happy new year!! duzo dobrego i nowych modów dla audiczek a u mnie małe zmiany na 2016 pierwszy plan nowa fela lub zmiana koloru obecnej, wybor padl na 2 rodzaje ROTI. co sadzicie o takiej feldze ROTI IND-T (tylko BLACK) LUB ROTI DUS (BLACK)
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
8.5'' szerokosci bedzie troche lipa, schowane beda w nadkolach , ja bym bral 10'' bedzie na rowni a et 40-42 cos w tym stylu , wg mnie 8.5 za waska do takiej fury. Pozdrawiam
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
p.s. jak dorwe w kolorze (lz7h) maske i blotniki polift + tylna klape to wtedy moje graty beda na sprzedaz czyli wszystko to co trzeba wymienic jak by ktos gdzies wiedzial o czesciach w tym kolorze piszcie, bo szukam na allegro juz 2 mce i nie maja
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
siemka ja kuppowalem z allegro , a nowe kratki na ebay'u jesli ci sie nie spieszy to poczekaj bo bede sprzedawac swoj grill + nowe kratki halogenowe wszystko rs loook jeden wzor [black edition] zobacz zdjecia wczesniejsze