Treść opublikowana przez Pawci_o
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
coś mi świtało że coś nie tak z tym olejem ale w sklepie mi mówili że jest ok - spoko to podjadę dziś i wymienię - dzięki za zwrócenie uwagi
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie czy taki olej będzie dobry do AWX ? Valvoline 5W40 w czerwonej butelce ?
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
jeszcze nie wlałem... a co zły wybrałem ?
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
kilka fotek z działań: a tutaj w trakcie składania środka Nowy olej i fitry - zmiana z Motula... już jutro będzie w silniku jutro zbieżność i kolejne działania - pranie i czyszczenie czarnego sufitu- jak już wszystko złożę do kupy to zrobię kilka fotek.
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
coś tam dodam, ale nie mam za wiele bo ręce brudne i ciężko foty robić.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
no za cholerę mi się nie połączy ani z 56 radio ani 77 telefon
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
kabel mam KKL VAG-COM for 409.1
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
radio mam włączone i vcds lite niestety nie reaguje, być może mam za słaby kabel, zaraz sprawdzę jaki dokładnie mam.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kolego mam iphone, sprawdzałem w opcjach BT w telefonie i mam zaznaczona opcję parowanie kontaktów - tylko że kontakty mam w telefonie. nie wiem być może mam złe kodowanie w RSNE lub BT - za fixa nie mogę się połaczyć ani z BT ani z radjem ... 56 to radio w vag a BT to która opcja w vag ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam, koledzy, właśnie skończyłem montaż BOSE RSNE i BT - po podłączeniu i naciśnięciu przycisku TEL - wszystko działa - znaczy się prawie wszystko - Iphone łączy się z BT w aucie, mogę wybrać numer, odebrać połączenie - jednak nie chce mi zsynchronizować książki telefonicznej, BT mam z literką Q - do tego jak podłączałem VAG to za fixa nie mogę się połączyć z Radiem - możecie mi podpowiedzieć czy mam się łączyć z 56-Radio ? czy może jakoś inaczej - podejrzewam że nie pobieranie tych kontaktów jest spowodowane błędnym kodowaniem... - proszę o pomoc
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
wczoraj tj. 15-07-2017 w autku udało się: - wymienić kompletne przednie zawieszenie, - wymienić poduszkę silnika tą z czujnikiem, - zamontować tylne boczne poduszki powietrzne oraz kanapę i panel do regulacji grzania tylnej kanapy. Jutro zbieżność i montaż listw na progi i jak wystarczy popołudnia to zmiana oleju na Vavoline 5w40 i jak się uda i pogoda pozwoli pranie czarnej podsufitki
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Kolego ja bardzo długo szukałem dawcy, znalazłem na forum jechałem po graty prawie 600km w jedna stronę-wszystko z jednego auta z niewielkim przebiegiem, jestem po przekładce i wszystko pięknie pracuje-ja zawieszenie rozebrałam, sanki wypiaskowalem i pomalowałem, wymieniłem wszystkie tuleje w zawieszeniu, skręciłem w całość. W dyfrze wymieniłem uszczelniacze przy półosiach i woalem nowy olej. Teraz jeszcze zmieniam przednie wahacze i będę robił zbieżność. Polecam szukać a forum, wszystko z jednego auta-najmniej problemów. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
Dziś plan jest na wymianę kompletu wahaczy firmy RTS oraz poduszki silnika- tej z czujnikiem. Zostanie zmiana oleju tym razem z motula xclean 5w40 na vavoline 4w40 razem z filtrami, co do wnętrza to politowanie wiązki do BT kodowanie, wymiana sufitu na czarny i składanie wszystkiego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dzięki wielkie - to oznacza że śmiało mogę montować osłony podwozia i zamknać definitywnie temat przekładki - pojechać na zbieżność i cieszyć się z Q
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
jestem już po przekładce - wszystko pięknie pasowało tylko mam jeden problem w FWD miałem na podwoziu w tunelu środkowym dwie poprzeczki - jedna krótsza z przy końcu tunelu a druga długa mniej więcej w połowie auta- teraz po zamontowaniu Q tej tylnej nie zamontuję bo przeszkadza Q - wydech i w przedniej podobnie - pytanie czy tam mają być poprzeczki jeśli tak to jakie ?
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
12-07-2017 Audiczka już zakodowana: - pompa abs od Q, - zczytywanie prędkości z ABS, - poziom paliwa z obu baków, - podłączone RSNE, zmieniarka i zamontowane bose, - podłączone grzanie przednich foteli i tylnej kanapy - zostało przeciągnąć kable przez drzwi do panelu od pamięci, dziś jak pogoda pozwoli to pranie czarnego sufitu i montaż a wczoraj wpadł komplet nowych wahaczy - montaż na dniach i jazda na zbieżność.
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
na chwile obecna to: -1800 quattro, - 970 - gumy, wahacze, olej do dyfra, - około 300 kodowanie wszystkiego, nie wiem ile zapłacę za konserwacje wkładałem praktycznie sam, ze znajomym
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
Q już założone - teraz dalsze mody i instalacja do zbiornika i przypisanie nowej pompy ABS aby błędy poznikały i wszystko działało jak fabryka dała
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dziś przekładka zakończona - fajnie się jeździ - lecz na razie delikatnie ponieważ mam wszystkie tuleje w tylnym zawieszeniu nowe i nie są skręcone na max-a - muszę wymienić jeszcze całe przednie zawieszenie i dopiero pojadę na zbieżność - jutro będę prowadził kable do zbiornika paliwa - i wkładał cały środek z nowymi wiązkami i gratami dziś po jeździe testowej zmieniłem pompę ABS i jak na razie mam same błędy - na szczęście hamulce działają ( wiecie w jaki sposób ją zaadoptować, przypisać - żeby tych błędów nie było - wyczytałem na forum że trzeba zamienić jakieś piny? )
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
ja dziś zaczynam montaż Q - cała buda wyczyszczona i zakonserwowana - dziś się rozpoczyna montaż - jak będę miał jakieś problemy pytania to będę pisał.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
pamięta ktoś jak te kable przy zbiorniku połączyć?, który na masę, a który dodatkowym przewodem do licznika ? jaka ma być średnica tego dodatkowego przewodu?
-
Trzęsie buda
Dzięki za odpowiedz, najgorsze są te drgania budy... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Trzęsie buda
No nie wiem co z nią zrobić- musi wytrzymać 1300 km drogi to domu i szukam sposobu aby jej w tym pomoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Trzęsie buda
Dziś oglądałem dokładnie silnik, zastałem taki widok Czy ta poduszka będzie przyczyna drgań ? Czy może zalać to jakimś klejem tylko po to żeby dojechać do domu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Trzęsie buda
No będę szukał przyczyny na pewno napisze jak dojdę do przyczyny problemu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk