Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_West_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _West_

  1. _West_ odpowiedział(a) na xbladyx temat w Nadwozie i Wnętrze
    mata siedziska jakies 2 cm od zalamania siedzisko-oprcie na srodku jak przejedziesz palcem i lekko docisniesz poczujesz twardy element.
  2. _West_ odpowiedział(a) na xbladyx temat w Nadwozie i Wnętrze
    nie czujnik jest zintegrowany z mata, nowa ma ta jakies 60 euro, mozna by go wymienic na termistor ale nie podam teraz wartosci jaki powinien byc .... chyba ze ktos na forum zmierzyl jego opornosci.
  3. _West_ odpowiedział(a) na xbladyx temat w Nadwozie i Wnętrze
    VAG > klimatronik > wartosci > grupa 20 fotel kierowcy, 21 fotel pasazera, 2 blok, tam masz aktualna temperature z czujnika G59 lub G60 czyli na fotelu, jak masz dziwna wartosc np. 82 stopnie to czujnik do sprawdzenia (albo kabel przy czujniku przerwany albo pin w kosce) <br /><br />
  4. _West_ odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    ori to ori w poprzednim A4 wstawilem ori i byla bajka fakt cena ponad 600zl ale bylo warto
  5. _West_ odpowiedział(a) na f1driver temat w Audi A4 B6
    8E0 145 834 M w serwise 714.48,-
  6. _West_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    http://www.spinkisamochodowe.pl/
  7. http://www.spinkisamochodowe.pl/
  8. odzywam sie
  9. komplet 90 zl niedawno kupowalem
  10. a z tematu na temat wymiany silnika zrobila sie dyskusja pod tytulem: "jak to okropny byl poprzedni wlasciciel twojego auta"
  11. _West_ odpowiedział(a) na andy_sky temat w Audi A4 B5
    8D1 061 501 C - przod 8D1 061 511 B - tyl
  12. 8E0 827 574 C listwa uchwytowa
  13. 435 881 203 A
  14. sprawdz vagiem kodowanie pompki
  15. tu opis wyprowadzen -> http://der-b5.de/Pinbelegung_Zentralverriegelung.html#ab_Modelljahr_1999_.28ab_8.2F98.29 a tu opis modeli -> http://www.24max.de/audi-documents/funk_zv/funk_zv_pumpen.htm
  16. ups... nowa za 500 ?!? czyzby -made in china-
  17. padnieta turbina, wlasnie wczoraj to przerabialem turbo rozsypalo sie kompletnie i teraz maly dylemat czy zostac na ori turbinie od AJM'a czy turbo od AWX i dopiescic soft
  18. potrzebujesz konkretnie jednej z tych: 8D0 862 257 B 8D0 862 257 D 8D0 862 257 M 8D0 862 257 E ty masz zapewnie 8D0 862 257 C
  19. mialem podobny problem, wymiana czujnika temperatury i po sprawie
  20. do tematu http://allegro.pl/item747829027_hit_komfortowy_kierunkowskaz_golf_iv_bora_passat.html
  21. nie no szacunek przy 9 stronie wymieklem i poszedlem na 29 i 30 takie zaciecie do modyfikacji to ma malo ktory jeszcze tylko wymiana drzwi na model po lifcie
  22. Witam mija juz dwa miesice oraz 10k km od monentu zrobienia softu i dobrze ze ktos jeszcze podejmuje dyskusje wrazenia sa pozytywne nie zauwarzylem aby sprzeglo bralo gorzej czy dzialo sie cos z silnikiem, spalanie na poziomie 7,1 l, co do dymienia - zero! brak jakich kolwiek chmur czy chmurek dymu co do turbiny i jej "zawachan" miedzy 2200-2400 nie jest to odczuwalne tak bardzo, ja czy osoby ktore zajmuja sie na codzien tdi wyczuwaja chwilowe zawachanie ale wszyscy inni ktorzy prowdzili auto nie zauwazyli tego p.s. kierownice byly czysczone wymieniony N75 oraz wazyki jak i grucha przy turbo przed robieniem programu, oraz co wazne po programie jak do tej pory nie wyskoczyl blad przeladowania (17956) co zdarzlo sie po czyszczeniu kierownic moze po 10 tys. km zrobic jezcze raz logi i zobaczy sie co i jak sie zachowuje
  23. jak dla mnie bardzo ladnie swietny moment
  24. Gdzie go zobaczę? prosze : http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_ajm_modyfikacja_na_145km350nm_wykres_po_wizycie_w_jetroniku-t30116.0.html;msg358341#msg358341 niektore serie (np. jak moja miala taki moment fabrycznie )
  25. no moment nie za ciekawy moim zdaniem i z kad ta wartosc Nm ? kolego mozesz zobaczyc moj wykres nie jest doskonaly dokonca ale uwazam ze o niebo lepszy od twojego programu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.