Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lans to lans no ale bez przesady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W klekocie nic nie daje a dla samego dzwięku to lipa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty to masz dobrze Naklejamy taśme na brame i sie nie zamknie Dzisiaj Plati zamontował Kuniowi BlowOffa w 6 minut 43 sekundy I jest piękne Pssssss Psssss Sam bym sobie zapodał ale w klekocie to chyba lipa
-
Fabryczne czy dokładane??? (Xenony)
http://igorweb.org/equidec/Default.aspx tu masz dekoder kodów a kody masz w kole zapasowym albo książce serwisowej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati nie ma takiego silnika w profilu Ja dostałem 1,8 KM i 5 Nm w bonusie od fabryki po hamowni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo Adamoo cycu chyba czas zmienić model i silnik w profilu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam nadzieje że zima przyjdzie szybko bo już nie moge sie doczekać Oj będziemy latać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe oj tam qwa czepiasz sie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z wczoraj foty tragedia to nie wklejam. Nie z Bydgoszczy tylko z Białegostoku A więc dzisiaj pojechałem do Białego do kolesia ktory niby zrobił replike Ariela Atoma ( znalazłem posta na SR ) no i jak zobaczylem to mi kapcie spadły potworek poprostu piękny super wszystko wykonane z dbałością o pierdołe , koleś robił tą bryke przez rok wszystko robił sam karoserie , zawieche , rame wszystko Waga samochodu 500 kilo / 300 koni Niestety padało i nie polatałem ale jestem umówiony Mam pare fotek ale moj fon robi okropne jak jest ciemno więc gówno widać. Tu jego strona lepsze foty itd http://www.cssportscar.com/home.php/ Koleś zrobił sobie replike AC Cobra też przepięknie wykonany samochodzik Niesamowity chłopaczek. I wielkie dzieki dla lukassa za pomoc przy zalatwianiu wizy Dostałem i lece oglądać fabryke replik AC Cobra , na zimowe wieczory będzie co składać malinaaaaaa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio cycu a kto powiedział że MM jest otwarte do rana hmm ? hehe Na kompie napisało mi skierowanie na egzamin hahaha , pierwsze słysze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no spot to qr** był rewalacyjny hehe, ładnie dałeś platinium dobrze że tamte psy nie leciały Kto ma foty niech daje Dla tych co nie byli napisze że zostaliśmy zamknięci na parkingu podziemnym w Media Markt na 3 godziny , dopiero policja nas wyciągneła hehe ale jazda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj chyba sam sie wyssał hehehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe yc yc yc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znam znam oni grają Niemieckie Country :D :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Qwa tych kluczy to jest w pyte ja nie wiem czy wszystkie mam , jutro sprawdze. Nie wystarczy dobry młotek ?
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
Ja bym bardzo chętnie pojechał i ich opierd....ł za koła 2 masowe hihi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przykro mi Adas ale one wszystkie były ze mną nad wisłą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Upieke wam wieśmaca Klucze spoko tylko napiszcie jakie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łoki
-
Witam. Czy wiecie jaki jest rozdział mocy w Audi S4 99 r.
Do 2005 jest 50/50 od 2005 60/40 . Tak mi sie cos wydaje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba ze wsadzisz sobie ostrego chipa i w czasie jazdy bedziesz mu odpinał zasilanie , da sie tak bo to robilem
-
Zamiana xenon na bi xenon...
Chyba jest troche inaczej , to te same żarówki są do mijania i do drogowych tylko w bixenonie jest przesłona ktora sie podnosi jak odpalamy dlugie. Ale do migania światłami jest i tak zwykla zarowka bo ta przesłona chodzi za wolno , dopiero w B7 poradzili sobie z tym. Patent z dodatkową lampą do migania ma wielki plus bo przy normalnie zapalonych dlugich masz dzialającą xenonową z otwartą przesłoną + zwykłą lampe (bardzo mocne dlugie) a u mnie tylko bixenon I widać różnice Poziek ma lampy Bixenonowe w B6 to napewno coś ci podpowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek mam ale ja az tak nie kumam ,ale zaraz sprawdze Nie no kicha bo jeszcze cos ci zle powiem , sam sobie sprawdzisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko wezme Etke nawet ceny w niej są ale nie wiem czy realne.
-
[1.9 TDI] Schemat chłodzenia powietrza doładowanego.
W etce pisze 19 euro