Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. lans to lans no ale bez przesady
  2. W klekocie nic nie daje a dla samego dzwięku to lipa
  3. Ty to masz dobrze Naklejamy taśme na brame i sie nie zamknie Dzisiaj Plati zamontował Kuniowi BlowOffa w 6 minut 43 sekundy I jest piękne Pssssss Psssss Sam bym sobie zapodał ale w klekocie to chyba lipa
  4. http://igorweb.org/equidec/Default.aspx tu masz dekoder kodów a kody masz w kole zapasowym albo książce serwisowej
  5. Plati nie ma takiego silnika w profilu Ja dostałem 1,8 KM i 5 Nm w bonusie od fabryki po hamowni
  6. Nooo Adamoo cycu chyba czas zmienić model i silnik w profilu
  7. Mam nadzieje że zima przyjdzie szybko bo już nie moge sie doczekać Oj będziemy latać
  8. hehe oj tam qwa czepiasz sie
  9. Z wczoraj foty tragedia to nie wklejam. Nie z Bydgoszczy tylko z Białegostoku A więc dzisiaj pojechałem do Białego do kolesia ktory niby zrobił replike Ariela Atoma ( znalazłem posta na SR ) no i jak zobaczylem to mi kapcie spadły potworek poprostu piękny super wszystko wykonane z dbałością o pierdołe , koleś robił tą bryke przez rok wszystko robił sam karoserie , zawieche , rame wszystko Waga samochodu 500 kilo / 300 koni Niestety padało i nie polatałem ale jestem umówiony Mam pare fotek ale moj fon robi okropne jak jest ciemno więc gówno widać. Tu jego strona lepsze foty itd http://www.cssportscar.com/home.php/ Koleś zrobił sobie replike AC Cobra też przepięknie wykonany samochodzik Niesamowity chłopaczek. I wielkie dzieki dla lukassa za pomoc przy zalatwianiu wizy Dostałem i lece oglądać fabryke replik AC Cobra , na zimowe wieczory będzie co składać malinaaaaaa
  10. Kunio cycu a kto powiedział że MM jest otwarte do rana hmm ? hehe Na kompie napisało mi skierowanie na egzamin hahaha , pierwsze słysze
  11. Nie no spot to qr** był rewalacyjny hehe, ładnie dałeś platinium dobrze że tamte psy nie leciały Kto ma foty niech daje Dla tych co nie byli napisze że zostaliśmy zamknięci na parkingu podziemnym w Media Markt na 3 godziny , dopiero policja nas wyciągneła hehe ale jazda
  12. Oj chyba sam sie wyssał hehehe
  13. hehe yc yc yc
  14. Znam znam oni grają Niemieckie Country :D :D
  15. Qwa tych kluczy to jest w pyte ja nie wiem czy wszystkie mam , jutro sprawdze. Nie wystarczy dobry młotek ?
  16. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja bym bardzo chętnie pojechał i ich opierd....ł za koła 2 masowe hihi.
  17. Przykro mi Adas ale one wszystkie były ze mną nad wisłą
  18. Upieke wam wieśmaca Klucze spoko tylko napiszcie jakie
  19. Do 2005 jest 50/50 od 2005 60/40 . Tak mi sie cos wydaje
  20. Chyba ze wsadzisz sobie ostrego chipa i w czasie jazdy bedziesz mu odpinał zasilanie , da sie tak bo to robilem
  21. Chyba jest troche inaczej , to te same żarówki są do mijania i do drogowych tylko w bixenonie jest przesłona ktora sie podnosi jak odpalamy dlugie. Ale do migania światłami jest i tak zwykla zarowka bo ta przesłona chodzi za wolno , dopiero w B7 poradzili sobie z tym. Patent z dodatkową lampą do migania ma wielki plus bo przy normalnie zapalonych dlugich masz dzialającą xenonową z otwartą przesłoną + zwykłą lampe (bardzo mocne dlugie) a u mnie tylko bixenon I widać różnice Poziek ma lampy Bixenonowe w B6 to napewno coś ci podpowie
  22. Poziek mam ale ja az tak nie kumam ,ale zaraz sprawdze Nie no kicha bo jeszcze cos ci zle powiem , sam sobie sprawdzisz
  23. Spoko wezme Etke nawet ceny w niej są ale nie wiem czy realne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.