Treść opublikowana przez malik
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Lopatki okolo 190pln z przesylka z Wloch.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Mały update. Jak widać plany oszczędnego rezania szlag trafił. Nowa, skórzana kierownica, s-line, z chromowanymi łopatkami. Oryginalnie kierownica miała plastikowe, czarne łopatki. Ale od czego mamy ebay Wymiana 5 minut. System organizacji bagażnika
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://audizine.com/ BTW: W A3 Sportback i stop i pozycja były na neonie (to nie jest LED). Przy stopie neon po prostu mocniej świeci. Wiem bo mialem Dectane robi lampy LED do A4 B7 Limo Jest nawet polski dystrybutor: http://abtuning.pl/products_new.php?page=9
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Hmm... Chyba to przez ta pozna pore... Akurat czcionka jest wieksza, a na ta chwile jedyna zmianę jaka jeszcze widac to delikatny chrom na wskazowkach ;- Reszta poza FISem, ktorego póki co jeszcze nie widac jest taka sama :-) Masz jakiegoś speca od kodowania zegarów czy sam to robiłeś? Chciałem zmienić w TT zegary żeby mieć kolorowy FIS i nikt nie chciał się tego podjąć. Tutaj jest łatwiej?
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Heh, nad zamontowanie Train Horn też myślę Kompresor i zbiornik na sprężone powietrze już są na pokładzie
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
4.9s do setki w takiej krowie to musi być niezłe sprawa.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Heh, dokładnie. Wszystko fabryczne a nie żaden custom zestaw ENCO. Widać jakie "promocyjne" ceny
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Nie da się zrobić samego tyłu V12 bo jest szerszy i wymaga dodatkowych poszerzeń po bokach i oczywiście dla pełnego efektu odpowiedniego zderzaka V12 z przodu. Koszty takiej przeróbki na razie są astronomiczne. To nie zderzaczek od a4 który można wyhaczyć za parę stówek Na razie rozważam tylne lampy LED poliftowe. Z przejsciówkami ~2k PLN. I chyba na razie spasuję z modami wizualnymi. Czas podejść do tematu mapy silnika
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
przyjdzie koza do woza
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Zdjęcia montażu LEDów z wersji Q7 V12 w świetle dziennym. Jestem bardzo zadowolony. Efekt wygląda czysto i "fabrycznie". Montaż nie był taki banalny jak myślałem. Konieczna była drobna przeróbka zderzaka oraz modyfikacja elektryki. Ale wszsytko działa tak jak należy. Dla pełnego efektu zamontowałem posrebrzone żaróweczki kieronkowskazów w miejscu poprzednich DRL w kloszu lampy.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Nie, w V12 kierunki są przełożone tam gdzie przed liftem były DRL czyli w kloszu lampy od wewnętrznej. I tak właśnie zrobiłem. To o czym piszecie to kierunki LED, które zostały dodane w wersji poliftowej i były zamontowane w zderzaku. Dokładnie tam gdzie w V12 jest pasek LED DRL.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
LEDy Q7 V12 w końcu dotarły. Trzy godzinki rezania i gotowe Wkleję fotki dzienne jutro.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
sorry za OT ale ten gosc to sobie chyba jakies jaja robi gdzie jakies ladniejsze autko to on by sobie kupowal a to a tamto a po co tak pisac masakra No ale kto bogatemu zabroni?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zobaczysz jak to jest jak sam zapniesz fotelik z tylu ;-) Mam 3 letnią córkę. Kolejne w planach. Niby po co Q7 kupiłem?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Boisz sie ze dziadkiem zostaniesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziecka? Przeciez to 14 letnia panna. Boisz sie ja sama w domu zostawic?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
za***iście wyszedł kolorek. Kiedy zakładasz?
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Pirelli P Zero Rosso
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Gała RS6 zrobiona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będę. Norbi też coś się odgrażał.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
tez je chyba wrzuce bo te z polifta zbyt mocno VW tracaja :-( kierunek jest super, ale te ledy w koszu to juz c**jowka :-/ Montaż podobno banalny. Kierunek z dołu przenosisz w miejsce poprzedniej żarówki DRL (trzeba tylko napiłować jeden wypust w żaróweczce) razem z okablowanie. Kable biegnące dotychczas do DRL przeprowadza się na dół i podłącza do nowego paska LED. Dodatkowo trzeba zakodować jedną opcję w module komfortu żeby nowe LEDy przygasały w momencie włączania xenonów.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
na razie za***iście
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Ledy DRL od modelu V12 upolowane na ebay.de Update wkrótce.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
No tak, gdzie mi do takiego wypasu jak neoplan BTW: Trzeba było zamachać przez szybkę Startowales z pole position okolo 18:00 kolo Fort Wola w strone Poznania? Dzisiaj? Chyba tak. A co? Znowu mnie widziałeś?
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
No tak jakoś trafił mi się i grill i ramka pod ACC. Więc już niewiele części zostało