Treść opublikowana przez malik
-
Nareszcie jest moja strona
Niezłe foty makro. Widać dobry sprzęt. Co do fotek z USA to podobną traskę zrobiłem na wiosnę 2006: California, Nevada, Arizona, Utah. Kosmiczne miejsca.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee widzę Flyer że nie tylko ja się zdziwiłem na takie określenie. A jednak sobie wymyślili No zazwyczaj jest tak, że ktoś to wymyśla Tajemniczy "oni".[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 11:16 _________________________________________________ Oooooo... słusznie, "niewąska" też się mówiło kiedyś A już zapomniałem. Pamiętam też, że swego czasu mówiło się też "grubo" było było No to teraz mówi się "szeroko"... możesz puścić się z prądem trendu, lub pozostać wieśniakiem (jak taka jedna... nie będę wskazywał palcem)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oooooo... słusznie, "niewąska" też się mówiło kiedyś A już zapomniałem. Pamiętam też, że swego czasu mówiło się też "grubo"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zioooom! :oklaski:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 11:04 _________________________________________________ Szeroka ??? ?? Hornet pewnie nadal mówi "ostra" lub "dżezi"... nie nadąża chłopak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To "ostra" (malik specjalnie dla Ciebie ) imprezka była? Ty wieśniaro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Paaaanie, toż to całe wieki temu było.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaaaaa, Ty to tylko byś chlał i grał na PS3 - nic więcej No Święta w końcu i mam urlop To co mam niby robić? [br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 09:09 _________________________________________________ Malik zostajesz powołany na stanowisko starszego klubowego analityka Spoko, mogę nawet od czasu do czasu pierdzielnąć jakiś wykresik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noooo... to rozumiem, że zapraszasz dzisiaj wszystkich na wódkę?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No rzeczywiście, 3 lata młodszy raptem. A poza tym to nie ważne ile lat się ma ale na ile lat się czuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień dobry wszystkim i najlepsze życzenia dla ŁukaszaR[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 08:11 _________________________________________________zostaly 34 strony, 11 dni, 3.09 strony na dzień!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobranoc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do łez to mnie akurat on nie doprowadzi :> Trochę mocnego gazu łzawiącego i będziesz płakał jak dziecko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
( mam jeszcze 2 inne gierce ) Lukas, ale ja juz na urlopie. A do Koźmińskiego wracam po 15 stycznia [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:38 _________________________________________________ Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim. Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony. Ale to jego wina, że się nie pojawia na spotach. Już drugi wtorek tą grę tacham dla niego Ale sie nadźwigałes na pewno [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:33 _________________________________________________No i powinna wskoczyć następna stronka przy następnym poście To dlatego przyszedł pieszo, żeby się zdzwigać i nagadać A skąd Ty to wszystko wiesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim. Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony. Ale to jego wina, że się nie pojawia na spotach. Już drugi wtorek tą grę tacham dla niego Ale sie nadźwigałes na pewno Aż mam zakwasy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim. Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony. Ale to jego wina, że się nie pojawia na spotach. Już drugi wtorek tą grę tacham dla niego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... było ostro. Ty wieśniaku![br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:24 _________________________________________________ Masz dobra kamerkę w tym Z8, trzeba było nagrać na pamiątkę i wrzucić na forum.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po cholere do galeri kotów?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to nie narzekać tylko brać się do roboty!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
961? Yeah! [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 18:53 _________________________________________________39 to go! :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niedługo będą o Łukaszu i Adamoo pisać na pudelku. Celebrities pełną gębą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, tylko subtelna różnica polega na tym, że to on za to płaci a nie jemu płacą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No będzie te 960 czy nie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik tego prezentu co bys chcial do nie dam rady przewiezc w bagazu...no chyba ze ta latynoska sie zgodzi DAMN! Obiecałeś!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie, to znowu on Prezenty jakieś przywieziesz chociaż?