Treść opublikowana przez malik
-
[B6 AVF] mapa Polski do navi RNS-E
Ono będzie na 100%. Nie pamiętam żeby opuścił nawet jeden spocik.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
że niby kurvva montować nie potrafię, coooo?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajoska
-
[B6] Listwy drzwi od Audi S4
Ceny zarówno na ebay-u niemieckim jak i naszym allegro na poziomie 600-700PLN. Ja trafiłem okazję za 140EUR Montaż banalny. Każda listwa trzyma się na 2 śrubkach okręcanych od wewnątrz drzwi. Te które masz standardowo musisz wcześniej zdjąć a na ich miejsce wstawiasz nowe.
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
oniak, Ty trzaskasz te przeglądy co drugi miesiąc!
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
I tego sobie życzmy :th:
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Ale fajnie, że się w końcu pojawiły. Pewnie za moment wyjdą mnie festyniarskie.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
No to wpadaj na spota warszawskiego. Każdy wtorek o 19:00 w Forcie Wola na podziemnym parkingu. Więcej info tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tia, jasne, szczególnie w systemach korporacyjnych gdzie masz jeden oficjalnie zatwierdzony build. BTW: właśnie stuknęło mi 500 wiadomości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**ew, wokół mnie same mohery a ten takie linki zapodaje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A konkretnie to np: 1. Waga samochodowa 60 t - firma „Eko – Met” P.H. Warszawa http://www.eko-met.pl/ 2. http://www.desch.pl/waga.php 3. http://www.waga.net.pl/pliki/lista_referencyjna_waga_samochodowa.pdf Zobacz może coś znajdziesz. o to chodziło !! dzieki masz u mnie buziaczka z języczkiem pieszczochy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaniepokoiłem się tym dymkiem, nie powiem. Zadzwoniłem od razu do kolesia, który zajmuje sie instalacjami webasto i mnie uspokoił. Zimą to taka trzecia rura wydechowa i czasami może nieźle dymić Trzeba uważać żeby nie zostawiać włączonego w małych zamkniętych pomieszczeniach. Mimo wszystko umówiłem sie na sprawdzenie czy wszystko jest OK z instalacją.[br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 12:04 _________________________________________________ Linka do pewnej galerii miales mi dac za to, ze w koncu wydremelowalem Ci ta srubke
-
PS3 vs XBOX360
No wlasnie - subiektywna. Mam X360 juz od ponad roku i nigdy mi to nie przeszkadzalo. Jest lekki szum, ale zeby porownywac go do suszarki do naprawde gruba przesada . Flyer, podobno przy wyostrzaniu określonego zmysłu, przytępiają się inne. Skup się na grafice i zostaw doznania dzwiękowe innym do oceny Nadal polecam wszystkim wcześniejsze przetestowanie konsoli w cichych warunkach domowych a nie w głośnym empiku czy media markcie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A propos Clarksona, to mam juz nowe Top Gear-y. Na razie wyszły 3 odcinki standardowe plus jeden tzw. polar special. No i oczywiście co testuje Jeremy w pierwszym odcinku? Audi R8! I jest zachwycony! Będe miał jutro na spociku to mogę zaprezentowac w moim nowym DVD
-
PS3 vs XBOX360
Czy opinie, które piszecie o Xboxie wynikaja z Waszej autopsji? Czy macie Xboxa 360 u siebie w domu? Jeśli tak, to czemu nie napiszecie o tym jak głośne jest to urządzenie? A głośne jest jak dużej mocy suszarka!!! Hałas zdyskwalifikował tą konsolę u mnie zupełnie. O ile w dzień, kiedy dzwięk z głośników jest w stanie w miare zagłuszyć szum wiatraków da sie jeszcze w miarę grać o tyle w nocy hałas jest nie do wytrzymania. Całe szczęscie mogłem konsolę wypróbować przed kupnem przez pare dni. Jeśli masz możliwość pożyczenia konsoli do domu (np. od kolegi) to zrób to koniecznie! Dodatkowo radzę poczytać na forach na temat awaryjności tego sprzętu. Dopiero ostatnie wersje (tzw. elite) w miarę trzymają jakość. Większa baza dostępnych tytułow na xboxa wynika z tego, że konsola miała premierę rok wcześniej niż PS3. Myślę, że w przeciągu kilku miesięcy szala przechyli się jednak na korzyść Sony. To tylko moja subiektywna opinia. Na dniach mam nadzieję dostac do testów PS3. Podzielę się wrażeniami.
-
Gołe panie dają radość - i spamerom, i internautom
Myślę, że trzeba zacząć od wyjaśnienia mechanizmu zabezpieczającego CAPTCHA - Completely Automated Public Turing Test to Tell Computers and Humans Apart (czyli w bardzo wolnym tłumaczeniu: Test Odróżniający Maszynę od Człowieka). Jest to mechanizm często stosowany przy zakładaniu kont w komunikatorach internetowych, forach, bramkach usenetowych, serwisach emailowych, itp. Polega on na tym, że aby potwierdzić założenie konta należy rozpoznać ciąg znaków. Znaki są specjalnie zniekształcone tak aby automatyczne programy typu OCR - Optical Character Recognition (Optyczne Rozpoznawanie Znaków) miały z tym trudności. Człowiek jest w stanie sobie z tym poradzić i dzięki temu konta zakładane są rzeczywiście przez ludzi a nie przez automatyczne programy. Zastosowanie takiego mechanizmu weryfikacji wynikało po prostu z tego, że serwisy usenetowe, fora internetowe, darmowe konta pocztowe są notorycznie wykorzystywane do spammingu czyli rozsyłania reklam, ogłoszeń i innej niechcianej korespondencji. Spamming ma szanse powodzenia tylko na masową skalę a więc należy założyć setki czy tysiące kont. Aby to osiągnąć w miarę krótkim czasie trzeba napisać po prostu program, który automatycznie będzie zakładał takie konta a następnie przy ich wykorzystaniu rozsyłał niechcianą korespondencję. Tutaj na przeszkodzie stanął jednak wcześniej wspomniany mechanizm CAPTCHA, który weryfikował czy osoba zakładająca konto to rzeczywiście człowiek czy komputer sterowany przez spreparowany program. Jak widać jednak spamerzy poradzili sobie z problemem w genialny sposób. Zaprzęgnęli do rozpoznawania pogiętych literek armię żądnych golizny użytkowników. Do tego niczego nieświadomych użytkowników. Za każdy rozpoznany tekst dostają kolejne stadium rozbierającej się modelki. A w tle następuje automatyczne założenie konta do rozsyłania spamu. Amator golizny zadowolony i spammer też zadowolony Wystarczy to teraz pomnożyć przez setki, tysiące internautow do których trafi taka aplikacyjka. I cały mechanizm zabezpieczający CAPTCHA można o kant d*py rozbić Teraz jaśniej?
-
konkurs klubowy VT
jakie nagrody?
-
Gołe panie dają radość - i spamerom, i internautom
NIESAMOWITE! Pomysł genialny w swojej prostocie. http://www.pcworld.pl/news/129180.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To zmien stacje radiowa! A może macie ustawioną odgórnie w służbówkach jedyną "politycznie poprawną" stację bez możliwości zmiany? Ale w takim razie jako bank to bym już raczej wybrał dla pracowniów jakieś Radio PIN a nie discopolowy łomot.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Boszszsz.. czego ty kurvva sluchasz?
-
[B6 AWX] Chips by ROGAL
Rogal, napisz lepiej kiedy złamiesz adresację pompy w 2.5 TDI !!! Ludzie czekają !!!
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Dzięki! Staram się Ale idzie zima i nie wiem jak to dalej będzie z tym dbaniem A co do tunera TV to został w końcu zamontowany. Wielkie dzięki dla LukaszaR, z którym rezaliśmy tą instalację. 5 stówek w kieszeni i no i nowy fach w ręku. Jesteśmy teraz specjalistami od instalacji TV w Audi Video in motion też udało sie odblokować dzieki Alanowi. Czyli ogólnie happy end i banan na mordzie. Fotki wrzucę wkrótce.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko, przywiozę Jasia Wędrowniczka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to jak? Robimy dodatkowego spota w piątek na najwyższym parkingu Galerii Mokotów? Ja się piszę
-
Jakiś patent na przeskakujące nowe wycieraczki?
ra-v, Najpierw porównaj dorobek swój oraz witka na tym forum. Następnie radzę przeprosić i mocno zastanowić się zanim napiszesz coś takiego następnym razem. Poza tym pamiętaj, że konstruktywna krytyka polega na wymianie rzeczowych argumentów dotyczących tematu dyskusji a nie atakowaniu drugiej osoby.