Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Ono będzie na 100%. Nie pamiętam żeby opuścił nawet jeden spocik.
  2. że niby kurvva montować nie potrafię, coooo?
  3. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Ceny zarówno na ebay-u niemieckim jak i naszym allegro na poziomie 600-700PLN. Ja trafiłem okazję za 140EUR Montaż banalny. Każda listwa trzyma się na 2 śrubkach okręcanych od wewnątrz drzwi. Te które masz standardowo musisz wcześniej zdjąć a na ich miejsce wstawiasz nowe.
  4. oniak, Ty trzaskasz te przeglądy co drugi miesiąc!
  5. I tego sobie życzmy :th:
  6. Ale fajnie, że się w końcu pojawiły. Pewnie za moment wyjdą mnie festyniarskie.
  7. No to wpadaj na spota warszawskiego. Każdy wtorek o 19:00 w Forcie Wola na podziemnym parkingu. Więcej info tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.0.html
  8. Tia, jasne, szczególnie w systemach korporacyjnych gdzie masz jeden oficjalnie zatwierdzony build. BTW: właśnie stuknęło mi 500 wiadomości
  9. k**ew, wokół mnie same mohery a ten takie linki zapodaje
  10. A konkretnie to np: 1. Waga samochodowa 60 t - firma „Eko – Met” P.H. Warszawa http://www.eko-met.pl/ 2. http://www.desch.pl/waga.php 3. http://www.waga.net.pl/pliki/lista_referencyjna_waga_samochodowa.pdf Zobacz może coś znajdziesz. o to chodziło !! dzieki masz u mnie buziaczka z języczkiem pieszczochy
  11. Zaniepokoiłem się tym dymkiem, nie powiem. Zadzwoniłem od razu do kolesia, który zajmuje sie instalacjami webasto i mnie uspokoił. Zimą to taka trzecia rura wydechowa i czasami może nieźle dymić Trzeba uważać żeby nie zostawiać włączonego w małych zamkniętych pomieszczeniach. Mimo wszystko umówiłem sie na sprawdzenie czy wszystko jest OK z instalacją.[br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 12:04 _________________________________________________ Linka do pewnej galerii miales mi dac za to, ze w koncu wydremelowalem Ci ta srubke
  12. No wlasnie - subiektywna. Mam X360 juz od ponad roku i nigdy mi to nie przeszkadzalo. Jest lekki szum, ale zeby porownywac go do suszarki do naprawde gruba przesada . Flyer, podobno przy wyostrzaniu określonego zmysłu, przytępiają się inne. Skup się na grafice i zostaw doznania dzwiękowe innym do oceny Nadal polecam wszystkim wcześniejsze przetestowanie konsoli w cichych warunkach domowych a nie w głośnym empiku czy media markcie.
  13. A propos Clarksona, to mam juz nowe Top Gear-y. Na razie wyszły 3 odcinki standardowe plus jeden tzw. polar special. No i oczywiście co testuje Jeremy w pierwszym odcinku? Audi R8! I jest zachwycony! Będe miał jutro na spociku to mogę zaprezentowac w moim nowym DVD
  14. Czy opinie, które piszecie o Xboxie wynikaja z Waszej autopsji? Czy macie Xboxa 360 u siebie w domu? Jeśli tak, to czemu nie napiszecie o tym jak głośne jest to urządzenie? A głośne jest jak dużej mocy suszarka!!! Hałas zdyskwalifikował tą konsolę u mnie zupełnie. O ile w dzień, kiedy dzwięk z głośników jest w stanie w miare zagłuszyć szum wiatraków da sie jeszcze w miarę grać o tyle w nocy hałas jest nie do wytrzymania. Całe szczęscie mogłem konsolę wypróbować przed kupnem przez pare dni. Jeśli masz możliwość pożyczenia konsoli do domu (np. od kolegi) to zrób to koniecznie! Dodatkowo radzę poczytać na forach na temat awaryjności tego sprzętu. Dopiero ostatnie wersje (tzw. elite) w miarę trzymają jakość. Większa baza dostępnych tytułow na xboxa wynika z tego, że konsola miała premierę rok wcześniej niż PS3. Myślę, że w przeciągu kilku miesięcy szala przechyli się jednak na korzyść Sony. To tylko moja subiektywna opinia. Na dniach mam nadzieję dostac do testów PS3. Podzielę się wrażeniami.
  15. Myślę, że trzeba zacząć od wyjaśnienia mechanizmu zabezpieczającego CAPTCHA - Completely Automated Public Turing Test to Tell Computers and Humans Apart (czyli w bardzo wolnym tłumaczeniu: Test Odróżniający Maszynę od Człowieka). Jest to mechanizm często stosowany przy zakładaniu kont w komunikatorach internetowych, forach, bramkach usenetowych, serwisach emailowych, itp. Polega on na tym, że aby potwierdzić założenie konta należy rozpoznać ciąg znaków. Znaki są specjalnie zniekształcone tak aby automatyczne programy typu OCR - Optical Character Recognition (Optyczne Rozpoznawanie Znaków) miały z tym trudności. Człowiek jest w stanie sobie z tym poradzić i dzięki temu konta zakładane są rzeczywiście przez ludzi a nie przez automatyczne programy. Zastosowanie takiego mechanizmu weryfikacji wynikało po prostu z tego, że serwisy usenetowe, fora internetowe, darmowe konta pocztowe są notorycznie wykorzystywane do spammingu czyli rozsyłania reklam, ogłoszeń i innej niechcianej korespondencji. Spamming ma szanse powodzenia tylko na masową skalę a więc należy założyć setki czy tysiące kont. Aby to osiągnąć w miarę krótkim czasie trzeba napisać po prostu program, który automatycznie będzie zakładał takie konta a następnie przy ich wykorzystaniu rozsyłał niechcianą korespondencję. Tutaj na przeszkodzie stanął jednak wcześniej wspomniany mechanizm CAPTCHA, który weryfikował czy osoba zakładająca konto to rzeczywiście człowiek czy komputer sterowany przez spreparowany program. Jak widać jednak spamerzy poradzili sobie z problemem w genialny sposób. Zaprzęgnęli do rozpoznawania pogiętych literek armię żądnych golizny użytkowników. Do tego niczego nieświadomych użytkowników. Za każdy rozpoznany tekst dostają kolejne stadium rozbierającej się modelki. A w tle następuje automatyczne założenie konta do rozsyłania spamu. Amator golizny zadowolony i spammer też zadowolony Wystarczy to teraz pomnożyć przez setki, tysiące internautow do których trafi taka aplikacyjka. I cały mechanizm zabezpieczający CAPTCHA można o kant d*py rozbić Teraz jaśniej?
  16. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jakie nagrody?
  17. NIESAMOWITE! Pomysł genialny w swojej prostocie. http://www.pcworld.pl/news/129180.html
  18. To zmien stacje radiowa! A może macie ustawioną odgórnie w służbówkach jedyną "politycznie poprawną" stację bez możliwości zmiany? Ale w takim razie jako bank to bym już raczej wybrał dla pracowniów jakieś Radio PIN a nie discopolowy łomot.
  19. Boszszsz.. czego ty kurvva sluchasz?
  20. Rogal, napisz lepiej kiedy złamiesz adresację pompy w 2.5 TDI !!! Ludzie czekają !!!
  21. Dzięki! Staram się Ale idzie zima i nie wiem jak to dalej będzie z tym dbaniem A co do tunera TV to został w końcu zamontowany. Wielkie dzięki dla LukaszaR, z którym rezaliśmy tą instalację. 5 stówek w kieszeni i no i nowy fach w ręku. Jesteśmy teraz specjalistami od instalacji TV w Audi Video in motion też udało sie odblokować dzieki Alanowi. Czyli ogólnie happy end i banan na mordzie. Fotki wrzucę wkrótce.
  22. Spoko, przywiozę Jasia Wędrowniczka.
  23. No to jak? Robimy dodatkowego spota w piątek na najwyższym parkingu Galerii Mokotów? Ja się piszę
  24. ra-v, Najpierw porównaj dorobek swój oraz witka na tym forum. Następnie radzę przeprosić i mocno zastanowić się zanim napiszesz coś takiego następnym razem. Poza tym pamiętaj, że konstruktywna krytyka polega na wymianie rzeczowych argumentów dotyczących tematu dyskusji a nie atakowaniu drugiej osoby.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.