Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rury zrobiłeś?
-
Doklształt
Czyli to by było około godziny 21szej w Kaletce. Po trzeciej flaszce :th:
-
Doklształt
Polecam sie dokształcić http://tnij.com/link718
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratuluje przyrostu mocy. Masz teraz tyle samo koników co w moim 2.5 :th: Ale już niedługo. Rogal zdejmie blokadę z pompy i porównamy wtedy
-
[B7] Końcówki wydechów
100 to stanowczo za duzo. 80 to maks. Musisz jednak zwrocic uwage na dobry montaz. Pomiedzy koncowka a plastikowa dokladka powinna byc zostawiona przerwa. Z kilku powodow: po pierwsze zeby zapobiec dotykaniu metalu do plastiku (moze sie stopic) a poza tym ze wzgledow estetycznych. Tutaj zamontowane sa 100tki, i moim zdaniem to jest przesada: A tutaj moje 76tki dla porownania:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ufffff... glowa jeszcze boli. Impra niezla. Policja 2 razy przyjeżdżała. :> Hornet przekaż proszę Kasi podziekowania za podwózke. Oniak - jakieś foty będą?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak a Ty gdzie ważyłeś furaka?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy mógłbym kiedyś skorzystać z tej wagi? Też chciałbym zważyć dokladnie moją A4.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pojebało cie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak to zrobiłeś? Bo dzisiaj Sebmiś próbował z moją i się nie chce zamknąć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zszywacz przez język był hardcorowy, prawie zemdlałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Jaja ze stali" jak co tydzień
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Włączcie TVN! Masakra!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobno po przenosinach wstawianie obiektów się zjebało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
encrypted?
-
Strefa Śmiechu
Trochę magii Photoshopa. http://demo.fb.se/e/girlpower/retouch/retouch/default.swf
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
True... true... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakbys mógł to spytaj tych swoich lakierników o polerowanie przednich błotników i maski. Chcę się pozbyć śladów po kamyczkach. Interesują mnie: - termin - cena - ile czasu to zajmie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znałem to ale w wersji z Renault Thalia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nieprawda! Byłem na spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie na 100% nie będzie. Zmykam na weekend oglądać Tour De Pologne z bliska :th:
-
Piekne R8 w myjni :) Mycie, polerka, woskowanie.
10 godzin roboty! Ale efekt porażający. Wogóle polecam to forum. Bardzo dużo się tam dowiedzialem na temat pielęgnacji autka przez cały rok. Jest to szczególnie ważne przy tak trudnym lakierze jak mojej A4.
-
Piekne R8 w myjni :) Mycie, polerka, woskowanie.
Piękna historia, aż chwyta za serce: http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?p=462585#post462585
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuba rozpruwacz! Hehehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko, ustawimy się na foty na pół godzinki przed zachodem słońca na parkingu Wola Park. Nawet jak będzie pochmurnie to i tak powinno być dobre światło. Byle tylko nie lało. http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=wola+park&loc=warszawa&Submit.x=0&Submit.y=0&long=20.928623&lat=52.2420364&type=2&scale=1