Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Jasne, ze czyste. Nawet nie myśl o przyjeżdzaniu brudną niuńką na spota. Ja zawsze myję na ciśnieniówce pod Fortem Wola. Później wystarczy na kilka chwil dociągnąć do 120-150 i autko samo się wysuszy. Trzeba tylko uważać na policję
  2. Będe miał wyjmaki ze sobą. Popieram permanentne przeniesienie spotów do Promenady.
  3. Szczerze? Poprzednie mi się bardziej podobały.
  4. No nic innego niz nie pozostaje Taka pogoda ze nawet na spacer za bardzo wyjsc sie nie da. Pokazuja w wiadomosciach tych "szczesliwcow" snujacych sie po plazy w grubych polarach i kurtkach z kapturem BTW: Rezalismy dzisiaj z oniakiem i adasiem przelaczniki do swiatel. Proces wymiany mamy obcykany w malym palcu. 10 sekund z zegarkiem w reku. Zadnych narzedzi nie potrzeba
  5. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Na prawdę piękna. Zdecydowanie wolę czarny kolor. Czerwony jest jakiś taki damski
  6. Ładne fele. Bierz bez zastanawiania.
  7. Moge załatwić ale dopiero dzisiaj wieczorem. Daj znać na PW czy nadal Cie interesuje.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 08:45 _________________________________________________ Jeśli chodzi o helikoptery to polecam lekturę dzisiejszego Dziennika, w którym opisane są kulisy prowokacji CBA skierowanej w stronę Leppera. http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=52255 Szczególnie interesujący jest fragment: "Wszystkie rozmowy były rejestrowane kamerami. Jeden z naszych informatorów mówi, że CBA do inwigilacji używało swojego najnowszego gadżetu - miniaturowego, bezzałogowego helikoptera z mikrofonami kierunkowymi." No niezły sci-fi Taki sprzęt kosztuję kupę kasy! I to wszystko z naszych podatków Tanie państwo
  8. tego stwierdzenia nie rozumiem... chyba jesteś jeszcze zmęczony po podróży... przeciesz masz wew pakiet S-line a nie zewnętrzny... Daj mu trochę czasu. W końcu chłopak przyjedzie na spota, zobaczy inne bryki i też będzie chciał rezać To nieuniknione :gwizdanie:
  9. Sorki, ze nie mogłem dzisiaj wpaść. Plan na wieczór się dosyć zagęścił. Przywioze cukierki za tydzień
  10. Rozczarowała? Chyba nie to miałeś na myśli
  11. To w Przemyślu jest ruch lewostronny?
  12. [br] [br] [br] [br] Tylko kiera nie po tej stronie
  13. Hmmm... zdecydowanie bardziej podobały mi się poprzednie fele. IMHO S-line już się trochę opatrzył
  14. Fajne autko i właścicielka też niczego sobie Witamy w klubie Na początek sugeruję zmianę felg. Ładne kapcie to 30% wyglądu auta.
  15. Hmmm, A4 z felami s-line w rozmiarze 20" wygląda już trochę jak wóz drabiniasty. Fele w takim rozmarze tak, ale jakiegoś innego typu. Bardziej ażurowe. Może takie jak są montowane do RS4? Tylko będziesz musiał zmienić tarcze No bo z przodu to jeszcze jeszcze, ale tylne jak będę prześwitywać przez fele 20" to już będzie wygladało trochę słabo
  16. Do świec jest specjalny klucz, taki żeby w niego świeca weszła. Nie odkręcisz przecież pierwszym kluczem z domowego pudełka z narzędziami Tak, te specjalne klucze mają systemik do przytrzymywania świecy żeby nie wypadła z klucza. Ale zwykłym też odkręcisz jeśli tylko będzie miał wystarczająco długą przedłużkę i jeśli jest dojście żeby złapać świecę.
  17. Właśnie sprawdziłem i największy mam 13. Pamiętam, że oniak miał szpanerski zestaw kluczy. A coś cicho siedzi
  18. A właśnie. Jak się czuje "maszynka" po tym jak nią zajebałeś w sufit? Wyklepie się?
  19. Przywieźć mogę. Ale tym lata się tylko na dużej otwartej przestrzeni przy w miarę bezwietrznej pogodzie. Najlepiej na lotnisku na Bemowie.
  20. Oniak, wykadruj to porzadnie kurde. Co to za noga od statywu! Albo wyslij mi full res i ja obrobie w photoshopie.
  21. Hehe.. uprzedzę spekulacje. Było grzecznie Angela wielkie dzięki za podwiezienie. Mam nadzieję, że pozwolisz na rewanż przy najbliższej okazji
  22. Jak tam A4 Warsaw team? Wytrzeźwieliście? Oniak - wrzucaj foty.
  23. Hehe.. jasne [br][br][br]Dopisany: 07 Lipiec 2007, 09:49 _________________________________________________ Dzięki. Coś dużo tych Raków w Warsaw team
  24. No to Cię uspokoję, że będą działały OK Kupowałem czujniki dokładnie na tej samej aukcji (jak mi dwa wydłubał mechanik debil)
  25. Współczuję roboty przy wymianie zderzaka. Też przez to przechodziłem. Jeszcze na koniec roboty spadła mi gdzieś do dziury jedna śrubka od Bose. I musiałem rozbierać cały bok od początku Chyba też swoje końcówki schowam lekko żeby wyglądały jak ori w S4. Za bardzo u mnie wystają. Widzę, że czujniki parktronic zamontowane "pionowo". Dobrze Ci zbierają?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.