Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jasne, ze czyste. Nawet nie myśl o przyjeżdzaniu brudną niuńką na spota. Ja zawsze myję na ciśnieniówce pod Fortem Wola. Później wystarczy na kilka chwil dociągnąć do 120-150 i autko samo się wysuszy. Trzeba tylko uważać na policję
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będe miał wyjmaki ze sobą. Popieram permanentne przeniesienie spotów do Promenady.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szczerze? Poprzednie mi się bardziej podobały.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nic innego niz nie pozostaje Taka pogoda ze nawet na spacer za bardzo wyjsc sie nie da. Pokazuja w wiadomosciach tych "szczesliwcow" snujacych sie po plazy w grubych polarach i kurtkach z kapturem BTW: Rezalismy dzisiaj z oniakiem i adasiem przelaczniki do swiatel. Proces wymiany mamy obcykany w malym palcu. 10 sekund z zegarkiem w reku. Zadnych narzedzi nie potrzeba
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
Na prawdę piękna. Zdecydowanie wolę czarny kolor. Czerwony jest jakiś taki damski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ładne fele. Bierz bez zastanawiania.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moge załatwić ale dopiero dzisiaj wieczorem. Daj znać na PW czy nadal Cie interesuje.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 08:45 _________________________________________________ Jeśli chodzi o helikoptery to polecam lekturę dzisiejszego Dziennika, w którym opisane są kulisy prowokacji CBA skierowanej w stronę Leppera. http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=52255 Szczególnie interesujący jest fragment: "Wszystkie rozmowy były rejestrowane kamerami. Jeden z naszych informatorów mówi, że CBA do inwigilacji używało swojego najnowszego gadżetu - miniaturowego, bezzałogowego helikoptera z mikrofonami kierunkowymi." No niezły sci-fi Taki sprzęt kosztuję kupę kasy! I to wszystko z naszych podatków Tanie państwo
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
tego stwierdzenia nie rozumiem... chyba jesteś jeszcze zmęczony po podróży... przeciesz masz wew pakiet S-line a nie zewnętrzny... Daj mu trochę czasu. W końcu chłopak przyjedzie na spota, zobaczy inne bryki i też będzie chciał rezać To nieuniknione :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sorki, ze nie mogłem dzisiaj wpaść. Plan na wieczór się dosyć zagęścił. Przywioze cukierki za tydzień
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Rozczarowała? Chyba nie to miałeś na myśli
-
[B6 AVK 3,0 Q]To ja tez sie pochwale ...
To w Przemyślu jest ruch lewostronny?
-
[B6 AVK 3,0 Q]To ja tez sie pochwale ...
[br] [br] [br] [br] Tylko kiera nie po tej stronie
-
[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D
Hmmm... zdecydowanie bardziej podobały mi się poprzednie fele. IMHO S-line już się trochę opatrzył
-
[B5 AVV 1,8]First time z zielonym avancikiem ;)
Fajne autko i właścicielka też niczego sobie Witamy w klubie Na początek sugeruję zmianę felg. Ładne kapcie to 30% wyglądu auta.
-
[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???
Hmmm, A4 z felami s-line w rozmiarze 20" wygląda już trochę jak wóz drabiniasty. Fele w takim rozmarze tak, ale jakiegoś innego typu. Bardziej ażurowe. Może takie jak są montowane do RS4? Tylko będziesz musiał zmienić tarcze No bo z przodu to jeszcze jeszcze, ale tylne jak będę prześwitywać przez fele 20" to już będzie wygladało trochę słabo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do świec jest specjalny klucz, taki żeby w niego świeca weszła. Nie odkręcisz przecież pierwszym kluczem z domowego pudełka z narzędziami Tak, te specjalne klucze mają systemik do przytrzymywania świecy żeby nie wypadła z klucza. Ale zwykłym też odkręcisz jeśli tylko będzie miał wystarczająco długą przedłużkę i jeśli jest dojście żeby złapać świecę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie sprawdziłem i największy mam 13. Pamiętam, że oniak miał szpanerski zestaw kluczy. A coś cicho siedzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A właśnie. Jak się czuje "maszynka" po tym jak nią zajebałeś w sufit? Wyklepie się?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przywieźć mogę. Ale tym lata się tylko na dużej otwartej przestrzeni przy w miarę bezwietrznej pogodzie. Najlepiej na lotnisku na Bemowie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak, wykadruj to porzadnie kurde. Co to za noga od statywu! Albo wyslij mi full res i ja obrobie w photoshopie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe.. uprzedzę spekulacje. Było grzecznie Angela wielkie dzięki za podwiezienie. Mam nadzieję, że pozwolisz na rewanż przy najbliższej okazji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak tam A4 Warsaw team? Wytrzeźwieliście? Oniak - wrzucaj foty.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe.. jasne [br][br][br]Dopisany: 07 Lipiec 2007, 09:49 _________________________________________________ Dzięki. Coś dużo tych Raków w Warsaw team
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
No to Cię uspokoję, że będą działały OK Kupowałem czujniki dokładnie na tej samej aukcji (jak mi dwa wydłubał mechanik debil)
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Współczuję roboty przy wymianie zderzaka. Też przez to przechodziłem. Jeszcze na koniec roboty spadła mi gdzieś do dziury jedna śrubka od Bose. I musiałem rozbierać cały bok od początku Chyba też swoje końcówki schowam lekko żeby wyglądały jak ori w S4. Za bardzo u mnie wystają. Widzę, że czujniki parktronic zamontowane "pionowo". Dobrze Ci zbierają?