Treść opublikowana przez malik
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Dzisiaj skończyłem kolejny mod. Oryginalne lampy LED od modelu 2009. Montaż banalny. Pełne Plug & Play + szybkie kodowanie VAGiem.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
To chuyowo, bo następne auto planowałem właśnie A5 2.0TFSI. Co się dzieje z tą firmą do cholery. Kolejny silnik zjebany.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Gratuluję autka. Zdziwiłem sie jednak, że wybraleś 2.0TDI zamiast 2.0TFSI i to po przewertowaniu opinii na internecie. Ja bym zrobił dokładnie odwrotnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wchodzi młody na celę. Pochodzi do niego stary garus i wita go słowami: - DZIŚ BEDZIESZ RUCHANY! Młody, szok! Nie wie co robić. Stary do niego: - WOLISZ ZE ŚLINĄ CZY BEZ!? Młody szybko rozkminia, ze śliną nie będzie tak bolało, odpowiada: - WOLĘ ZE ŚLINĄ. Na to stary: - ŚLINA!!! DAWAJ, MŁODY CHCE NA DWA BATY!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:notworthy: Miszcz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli rozumiem, że konsultacje w sprawie kina domowego jeszcze się nie odbyły i raczej się nie zanosi?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ponad 2 lata bez szluga w gębie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jednym słowem - naciągacz!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli nic- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale po co ten stres ? I po co te nerwy ? :naughty: Ja nie rozumiem. Kasę dostał ale nadal się czepia. Co za naród.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek uważaj. Takie promocje sie u niego nigdy nie zdażają. Na pewno będzie coś chciał w ramach rewanżu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przez duże Fy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ukasz ile kasy chcesz za konsultację w sprawię kina domowego ? Daj znać to zrobię przelew i zagadam, nie chciałbym żebyś był stratny $ :naughty: Normalnie bierze 100 za godzinę,.... euro.... netto... Ale od kolegów z klubu bierze 200- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
20" to zdecydowanie za duzo do takiego auta i na nasze drogi. Poza tym nigdy nie podobaly mi sie takie retro wzory BBS.- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
nie wiem czy taśma z B6 ogarnie kierę z b7 ale chyba tak... spróbuj, zobaczymy Wszystko napisane dokładnie wcześniej w wątku. Takie posty wprowadzają zamęt i sa niebezpieczne! Czy zdajesz sobie sprawę co się stanie jak ktoś źle podepnie kable od poduszki, które między inymi prowadzone są kostką? Chyba będe musiał porządnie posprzątać w tym wątku- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Rura jest zrobiona bardzo solidnie z alu i pokryta farba z drobinkami jakiegos gówna termoizolacyjnego. Dodatkowo w zestawie byla osłona ze szczotkowanej blachy, którą zamontowalem pomiędzy rurą a silnikiem. Widać ją tutaj pod rurą. Generalnie jestem bardzo zaskoczony jakością tego zestawu w porównaniu do kosztów. Wszystko pasowało Plug&Play. Montaż zajął niecałą godzinkę.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Dzisiaj w drodze do pracy dawałem nieźle w piz*ę. Słychać mocno świst zasysanego powietrza. Trzeba będzie to trochę zredukować. Rozwiązaniem jest puszka, która poza tłumieniem dżwięku poprawi też parametry zasysanego powietrza. Znalazłem niezły DIY na zaprzyjaźnionym forum: http://www.clubtt.pl/warsztat-zralb-sam/5459-jak-zrobiae-szczelnae-osa-onae-filtra-stoazkowego.html Ja jednak zrobię swoją z polerowanej blachy.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
20" za duze do TT. Mysle nad 19" ale na pewno inny wzor nizRotorki. Beda tez w normalnym kolorze (srebrne lub ze wstawkami antracytowymi) zeby sie wszytko ladnie komponowalo z lusterkami i pletwa z przodu. Zadnych zarowiastuch wynalazkow- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli, do B6 masz od groma zderzakow na allegro. Klejenie wcale taniej nie wyjdzie.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Kolejny etap. Dolot Neuspeed P-Flo zamontowany. Pełne Plug&Play. Przygotowane idealnie miejsce na oryginalną przepływkę. W tle widoczna osłona termiczna. Wypadałoby jeszcze osłonić stożek ładną puszką żeby nie łykał gorącego powietrza z komory silnika. Chyba zawitam znowu w sporttig.pl Korekta programu niebawem.- jakie zestaw do fotografowania wesel
Co za pytanie. A skad roznice cenowe pomiedzy poszczegolnymi modelami Audi? Tak jak auta body, ktore wymieniles kierowane sa do innych segmentow rynku. Roznia sie funkcjonalnoscia, jakoscia wykonania, wytrzymaloscia czy zastosowaniem najnowszych nowinek technicznych. Eos 1d na pewno nie potrzebujesz. To flagowy model i do tego pancerny do pracy w ciezkich warunkach. Pomiedzy 5d a 7d zasadnicz roznica tkwi w wielkosci matrycy. 5d ma pelna ramke i pewne ograniczenia co do mozliwosci wykorzystania niektorych obiektywow (szczegolnie tanszych z dlugim bagnetem). To juz na prawde profesjonalny sprzet. 7d jest bardziej uniwersalny i ten bym sugerowal dla Ciebie na poczatek.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Spoko, zrobie wyczerpujaca dokumentacje video za 2-3 tygodnie. Potrzebuje specjalne uchwyty do GoPro- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No, AndyN podobnie. Ale on dodatkowo zaczal montowac drugi interface i sie dziwil ze mu sie 'gryza' Do czasu az mu zasugerowalem ze moze w aucie juz ma interface BT i stad problemy. Zreszta wpis na czerwono na poczatku tego poradnika to wlasnie po jego 'casusie' - Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!