Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skoro się tak wzystkim podoba, to się przyznam, też tak mam i ni chu..ja nie zamierzam tego zmieniać, bo wygląda za***iście Elektryk i zapomniał o rynience na kable
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
W Pile B8 Kuredu z tym silnikiem jechało łeb w łeb z moim S4 startując z rolki. Pewnie z kreski byłoby mu już ciężej co nie zmienia faktu, że 2.0T FSI to za***isty silnik. [br][bR] Piotrze, wiem, wiem, Ty jesteś wierny quattro i nigdy nie splamiłbyś się "ośką". W takim razie moja "ośka" chętnie zmierzy się z jakimkolwiek "quattro" z Twojej stajni
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
1300kg Bajk - w czwartek wszystko wkleje
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Mały update. Wywalone katalizatory (były dwa małe) i zamówione takie coś: Mocno poprawił się dźwięk wydechu. Pózniej wkleje jakiś filmik W czwartek program u Rogala. Witek ocenił ze może być nawet 260ps bo bardzo mocna seria. Watch this space! :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te kable zwisajace, pełne profi Ja nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz. Miejsce nawet na 60" jest.
-
LED czy plazma
A czytałeś komentarze pod artykułem pisane przez ludzi siedzących w branży 2 dekady? parę cytatów: "mkoryszewski 2011-04-26 17:11:13 Nie zgadzam się. Te dane, które Pan podał powyżej to maksymalne zużycie energii przez plazmę ( tylko przy białej planszy na cały ekran). W normalnym użytkowaniu prawie nigdy plazma nie osiąga takiego poziomu. Więc jeżeli na tabliczce plazmy będzie napisane 150W, oznacza to, że w użytkowaniu wyjdzie nam średnio powiedzmy ok. 100W. Osobiście sprawdzałem licznikiem kiedyś starszą plazmę Panasonika - na telewizorze było napisane 460W (!), a faktycznie - zależnie od wyświetlanego obrazu - pobierał mi średnio trochę ponad 200W. Także jeżeli plazmy mają już na tabkliczkach 150-200W, oznacza to bardzo dobry wynik. Pozdrawiam." "Jan Zając 2011-04-30 09:01:17 P.Marianie.Zakł.że plazma pracuje 5h/dzień z mocą 100w =0,5kwh X 30 dni to daje 15kwh.Proszę sprawdzić koszt 1 kwh i porównać tę kwotę do np: abonamentu,kosztów benzyny ,lub całkowitej energii zużytej przez miesiąc.Moim skromnym zdaniem dyskwalifikowanie plazmy ze względu na pobór mocy to hipokryzja ,starsze telewizory kineskopowe o przekątnych 29/33 cale potrafiły posiadać moc znamionową 220-295W .Co do jakości obrazu w porównaniu do lcd , to jednak jest przewaga na korzysć plazmy.Moja opinia może jest subiektywna ,ale poparta 23 letnim stażem przy naprawie tv zna nych autoryzowanych firm.Pozdr"
-
LED czy plazma
Bierz 50". Za 2-3 miesiące te 42" będzie za małe. Jak ja bym miał teraz zmieniać to bym 60" łyknął.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w pracy siedze ;( Przyślij kurierem. W końcu masz te urodziny czy nie? Kumpli o suchym pysku zostawisz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba, sto lat. Rozumiem, że przywozisz dzisiaj na spota żarcie i browar. Tylko żeby k**wa za ciepły nie był!
-
LED czy plazma
Kamyk: Tylko plazma. Żaden LED/LCD nie dorównuje na dzień dzisiejszy parametrami obrazu obecnym plazmom. Szczególnie jeśli chodzi o sygnał standardowej rozdzielczości (kablówka, antena, DVD). W przypadku sygnału wysokiej rozdzielczości różnice nie są już tak ewidentne jednak LED/LCD nadal mocno traci jeśli chodzi o kontrast, czerń, czas reakcji i kąty patrzenia. Na dzien dzisiejszy tylko plazma!
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Zastanawiam się nad sensem takiej przeróbki. Pomijając fakt, że takie rozwiązanie jest u nas nielegalne to wszyscy, którzy importują auta z USA zmierzają dokladnie w odwrotnym kierunku - czyli wyłączają permanentnie palące się kierunki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Problem z Promką to nie jest miska tylko progi a konkretnie mozliwosc zawieszenia sie na nich. W S4 mialem gwint TEIN-a podkrecony na maksa w górę, co i tak było około -40mm od standardowego zawiasu S4, który z definicji był -20mm. Musialem uważać na podjazdach w Promce żeby nie zawadzić progiem ale dało radę. Więc jeśli masz około -60mm to dasz radę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znowu?
-
[B7 BLB] Bluetooth A4
1234
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to on właśnie zawsze ma kabel... oniak bez problemu Ci ogarnie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie. Jak można w takim stanie wystawiac auto. Flejtuch na maksa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co jakiś czas przewija się (między innymi w tym wątku) temat ściągania ramion wycieraczek. Sprawa dosyć ciężka w Audi bo cholerstwa mocno siedzą na trzpieniach. Wczoraj stanąłem znowu przed tym problemem w TT. Poratował mnie pan z lokalnego sklepu z art. metalowymi. Konstrukcja prosta jak budowa cepa. Koszt 20PLN. Działa za***iście
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Vario, coś dla Ciebie. Pan prosto z Alabamy z niezłym klocem
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Proszzzzz Tylko dobrze trzymaj tą glinkę. Jeśli spadnie na ziemię jest absolutnie DO WYRZUCENIA!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poźka to nie żal, ale skuterka owszem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tydzień temu było 15 aut + boberek i lukas na jednośladach. Ale większość zmyła się już o 21:00.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??! Nie Synku... to Diesel...
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Ciekawy ciekawy zwłaszcza że mnie na początku oszukał i myślałem że to czarny, dowód teraz fotki na parkingu na dachu a pod mostem 2 zupełnie inne auta Mocne, białe światło uwidacznia pigment. Foty nocne były robione na długim czasie przy kilku/kilkunastu błyskach lampy. W rzeczywistości lakier nie jest aż tak niebieski.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Te co widzisz cykałem ja. Ale Łukasz też pstrykał swoje. Może wklei później.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Powiększyłem jej trochę cycki i wygładziłem wory pod oczami ale poza tym to pełna natura