Treść opublikowana przez malik
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Parę fotek z dzisiaj.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Chcemy się wstrzelić w "magic hour" czyli zachód słońca około 20:00-20:30 oraz trochę fotek nocnych oświetlanych soft-boxem. Wjazd od tylca czyli od Ursusa bo od Połczyńskiej niestety za wąsko są ustawione blokady. Na razie jednak nie wiemy czy to wogóle wypali bo ma się popsuć pogoda
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Nic nie wyszło, wszystkie poruszone. Ale w neidzielę robimy profi weiczorno/nocną sesję na zamkniętym odcinku S8
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Warty każdej wydanej złotówki!
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
W sensie prawa i lewa? tak i kodowanie ? No w TT zmienia się tylko 2 pozycje w VAGu. Dla mnie to koszt zerowy. Ale słyszalem że w innych autach (A4, A6) wymagane sa jakieś przejściówki.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
W sensie prawa i lewa?
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Lampy są Plug & Play. Dochodzi tylko kodowanie. Koszt wymiany około 3500PLN
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Tylny zderzak S-line/TTS/TTRS różni się tylko dokładką i końcówkami wydechu. Wszystko przede mną Tak dokładnie. Nowe światła pojawiły się przy okazji liftu TT (oraz wypuszczenia TTS i TTRS) w 2009r Przemalowałem -------------- BTW: Pare osób pytało się mnie o szczegóły sprzętu, którym nakręciłem filmik z wydechem. Poniżej strona producenta oraz wideo recenzja tego gadgetu. http://gopro.com/
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Nie myślałeś o czarnym grilu u tej płetwie na dole ? Z przodu dużo chromu a z tyłu jak ? Pletwa na dole specjalnie poszła w alu żeby korespondowała z lusterkami. Grill może kiedyś wymienię na czarny z TTRS. Fotki tyłu auta masz w pierwszym poście.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Na auto patrz a nie na garaż. Wklej jakieś swojego auta mundralo Ciekawsze foty będa po weekendzie. W końcu jest pogoda na plener.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Użyte produkty: - Car Wash - Detailing Clay - Ultimate Quick Detailer - Ultimate Compound - Tech Protect - Tech Wax 2.0
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Niestety znalezienie dokładki TTS graniczyło z cudem a ori w ASO kosztuje tysiaka Wystarczy, że musiałem kupić w ASO progi bo te też są nie do dostania na rynku wtórnym. Dokładka z 3.2v6 nie jest zła. Jak mi się znudzi to większość pracy i tak mam już zrobioną. Reszta zderzaka jest dokładnie taka jak w TTS/TTRS. Wydech zrobiony już jest na dwie strony. Wystarczy kupić dokładkę i zdublowane końcówki. Może kiedyś Na razie zaplanowane spotkanie u mistrza Rogala [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 17:55_________________________________________________Parę fotek z dzisiejszego woskowania i zabawy z softboxem
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Da się to zrobić bez problemu. Robiłem juz parę instalacji z Concertami. Bez MFSW wszsytko neistety będziesz musiał robic z telefonu (inicjowanie i kończenie połączeń). Nie będziesz miał też wyświetlanej książki telefonicznej pomiędzy zegarami ani na ekranie radia.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Chodzi Ci pewnie o TT 3.2V6 TTS ma zdublowane końcówki na każdą stronę.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Ale dokładnie tak ma być Ścięcie końcówek idzie nie na dół (tak jak u Ciebie) tylko jest obrócone o 90 stopni na zewnątrz auta. W TT tył auta jest znacznie bardziej okrągły niż w A4. Dlatego ścięcie musi podążać za krzywizną tylnego zderzaka. Tak to wygląda w oryginale TT 3.2V6. U mnie dodatkowo końcówki mają średnicę większą o 10mm.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Tzn? Jest tak jak oryginalnie w 3.2v6, czyli ścięcie końcówek dane jest na zewnątrz auta tak żeby korespondowało z linia dokładki. Może fotki nie pokazują dokładnie ale na żywo jest OK. Jak znajdę czas to porobię lepsze foty bo to wszystko telefonem na szybko.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Zależy na jakim ustawieniu skrzyni. Po mieście na S - 17l/100km Po mieście na D - 12l/100km W trasie udało się zejśc do 8l/100km
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Nie, no same końcowki nie poprawiają raczej dźwięku. No chyba że z jakąs blaszką pierdząca z Tesco Ostatni tłumik zastąpilem sportowym z wyjściem na dwie strony (wcześniej była dwururka po jednej). Dodatkowo końcowki.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Wiem, pracuję nad tym ale ciężko się pozbyć złych nawykow.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Coś co Twoim nigdy nie będzie możliwe bo by trytytki pospadały BTW: Poprawiłem filmik bo coś nie banglał. Teraz jest OK.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Lochy 100mm. Przy okazji wypróbowałem kamerkę GoPro z przyssawką i popełniłem na szybko coś takiego Odtwarzanie dozwolone tylko na dobrych głośnikach lub słuchawkach. Gówniany głośniczek laptopa nie odda efektu
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Mocno zaczynam wątpić w te 19". Dzisiaj wracając od tłumikarzy przyjebałem w dziurę na moich 18" i zabolało. Całe szczęście, fela wytrzymała ale na 19" na pewno by nie było tak słodko.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Komplet Ulter.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Zależy czego. Materiały budowlane tutaj są tańsze niż gdzie indziej w Polsce. Ucinając OT, niniejszym prezentuję dzisiejszy etap modyfikacji: - zamontowany tylny zderzak S-Line/TTS z dokładką od 3.2V6 - dodany parktronik - zamontowany sportowy wydech wraz ze ściętymi końcówkami 100mm (pięknie popiarduje przy zmianie biegów skrzynią s-tronic)
-
Pomoc w wyborze obiektywu i lampy błyskowej
Światło 8.0 od razu wystawia ocenę temu sprzętowi Poza tym na sieci ludzie pisza o gigantycznych problemach z ostrością. Tego rodzaju, w miarę dobre tele będzie ksoztować przynajmniej 2k.