Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Słyszałem że czerwone są dobre. Niebieskie podobno też.
  2. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Javohl!
  3. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie, dzięki za super zabawę. Skzoda że musiałem zniknąć przed ostateczną rozgrywką. Co do prędkości mojego łacza to nic na razie z tym nie zrobię. Żaden operator nie chce mi przeciągnąć kabla do domu. Mam do wyboru albo obecny 1Mb Wimax Netii, na którym latencja jest taka, że nawet do serwera PSN nie chce mnie połaczyć albo HSDPA BlueConnect, który deklareowany jst niby na 7Mb ale w rzeczywistości nigdy nie przekracza 2Mb. Link jest mocno asymetryczny. Was widzę płynnie a to, że Wy mnie widzicie skokowo to juz nie moja broszka. Ufam, że mechanizmy sieciowe wbudowane w GT5 dbają odpowiednio o zasady. Mój nick nie ma tutaj nic do rzeczy. Mogę go zmienić jeśli Infinity ma z tym aż taki problem Co do moderowania rozgrywek systemem kar za kolizje oraz ścinanie zakrętów/szykan jestem jak najbardziej za A skoki na Trial Mountain zaliczali chyba wszyscy jak ścinali zakręt. Widziałem jak Pablo wleciał lotem koszącym przez ścianę do pit stopu
  4. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie ma mowy. Iphone (tak jak PS3) to host BT. Można do niego dołączyć urządzenie będące klientem BT czyli np. słuchawkę. Nie połączysz hosta z hostem. Poszukaj na allegro. Najtańsze Jabry BT są juz po ~35pln. http://allegro.pl/wyprzedaz-markowa-sluchawka-bluetooth-jabra-bt-1-i1472509440.html Zdecydowanie podnosi to komfort gry bo możesz się z nami komunikować głosowo a nie tylko stukając w klawiaturę. Mimo wszystko wpadaj dzisiaj o 21:00!!! [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 10:04_________________________________________________ Taa... a ja zostawiłem rękawice do gry w moich drugich spodniach Co do ścinania zakrętow i szykan to 3 tygodnie temu Pablo i Hhacek byli mistrzami Jak to się ładnie nazywało? Aha... "dobra znajomośc toru" Wracając do tematu moderacji rozgrywki (określony rozkład torów i aut) to przystaję na propozycje moicz-a. Pamiętam kiedyś jak jeszcze ciąłem sieciowo w Quake to na dedytkowanych serwerach można było automatycznie ustawiać które plansze ładowałey się w jakiej kolejności i z jakimi parametrami (ilość fragów, czas, grawitacja, itp). Szkoda, że tutaj nie można podpiąć automatycznego pliku konfiguracyjnego, który by to zmieniał samoczynnie.
  5. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki za niezłą zabawę! Jutro powtórka Apeluję o słuchawki BT!
  6. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie ma sensu ścigac się różnymi autami. Przy każdym wyścigu ustalamy takie same auto dla wszystkich bo zawsze się znajdą kombinatorzy. Wybierzmy więc kilka aut do puli i będziemy je po kolei włączać tak jak tory z puli.
  7. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Proponuję treaz ustalić zasady, które tory i auta bierzemy do puli. Żeby nie było później darcia kotów on-line.
  8. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Bede! Moge tez wpasc dzisiaj wieczorkiem na pare partyjek. Nie mialem dostepu do konsoli przez 3 tyg wiec sie stesknilem za GT5.
  9. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    grasz na krzyżaku ?? :shocked: :shocked: szacun :notworthy: OMG!
  10. Na pewno nie. Na spota aktualnie mam trochę daleko. Jakies 7tys km
  11. U mnie niedługo stukną 2 lata.
  12. Good Job!
  13. Spoko, prześlę faxem
  14. Długo jeszcze siedzieliście?
  15. Rezerwacja w Bierhalle zrobiona na dzisiaj na 19:00. Deklarować się kto będzie.
  16. Po montażu kierwonicy z B7 w B6 lepiej zostawić stare graty. Decydując się na ich sprzedaż odzyskamy tak na prawdę niewiele kasy. Poza tym przy sprzedaży auta nikt tak na prawdę nie dopłaci za kierownicę z B7. Co dociekliwsi będą pewnie też się czepiać, że kierownica jest nieorginalna i auto może mieć podejrzaną przeszłość. Tuz przed sprzedażą auta lepiej zamontować z powrotem stary, oryginalny zestaw a części z B7 sprzedać osobno na allegro.
  17. Z racji profesji mojej żony mam dostęp do róznych zabawek (również prototypów) wykorzystujących Androida i Honeycomb. Prywatnie, od 3 lat użytkuję jednak iPhone, sukcesywnie wymieniając na nowsze modele. Powiem Ci tak, jak przesiądziesz się z iPhona 3GS na Android-a będziesz zaskoczony topornością i powolnością. Co do jakości ekranow to chyba tylko telefony Samsunga z wyświetlaczami OLED dorównują ekranowi najnowszego iPhone. O potędze iPhone przesądza również mnogość aplikacji w App Store oraz w nieautoryzowanych źródłach jak Cydia. Odpowiednik dla Android nie dorasta mu do pięt. iPhone 4 rzeczywiście miał problemy z zasięgiem oraz z sensorem odległości przy pierwszych partiach. Egzemplarze produkowane po sierpniu 2010 pozbawione są już tych wad. Nie przechodź na HTC bo będziesz żałował.
  18. Dla tych, którzy przegapili wcześniejsze komunikaty w tym wątku oraz na fejsie. W piątek spotykamy się po raz kolejny w Bierhalle w Arkadii. Start o 19:00.
  19. Pasek powiadasz? Chyba w spodniach
  20. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    W sytuacji kiedy jest odgórnie określane auto to wszystkie mają taką sama konfigurację. Nie da się tego obejść. I na pewno kiedy wszsyscy dostali 4.2 V8 to tak było bez wyjątku. Przytoczoną sytuację prawdopodobnie mylisz z jednym z wyścigów, w których mozna było wybrać samemu auto. Np. ostatni w którym jechałeś bolidem F1 Rzeczywiście wtedy ja jechałem lekko podrasowanym 5.2 V10 z dodatkowym spojlerem na tylnej klapie. Jako ciekawostkę napisze jeszczę, że autorzy gry dali trochę d*py i dla wszystkich R8ek dali takie same tekstury. Jak się dobrze przyjrzeć to widać, że wersja 5.2 V10 ma tekstury silnika V8 z wyraźnym znaczkiem 4.2 V8
  21. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Hmm... no właśnie nie. Wszyscy mieli 4.2 stock.[br][br] Musi być w miare nowa (max 3 lata) wspołpracująca ze standardem BT 2.0
  22. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie, dzieki za niezla zabawę. Widzę, że muszę trochę jeszcze poćwiczyć zanim zacznę zajmować miejsca w czołówce "Szybkośc" mojego połączenia internetowego też nie była za pomocna. Parę moich spostrzeżeń i delikatnych sugestii na przyszłość: - Wyścig autami bez limitu mocy nie ma za bardzo sensu. Widzielismy pod koniec jaką przepaść osiągnął infinity swoim wozem F1. Seryjną R8 nie miałem żadnych szans. Chyba najbardziej fair jest ustalenie jednego modelu auta dla wszystkich na konkretny wyścig. Wtedy widać tak na prawdę umiejętności. Możemy zagłosować, które auta wrzucimy do puli wyboru. - Ciągłe skakanie po torach wprowadza zamęt. Skoncentrujmy się może na jednym, maksymalnie 2 torach na każdy wieczór. Dla graczy okazjonalnych (takich jak ja), ktorzy nie do końca dobrze znaja wszystkie tory pozwoli to na "wjeżdżenie się" i zaznajomienie z trasą. Dzięki temu, że będziemy przeprowadzać serię wyścigów na tym samym torze będzie można również porównywac kto tak na prawdę jest niezły a kto uzyskał zwycięstwo w drodze przypadku - Komunikacja głosowa jest zdecydowanym plusem. Sugerowałbym raczej rozwiązanie na ucho niż mikrofon w kamerce. Ludzi korzystających z kamerek słychać było bardzo słabo i z pogłosem. Najtańsze słuchawki BT mozna juz kupić za 35PLN na allegro http://allegro.pl/wyprzedaz-markowa-sluchawka-bluetooth-jabra-bt-1-i1446748354.html - Fajnie byłoby pościgać się na WRC (szuter, śnieg).
  23. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam zwykła słuchawkę BT Motoroli. Działa za***iście.
  24. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Spoko, córkę położę spać i wpadnę.
  25. Zawsze się znajdzie banda szabrowników, która korzysta na zamieszkach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.