Treść opublikowana przez stempel72
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
No ale o mocy kolega nic nie napisał Przecież to tylko pare cyferek, a wykresik pewnie dostałeś Myślę, że dobiło do serii ? PS. Dziś słyszałem od Tomka w ASO, że masz tam coś ok. 460 KM Pochwal się bo juz paznokcie obgryzam.
-
[B7 BPW] Ślizgające sprzęgło,CIEKAWOSTKA .......................
Poszukaj na necie, może Sachs Racing Enginering coś robi, a jak nie to Radzikowski - ale to może potrwać z miesiąc.
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Niekulawy dywanik
-
[ALL B7] High Flow Cat 2.0TFSI
Ja mam u siebie 100 Cpsi El-Tec i jest niemalże bez zmian w głośności, tak więc bez paniki. A i zamiast 4 katów mam teraz 2 duże. Tak więc o głośność się nie obawiaj. A jak chcesz zakładać 250 to bez sensu bo to taki jak fabryczny.
-
[ALL B7] High Flow Cat 2.0TFSI
To jest chyba Cpsi 250 ? Czyli przepływ nie za duży. El-Tec wkłada 100 jak taki bedziesz chciał. Odsadzenie drugiej sondy też robi. Cena pewnie bedzie podobna.
-
Miejsce na nawigację
A gdzie teraz stawiasz flache z RedBullem ??
-
[B6 ALT] Wypadanie zapłonów
w dziale diagnostyka VAG.
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Zrób proszę zdjęcie i podeślij albo wklej. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć… Na wsiach to już różne auta widziałem, więc wszystko się może zdarzyć - pewnie jakiś obrotny ten sołtys To masz już ten sofcik i jakis wykres ?
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Bajk odnośnie Nissana to jest na racingforum tego znacznie więcej, zainteresowani dawno oglądali. Odnośnie pierwszego czyli Kulkczyka to był mój temat lub taki w którym brałem udział. Jak chcesz na samym poczatku zabłysnąć to więcej czytaj - potem zwracaj uwage.
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
Jakiś zdechły koń np.
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
A ciekaw jestem jak to jest gdy kupuje się soft za oceanem i czy on wchodzi bezproblemowo ? Czy też są takie jazdy ? Moje 2 reklamacje Kulczyk olał sikiem prostym. Na Twoim miejscu bym powalczył o zwrot kasy od AUDI. Ciekawe co by na to powiedzieli gdybyśmy ich tak zbiorowo zasypali zażaleniami. Życzę Ci takiego wyniku. Ten RS też miał ok. 390 Km.
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Splash, ja cały czas gadam, że soft wrzucają o doope potłuc, a dopiero teraz zakminiłeś ? Nie trzymają mocy bo ją soft pop...ił. A Kulczyk kładzie na to lache. Taki soft powinni poprawić bez łachy i wgrać prawidłowy. PS. Gdzie w RS masz 3 komputery ? Wg. mojej wiedzy są 2. i wiedzy ASO i ulotki informacyjnej o silniku. Napisz jak będziesz miał pomiar PS co to dało itd.
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
http://hosted.verticalresponse.com/251263/3612cc7cf3/1330006189/6a3ca905af/
-
[B5 AFN] Nie działa ABS
Z tego wieńca czujnik zczytuje impulsy.
-
[B6 ALT] Wypadanie zapłonów
Tu Ci nie powiem, ale zawse możesz jedną odłączyć i zobaczyć w blokach która nie mierzy.
-
Który zestaw kluczy polecacie ?
A takie narzędzia jak SATA - "Czip Fus" ich używa Może jakiegoś Mopara sklece http://www.allegro.pl/item808583947_sata_zestaw_150cz_kluczy_nasadowych_i_plaskich.html
-
[B5 ADR] Jakie cisnienie w silniku
Wyszło b. dobrze
-
[B6 ALT] Wypadanie zapłonów
Sonda L jak najbardziej. A wchodziłeś w bloki pomiarowe, patrzyłes czy działa sonda ?
-
[B6 ALT] Wypadanie zapłonów
Dokładnie, pierw wymień świece na dedykowane, poskładaj do kupy, wykasuj błędy - odpal i czekaj na wyniki. Jak się rozgrzeje zczytaj kody i wrzuć na forum. U mnie ECU wymagał przelutowania - starość i zimne poutleniane luty. A że mam pod ręką lutownice na gorące powietrze więc nie było problemu. Sam do tego doszedłem co jest zwalone - serwis nie dał rady a wymienić ECU za 3000 to nie problem.
-
[B5 ADR] Płyn hamulcowy ATE
Ja mam w Pasku ATE i jest ok. Już ok dwóch lat. Natomiast o klockach ATE dobrze się nie wypowiem.
-
[B5 AFN] Nie działa ABS
Czujnik kosztuje grosze, tylko handlarze oszuści i lenie !!! Sprawdz też czy wieniec od czujnika jest ok. Takie zębate cudo. Jak włożysz sprawny czujnik to musisz wykasować błąd, sam nie zniknie. A czy ABS zadziała tego nikt nie wie. Może być coś jeszcze padnięte np. modulator.
-
[B5 ADP] Problem z obrotami na jałowym
A zanim go wymienisz i wyprujesz jakieś flaki to wyczyść przepustnice Na VAG-u może tego nie wykazać.
-
[B6 ALT] Wypadanie zapłonów
Wiesz podziwiam Cię. Wyje...ś kupę kasy na cewki, a pożałowałeś paru PLN na świece. Też tak walczyłem jak Ty i ku mojemu zdziwieniu PADŁA nowa świeca NGK. Teraz kupuje tylko BERU i jest OK. Nikt z ASO Ci nie wymieni cewki bez wymiany świecy !!! Błąd sondy L będzie Ci wywalało dopuki Twoje auto nie będzie spalało mieszanki jak należy. Jak masz VAG to podłącz i zobaczy czy sondy pracują. Nie zawadzi też popatrzeć na przepływomierz. Nie chce Cie martwić, ale u mnie również padł ECU naszczęście go naprawiłem (Passat).
-
[B5 ABC] Zakręty - kontrolka oleju
Czujniki powinny być dwa czyli jeden ok 0.25 Bar i drugi ok. 1.8 Bar. Masz mniej więcej taki objaw jak u mnie w Pasku, tylko że u mnie świeci jak puszczę noge z gazu Czujniki już wymieniłem.
-
[INNE] Passat B4 silnik AAA kontrolka oleju.
Mam następujący problem w Pasku VR6 2.8 ltr. Wymianiłem olej, filtr, czujniki oleju, a następujący objaw nie ustąpił. Od razu po odpaleniu miga kontrolka oleju, jak lekko dotke pedał gazu to przestaje migać. Podczas jazdy jak przyspieszam to kontrolka oleju nie mryga, jak tylko puszczę gaz niezależnie od obrotów silnika od razu miga. Ciśnienia oleju jeszcze nie mierzyłem, ale zawory nie stukają silnik chodzi cichutko. Co to mogło się wysypać. I jeszcze jedno czy kable od czujników ciśnienia oleju wchodzą w ECU czy w elektronikę przy zegarach ?