Treść opublikowana przez stempel72
-
[B7] S4 V8 Supercharger
Tu większość tylko słyszy co kto gada. Zapewne zależy to od umiejętności i predyspozycji. Jak ważysz 200 kg, to niczego nie ogarniesz Ja się Pożka nie czepiam, nie mogę powiedzieć że go nie lubię (tak jak zapewne podejżewa) itp, poprostu go nie znam. Niech upala sobie to co lubi, objeżdza emerytki i geriatryków - nic mi do tego. Ale mógłby czasem odpuścić gadki na temat wyższości tego co jest jego. A że mnie czasem zajeży to looozik. [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 18:39_________________________________________________ Brutalna prawda
-
[B7] S4 V8 Supercharger
Ja używam samochodu na codzień, a nie na upalanki raz na jakiś czas. A bzdur nie piszę. Każdy ma to co lubi. A ty wkółko jak się uczepisz RS4 B7 to wisisz na nim, dopuki ci zwieracz nie puści.
-
[B7] S4 V8 Supercharger
Poziek, jaką pretensję, przecież to nie mi wklepałeś. Piszesz teraz że to są super auta, a co post to jedziesz, że nie skręca, nie przyspiesza itd. A lektura wszystkich twoich postów mi zbędna. Papieżem nie jesteś. Poza tym i tak to co dla ciebie niewygodne to wykasujesz
-
[B7] S4 V8 Supercharger
Tukan, a Ty weż EVO i jeżdzij nim codziennie do pracy i podczas pracy Jak widzisz wszystko ma coś dobrego i złego i nie ma aut idealnych i wszechstronnych. Przy odpowiedniej prędkości każde auto wyjedzie. Siła odśrodkowa czyni swoje.
-
[B7] S4 V8 Supercharger
Gdyby Audi było takie lipne to nikt by go nie kupował, tymczasem jakoś na ulicy to EVO żadko widać, STI również. A Poziek, zawsze chwali to co ma. Jak miał B6 to było rules i żadna fura nie podskakiwała, teraz zmienił wiarę to Audi beee, EVO cacy Miałem przyjemność jeżdzić tymi autami i jak dla mnie STI za małe i wcale nie szybkie (seria), EVO IX głośne jak sk....n, i mega turbodziura. Pozatym EVO X jakoś mnie nie mogło objechać (seria). Napewno każde auto ma swoich zwolenników. Osobiście bym się nie zamienił na żadne z powyższych. Nie podoba mi się ich wykonanie, jakość materiałów, hałaśliwość i pewnie jeszcze pare innych rzeczy.
-
[B7] S4 V8 Supercharger
To przesiądzcie się na rowerki wtedy nie będziecie marudzić.
-
[B7] S4 V8 Supercharger
jejkus - kolejny mądry, a pewnie nawet nie siedziałeś w RS4 Chcesz mi powiedzieć, że tym nie można upalać ?
-
AUDI S4 SID
Weż to teraz przetłumacz
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
No to czekamy. Mierzyłeś moc przed wysłaniem ECU ?
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Stary z góry o tym wyniku zapomnij i nie rób sobie nadzieji Chyba że masz zamiar montować kompresor - wtedy wyjdzie więcej. W 50 kPLN powinienneś się zmieścić. Odnośnie softu, to proponuję Ci kupić gotowca. Do 430 KM może dociągniesz, przerabiając dolot i kolektor. Wydech już masz. Napisał byś jakie tam katy siedzą, bo może się okazać, że 400 Cpsi i d*pa blada. To tak dla lektury: http://www.mrctuning.com/index.php?option=com_content&view=article&id=155:rs4-b7-development&catid=41:mrc-news&Itemid=18
-
AUDI S4 SID
SID, sprzęgiełko jakie wrzuciłeś ? PS. Chodziło mi o Twoje S4, co należy dorezać wg. Maćka,żeby 600 pękło ? Bez metanolu
-
[B6 AVF] Układ wydechowy ze stali nierdzewnej
I tak mało zapłaciłeś Tłumik końcowy od Wojtka jest niemal przelotowy, więc ciut głośniej musi być.
-
AUDI S4 SID
A co u Ciebie trzeba dorezać żeby 600 pękło ?
-
AUDI S4 SID
A w tym drugim S4 ile PS wyszło ?
-
AUDI S4 SID
Poziek i tak zaraz powie, że nie skręca itd ... (stałe i stare śpiewki) Ale wyniku pozazdrościć. Mój tak nigdy nie będzie miał
-
[ALL B7] Czy w B7 z quattro da sie całkowicie wyłączyć ESP
Żeby go wył. trzeba trzymać wciśnięty klawisz esp z 10 s. Albo poszukaj, było to pare razy.
-
[ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?
I mają wybity numer katalogowy Audi. A podróbek w tym rozmiarze jest masa. Weż i znajdz do RS ET 29 lub mniej to dopiero koszmar.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Heh, biedny kotek - może miał zamiar nóżkę podnieść i koło obsikać, ale mu sprzęcik przymarzł Ja załozyłem zimówki w zeszłą sobotę, to wulkanizator powiedział Panie jeszcze nie pora. Jak widać nie miał racji. Wczoraj latałem po tym błotku jak w lecie po suchym.
-
AUDI S4 SID
Co by nie było to w PM naprawią
-
[B6 AVF] Dziwny problem z amortyzatorem
To tam też są niezłe barany. W sumie to co ma rozmiar koła do skuteczności tłumienia.
-
[ALL B7] Wymiana ogi głośnika w subwoferze avant...jaki głośnik kupić?
MATADORO to jest możliwe. A temu co podłącza chinch pod wyjście głośnikowe to gratuluję, wiem że tak można ale to amatorka. Gdzieś tu jest post rns-e od a do z i tam masz rozrysowaną kostkę od navi i wzmaka. Jak to Ci nie pomoże to pisz na PW. Odnośnie kodowania, to nie do końca jeszcze spr. ale trzeba by pokombinować dobrym vcds.
-
[B6 AVF] Zwiększenie siły hamowania
ATE tarcze robią niezłe, ale klocki padaka totalna, tzn dla emeryta są ok.
-
AUDI S4 SID
SID zaopatrz się w CB, a w razie czego nie zatrzymuj się do kontroli
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
Poziu, a ja kiedy dostanę BATA ???? :gwizdanie: Nie mogę się doczekać. Turbawki wożę w bagażniku, to chyba wystarczy
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
Albo graty na ulicy