Treść opublikowana przez stempel72
-
Jak zmienić logo startowe w RNS-E ?
Tylko on tam krzyczy o wpisanie jakichś kodów. Sprzedający twierdzi, że powinien łączyć się z navi, tymczasem nie chce
-
Jak zmienić logo startowe w RNS-E ?
Kiedyś kupiłem coś takiego. Da rade tym coś porzeżbić ? http://www.allegro.pl/item716011168_vag_5035_zrobi_wszystko_w_grupie_vw.html
-
Jak zmienić logo startowe w RNS-E ?
A jaki do tego potrzeba kabelek i program. Może jakiś link do aukcji.
-
Jak zmienić logo startowe w RNS-E ?
Czytałem to, ale nie bardzo rozumiem co i jak. Inaczej bym nie zawracał gitary.
-
Jak zmienić logo startowe w RNS-E ?
W tej chwili mam tylko MMI, a podobno może też być logo MMi i RS4. Jak to mogę włączyć ?
-
[ALL B7] Navi mówi do mnie po niemiecku
To, żeby gadało po polsku to trzeba jakąś inną płytkę od navi mieć ?
-
[B5 ADR] Duże spalanie i dziwny objaw podczas jazdy
Jak to nowe świece Ci się powypalały Coś masz w tym aucie nieciekawie.
-
[ALL] Problem z gwarancją i częściami zamiennymi
Nie wiem, gdzie tak jest, ale w Wawie w ASO montują tylko części ori - lub tak bynajmniej twierdzą. Jak chcesz zamiennik, to musisz sam go kupić i dostarczyć do serwisu. Nie masz wtedy 2 letniej gwarancji na wymieniony element. To tyle z moich spostrzeżeń.
-
[B5 ADR] Gdzie znajduje się i jak wygląda zawór zwrotny paliwa ?
Napisz, czy po przekręceniu kluczyka słychać pracę pompy zanim zakręcisz rozrusznikiem. Nie wiem jak jest w Twoim aucie, na przykładzie silnika VR6 powiem Ci, że pompa dopiero zaczyna pompować od chwili kręcenia rozrusznikiem, dlatego w moim przypadku winna była pompa (paliwo cofało się i musiała długo pompować aż osiągnęła właściwe ciśnienie i silnik zaskakiwał). Jeśli u Ciebie przed zapłonem słychać pompę (pompuje do chwili uzyskania ciśnienia) i wtedy kręcisz rozrusznikiem i nie chce odpalać to powinienneś najpierw sprawdzić-zmierzyć ciśnienie paliwa na listwie. Przy braku właściwego ciśnienia silnik nie będzie miał mocy, nie będzie osiągał założonej Vmax. Po drodze masz jeszcze filtr paliwa - zakładam że drożny. Możesz mieć problem z reg. ciśnienia paliwa - najprościej przełożyć z innego auta i sprawdzić, lub jak pisałem zmierzyć ciśnienie paliwa.
-
[B5 ABC] Uszkodzona miska olejowa
Kup wykrętaki dobrej jakości, może pójdzie. Wiercisz otwór w urwanej śrubie pod odpowiedni wykrętak i modlisz się żeby poszło :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Gdzie znajduje się i jak wygląda zawór zwrotny paliwa ?
Zawór w pompie zabezpiecza ją przed uszkodzeniem w przypadku przekroczenia max. ciśnienia roboczego np. 4bary - pow. tego ciśnienia zawór upuszcza paliwo. Np. praca pompy z zapchanym filtrem paliwa. Pozatym na listwie jest jeszcze reg. ciśnienia paliwa, który po przekroczeniu zadanej wartości upuszcza paliwo przewodem zwrotnym do zbiornika.
-
[B5 ADR] Gdzie znajduje się i jak wygląda zawór zwrotny paliwa ?
Jeśli chcesz zakładać dodatkowy-to jak najbliżej listwy wtryskowej. Ja miałem taki problem w VR6 jak mech. założył chińską pompkę paliwa. Po założeniu ori jest ok.
-
[B5 ACK] Problem z płynem chłodzącym
panmaly, niekoniecznie spr. ciśnienia sprężania będzie świadczyło o uszk. uszczelki. Mogła wysypać się pomiędzy kanałami wodnymi i olejowymi (niekoniecznie w tym przypadku). Jeśli to następuje tylko po silnym rozgrzaniu silnika, to pomiar ciśnienie pewnie nic nie wykarze.
-
[B5 ADR] Gdzie znajduje się i jak wygląda zawór zwrotny paliwa ?
Klema, pompy po rozebraniu to już raczej nie złożysz,żeby była szczelna i działała ok. Napisz po co Ci to info potrzebne. W Etce tego nie znajdziesz, bo ten zawór to integralny element pompy paliwa, jest on niewymienny.
-
[B5 AFF] Wyciek płynu ze zbiorniczka wspomagania
Cudów nie ma, musi wyciekać. Szukaj
-
[B5 ALL] Quattro - jak rozmieszczony układ napędowy w %
A jak to jest z blokowaniem mechanizmów różnicowych w RS ? W instrukcji jest napisane, że blokada włącza się automatycznie po kilku chwilach, jak jedno z kół tej samej osi straci przyczepność. Czyli wniosek z tego że to blokowanie mech. różnicowego istnieje w Q?
-
[B5 AEB] Problemy z mocą
Może n75 działał tylko 5 min ?
-
[B6 BFB] Nastawy zawieszenia
Jak to buczenie jest po wymienie opon, to pewnie ich wina.
-
[B5 ADR] Przewody wysokiego napięcia
Świece Beru też są ok. Na NGK sie mocno przejechałem i to platynowych.
-
[B5 AFN] Złe ustawienie kątów kół
Nie wiem, czy dobrze to nazwę, ale tam reguluje się kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy sankami pod silnikiem. Podobno trzeba tak ustawić aby po obu stronach było jednakowo. Nie jest to łatwe. Odchyłki od wartości katalogowej się zdarzają.
-
[B5 ADR] Przewody wysokiego napięcia
A o NGK zapomnij, to już nie ta firma co kiedyś. Beru są bardzo dobre, a świece może Denso ?
-
[B5 ACK] Problem z płynem chłodzącym
Tego Ci nie sprawdzi każdy warsztat i mały który jest w stanie to zrobić. U Ciebie są dwie głowice i obyś nie musiał ściągać obydwóch, choć dla pewności jak puściła jedna zaraz poleci druga. Lepiej zrobić obie. Niestety objaw jest typowy dla padniętej uszczelki.
-
[B6 AMB] Spalona pompa paliwa
Każda pompa paliwa pompuje w jednym kierunku (pompa zębata), a powrót paliwa następuje do kosza pompy. Pompa każda jest zaopatrzona w zawór ciśnieniowy, nie powinna ulec uszkodzeniu przy pracy na gazie, poprostu się zużyła. Ale to tylko moja opinia.
-
[B6 AMB] Spalona pompa paliwa
Ale do 1.8T cała masa:) Pewnie da się dobrać.
-
[B5 ARG] Zepsuta pompa paliwa
Jeszcze nie widziałem ori pompki po tak niskiej cenie.