Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stempel72

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stempel72

  1. Niestety bagażnik jest mi niezbędny, więc jakaś skrzynka odpada. I nie mam koła zapasowego i tam też głośnika nie wsadze bo by go inne graty przywaliły. Kiedyś spojrze co tam siedzi i coś podumam.
  2. Dokładnie, te Bose to jakoś nie jest rewelacja. A upychał ktoś tam lepsiejszy głośnik ?
  3. To niestety musisz kupić, nawet taki najtańszy cyfrowy z Alledrogo Napewno Ci się jeszcze przyda.
  4. Ale Uniden nie ma ASC. I szukaj Jonnego II z ASC III tu już ASC działa jak należy.
  5. Malik, moim zdaniem ma znaczenie. Też tankuje na Shellu. Podobno VPR jako jedyne jest sprowadzane z niemiec, ciekawe ile w tym prawdy. Pozostały sos to z Orlenu.
  6. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    To napisz jeszcze który kabelek
  7. Splash, zawsze tankujesz na Shell-u ? I jaki sos VPR 100 ??
  8. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    A B7 na gnojówkę też Nasza warszawska Policja twierdzi, że monitoruje całą Wawe to gdzie te skradzione auta, może na policyjnym parkingu
  9. Właśnie, czy te ASC jest przydatne ? Bo różnica w cenie znaczna.
  10. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    No może, ale to już jest taka rzeżba
  11. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    To gdzie tego mikrofonu szukać, lub które przewody od niego wchodzą w Navi ?
  12. Prawa lampa czasem gaśnie, pierw błyskając itp. Z tego co wyczytałem, to żarniki do wymiany. Powiedzcie jaki typ żarnika jest w lampie z adaptacyjnym biksenonem. Cena w ASO podobno 920 zł, na Allegro zpewne duużo taniej. Pewnie jeszcze będe musiał sam to wymienić
  13. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Własnie z VAGA się podobno nie da. Już Szewczyk i AutoViva kombinowali i nic. Na kostce daje po uszach równo. Twierdzą że trzeba mikrofon odłączyć, ale co wtedy gdy używam Navi jako zest. do telefonu ??
  14. To jaki jest ten klon w President ?? Albo jaki model tam się na szerokość zmieści ??
  15. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    To mi Malik pojechałeś
  16. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Sokolnh, też tak mi się wydawało. Malik jestem wyluzowany, ale tego faktu nie przewidziałem. Jakoś mi to przez myśl nie przeszło. Przecież to nie Ferrari, Lambo, Kenig, czy Bentley. Do tej pory nie wiedziałem, że są grona ludzi, którzy szczycą się tym publicznie co "upolują" Vario-tech ja mam za każdym razem gęsią skórkę, gdy do niego podchodzę
  17. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Reg Gala już jest, coś grzebali u Szewczyka i sie pojawiło. Natomiast pomimo jej wyłączenia i tak poziom dzwięku nie pozostaje stały, tzn. rośnie w miarę hałasu wewnątrz auta, a nie wzrostu prędkości. Te BOSE to chyba nie jest dobry wynalazek Może komuś udało się to wyłączyć ?
  18. Mam Alana 100, ale niestety te radyjko nieco szumi i ciągła reg. jest niewygodna. Chciałbym żebyście doradzili jakieś dobre radyjko, które zmieści się w kieszonkę po lewej stronie. Jak są chętni na Alana 100 + antena na magnes 12 cm to piszcie na priw. Cena raczej symboliczna.
  19. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Flyer, nie odbierz tego w ten sposób, że chodzi o Wasze forum. Gdyby Oni robili w ten sposób, który preferujesz to OK, ja nie mam nic przeciwko. Tymczasem mocno irytujące jest jak ktoś Ci staje jak krowa na ulicy i robi fotki jak by UFO zobaczył, a potem się nimi w necie rajcują. Lub wychodzisz z roboty, a tu oślepiają Cię flesze. Chyba trzeba było kupić S4 i dołożyć suszarke. Ciekawi mnie czy inni użytkownicy RS-ów też mają takie doświadczenia. Chętnie poczytam czy Was też jakieś dziwne akcje spotykają, lub może inne
  20. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Malik jak skołujesz jakąś fajną pupcię to podlece i poświęcę trochę czasu na tą sesję.
  21. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    No dobra, ale nie o to mi chodziło. Czy pseudofotografowie, którzy polują na różne auta na ulicy, a potem je umieszczają na forach itp. mogą prezentować moje auto bez mojej zgody. Tym bardziej że widać na nich bużkę właściciela, czy pasażera. i nr. rej. auta. Pytam ogólnikowo, bo wiem że nie każdemu to się podoba i poprostu mnie to wqr...a. Napisałem do jednego maila, ale bez odpowiedzi.
  22. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Dlatego tak z ciekawości, czy taki "fotograf" ma prawo zamieszczać foto bez mojej zgody ?
  23. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    GILI, czemu się boisz ?? Jeszcze pare takich wylewnych postów i dowiem się kto podrapał prawy fotel Naogół każdy RS stoi po komisach długo bo wszyscy go chcą, ale odwagi im brak.[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 23:22_________________________________________________Niebęde Wam wklejał fotek, bo są tacy co mają większą wprawę do fotografowania
  24. witam i pozdrawiam
  25. Akcję serwisową już mogłeśmieć robioną w niemcowni, poznasz to we wpisie na końcu książki serw. i wlepce w bagażniku. Jak jej nie miałeś, to chętnie bym ten Twój sofcik skopiował (Kreator), jak mój nowy też się okaże cienki. Dlatego pisałem żebyś podjechał do Kreatora na Młodnicką zmierzył power. Mój RS był w AutoViva na diagnostyce i napr. DRC. Myślałem że koszty będą duuuuużo większe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.