Treść opublikowana przez stempel72
-
[B6 AMB] Spalona pompa paliwa
Prywaciaż założył Ci chińską, oby działa jak najdłużej.
-
Płyta do navi plus
Lis, wiesz że piractwo itd... Pewnie ściągniesz z eMule.
-
[ALL B5] Czy ten sprzedawca jest wiarygodny?
Moim zdaniem, też klocki ATE są lipne. Tarcze natomiast są całkiem niezłe.
-
[B7 BPW] Czy w B7 są czujniki zużycia klocków z tyłu ?
Czy S4 ma to niewiem, ale RS4 z tyłu nie ma. Czasem klocki tak mają że lekko szumią, musisz zajrzeć żeby uspokoić swoją ciekawośc.
-
[ALL] Michelin ENERGY E3A vs Pirelli P6 vs Firestone F590 vs Dunlop SP Sport 2020
Kup nowe to będziesz zadowolony, a tak za 3 m-ce znów wywalisz pare zł na kolejny używany komplet.
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
W trybie Sport brzmi jeszcze ciekawiej. Jak ten czarny RS miał mocno poobijane felgi to stał razem z moim w serwisie. Podziwiam właściciela za taką jazdę po krawężnikach.
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Ktokolwiek, masz jeszcze jakieś intymne pytanka ?
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Ktokolwiek, ta Ci lepiej pasuje. Mam nadzieję, że autor zdjęcia nie będzie miał do mnie żalu. I trochę podrobów
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Za sztuke oczywiście
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
ANS to niezła cena. 19" kosztują ok. 20000 + opony ok.7000. Więc 8999 to promocja jakaś Looknij na stronke MTM, to dopiero jest paranoja. Ori dywaniki bez loga RS4 kosztują po ok. 250 zł/szt. Barnaba wysłałem Ci adres na maila.
-
[ALL] Moc systemu Bose i ilość głowników
Może OT, ale do czego Ci taka informacja ?
-
[B5 ADP] Glosnik 12" na skrzynie 20L - jaki ?
Są gusta i guściki, ale nauczony doświadczeniem wiem, że lepiej zagra mały dobry głośnik niż duży kiepski. Osobiście Peerlessa stawiam w czołówce. Chcąc czegoś więcej trzeba duuuużo więcej zapłacic. Ale do 100 PLN spokojnie kupisz na Wolumenie czy Allegro głośnik 10-12 cali.
-
[B5 AJM] Opona Vredestein Ultrac Sessanta
Więc następnym razem kupię u Ciebie
-
[B5 AJM] Opona Vredestein Ultrac Sessanta
Niestety z montażem tak kosztują. http://www.oponeo.pl/dane_opony/49/530587,15107/vredestein_ultrac_sessanta_255_35_r19_96_y_xl.htmlx Teraz chyba ciut taniej. W Wawie liczą sobie 100 zł za montaż jednej sztuki i nikt tego taniej nie chce zrobić-przynajmniej ja nie znalazłem.
-
[B5 AJM] Opona Vredestein Ultrac Sessanta
Lepsze to takie pojęcie względne - lub jest wrogiem dobrego.
-
[B6 ASN] Numeracja cewek zapłonowych w silnikach V6 / V8
U mnie bez jednej cewki jeżdzi, ale włazi w tryb awaryjny.
-
[B5 AJM] Opona Vredestein Ultrac Sessanta
Ja mam w rozmiarze 255/35/ZR19 96Y kosztują ok. 1500 PLN za szt. Efendi niewiele się pomyliłeś.
-
[B5 AJM] Opona Vredestein Ultrac Sessanta
Ja mam takie oponki, ale 19 cali. Są bardzo ciche, świetnie trzymają się drogi, rónież na mokrym. Przyczepność super. Bardzo polecam. Wytrzymałość rantów równiez spora, ale w krawężniki walić nie polecam.
-
[ALL B5] Pytanie o amortyzatory
A ja jestem ciekaw gdzie można kupić gazowe. To tylko taka popularna nazwa, a w rzeczywistości to jest amortyzator olejowo-gazowy, gdzie jest olej i gaz i to własnie powoduje większą siłę tłumienia. Odnośnie charakterystyki tłumienia, to każda firma, model, ma inną.
-
[B5 ADP] Glosnik 12" na skrzynie 20L - jaki ?
Trochę przekoloryzowałeś, albo mało głośników w życiu słyszałeś i nie bardzo wiesz o co chodzi.
-
[B5 ADP] Glosnik 12" na skrzynie 20L - jaki ?
Dokładnie, ditomek - moim zdaniem to jedna z niewielu firm, za którą warto zapłacić. Do tego wbrew pozorom nie droga. Focal, Vifa o podobnych parametrach wyjdzie drożej. Jeśli chodzi o brzmienie to rzecz gustu. Podałem tylko suche parametry, które posłużą do doboru wielkości skrzyni. Zawsze można sobie ściągnąć programik WinIsd i zrobić symulacje zachowania głośnika w danej obudowie. Podaję link: http://www.autocentrum.pl/?FF=247&&categoryid=35&id=1669963381&pagenr_art=1&total_pages=2 Jeśli danego głośnika nie będzie w bazie, to go wpisujemy i wybieramy typ obudowy i kombinujemy Moim zdaniem do B-R potrzeba drogich głośników z dużym układem magnetycznym, aby uzyskać rozsądny impuls i niskie zejście. W przypadku obudowy zamkniętej, mamy mniej liczenia, zero szumów powietrza przelatującego przez otwór B-R i prawie zawsze bardzo dobrze grający zestaw. Skrzynia B-R zrobiona na oko + głośnik z bazaru z parametrami na oko = porażka.
-
[B5 AFN] Przy przejeździe przez ustąp słychać mocne uderzenie
Stary teraz to przetłumacz
-
[ALL B6] Przerywanie głośników w Concert
Pewnie mają już przypalone cewki i przy cichym odsłuchu poprostu harczą. Zakładam, że masz sprawny wzmacniacz.
-
[B5 ADP] Glosnik 12" na skrzynie 20L - jaki ?
W cenie 100 zł nie kupisz dobre grającego głośnika. Lepiej kup mniejszy głośnik dobry, niż duży kiepski. Przejrzyj sobie oferte Peerlessa, moim zdaniem głośniki warte każdej kasy. Nawet 8 cali tej firmy będzie Ci robiło trzęsienie ziemi w aucie. Do tego nie wymaga kolosalnego wzmacniacza, jak głośniki typowo do auta. Masz link, popatrz też na inne głośniki. Jeśli chcesz do obudowy otwartej to szukaj głośnika z niskim Qts. Obudowa zamknięta ma dużo zalet, duża odporność na przeciążenie mocowe, mniejszy impuls. Ten głośnik z linka ma Fs 19 Hz Qts 0,19, oraz +-12,5 mm liniowego wychylenia membrany - więc gwarantuję Ci mocne wrażenia, pomimo niewielkich rozmiarów. Za 100 Zł żadna firma tego Ci nie zagwarantuje. http://www.akustyk.com.pl/peerless/P830842.html Możesz też spróbować z :http://www.akustyk.com.pl/peerless/P830667.html
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
RS jest podobno niższy o 30 mm od A4 i jeżdzić się daje, ale trzeba uważać.