Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stempel72

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stempel72

  1. Może wystarczy je skasować ?
  2. Może sprawdz przeguby wewnętrzne, miałem tak w Passacie, stukało wkurzało, mechanicy ręce rozkładali. Ale jeden mądry Pan wpadł na pomysł i profilaktycznie je wymienił i jak ręką odjął. Wyglądały na sprawne, żadnych luzów itp.
  3. U mnie skrzypiała guma drążka stabilizatora. Objawy takie jak opisujesz, z tym że na mokrym skrzypiało , jak było sucho to było ok. Guma kosztowała ok. 50 PLN
  4. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    To oto chodziło. Ja już mam tyle punktów, że jeszcze jedna wpadka i prawko idze do worka Kupiłem nowe oponki Dunlop Pro Race, tylko dziwi mnie dlaczego bieżnik ma 6,5 mm ? Chyba nominalnie to mają po 8 mm, nie wiem jak w tym przypadku.
  5. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    A co to niby oznacza ?
  6. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Malik napisz czy dostałeś PW - bo często nie dochodzą.
  7. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Widzisz Barnaba najlepsze są proste rozwiązania a za resztę kasy można wysłać syna na kolonie i kupić drugi kpl. dywaników Buba, nie słysze klaksonów bo moja Kobra ma mocno wygłuszone wnętrze i audio też swoje robi
  8. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Kupowałem ostatnio koncentrat - po rozrobieniu 10 ltr. plynu i kosztował coś ok. 20 PLN. w ASO.
  9. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    BangOlufsena słyszałem i Bose przy tym audio dopiero raczkuje Nie wiem jaki to model, ale montowany seryjnie w A8/S8. Barbara 1920-jeśli dasz za dywaniki 2400 PLN to gratuluje wyobrażni, po 2 m-cach i tak dywanik kierowcy leci do kosza, bo jest cieniutki. Te co kupiłem firma wykonuje na export dla niemców i są z weluru o grubości 8 mm z podkładką pod nogi. Mam setki ciekawszych wydatków, niż martwienie się takimi bzdetami.
  10. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Właśnie Policje też mocno razi. Odnośnie dywaników, to pewnie chciałbyś z napisem S4 ? Wiem, że koleś nie ma takiej matrycy, ale napewno ma Sline. Mam gdzieś ich foto, jak znajde to mogę podesłać.
  11. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Nie są ori, jak dowiedziałem się ile kosztują to dałem spokój Odnośnie jakości to są całkiem niezłe. Org. bardzo szybko się od pięt niszczą.
  12. Mam podobny problem w VR6. Mi wywala na Vagu błąd sondy L. i zły skład mieszanki. Czy musze wymieniać sonde, czy może to byc wina gazu - sekwencja. Też mam spalanie w mieście ok. 20 ltr. a w trasie jak dawniej ok. 8-9 ltr.
  13. stempel72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    Zamówiłem takie dywaniki
  14. Amortyzatory to już masz cieniutkie, sprawdz czy nie ciekną. Jeśli różnica w kącie wynosi 3 stopnie, to powinno Cię ściągać, przy różnicy 0.5 st. już ściąga. Mechanikowi nie chciało się robić kątów, bo to się wiąże z masą pracy, a on wziął tyle co za geometrie i ma w d... bo przy większym nakładzie pracy zarobił by tyle samo.
  15. Pow. 240, a w opisie jest że Y czyli 300 km/h. A nie ma mowy o obciążeniu dopuszczalnym. Odnośnie że nie ma zbyt wielu opinii to ja nie znalazłem ani jednej. Dlatego spytałem tutaj. Może ktoś miał styczność z takimi. •Dla opon kategorii ZR maksymalne obciążenie podawane jest dla prędkości 240km/h. I nic nie rozumiem. To jakie ta opona ma dop. obciążenie ?
  16. Co oznacza ZR w opisie opony. Index prędkości Y to znalazłem że do 300 km/h, a tego ZR nie rozumiem. http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=134307&rodzaj=1 Jaka jest opinia o tej oponie, bo w żadnym sklepie oponiarskim nie widzę na jej temat ani słowa.
  17. http://www.jtng.pl/pokaz_podkat.php?idkat=36
  18. W NorAuto ściągacz kosztuje 69 zł.więc chyba warto kupić. NA Alledrogo jest taniej. http://www.allegro.pl/item645120552_sciagacz_do_sprezyn_2_szt_sciagacze_hit.html
  19. Serwis ASO Szewczyk sprawdzał auto i dostałem list z KulczykTradex, że jest OK. Właśnie dowiedziałem się, że panom mechanikom pękła zwrotnica. Lepiej tam niż na ulicy Już jedzie nowa z Poznania na ich koszt.
  20. Też bardzo lubię sam naprawiać swoje auto, nie mam niestety garażu. Jak masz lewarek od malucha to łatwo go przerobisz na ścisk do sprężyn - potrzebujesz kawałka pręta i spawarkę. Widziałem taki patent u mechanika, który zajmuje się głównie zawieszeniami.
  21. Odlicz od tego koszt wypożyczenia ściągacza, czas, problemy po drodze itp. Gdyby to kosztowało jakąś kase to by było warto, a tak to tylko moja opinia, a wybór zainteresowanego.
  22. Warto bawić się w to samemu ? I tak będziesz musiał wpaśc do mech. na ustawienie goemetrii.
  23. Narazie auto stoi w serwisie, z tego co wiem amortyzatory już wymienione, ale niestety wachacze też się poddały. Nie wiem ile szt. jest do wymiany, będą to robić w pon. i stosować następne pismo do niemców czy pokryją koszty części. Orientujecie się może czy auto kupowane w niemczech nie ma przypadkiem 3 lat gwarancji mech. ? Narazie o kosztach nic nie wiem, ale dam znać co i jak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.