Treść opublikowana przez Andrzej88
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale wy spamujecie Od wczoraj rana 6 stron czytania Co do spota to dam znac do 12...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pewnie go szukają
-
[ALL B7] 2.0 20v ALT Czy z tym silnikiem da się coś zrobić
2.0 FSI ma 150 km, tylko czy on w ogóle był w A4 montowany? :gwizdanie:Na pewno był w WV i skodach. W a4 2.0 były 130 konne i uturbione 200 km.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Moja głowa.... Właśnie mi matka opowiadała jakie miałem wejście do domu nad ranem :gwizdanie: Nieźle wczoraj było...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
za wczesnie....co najwyżej dzis wieczorem lub jutro Chyba że wyszło tam gdzie weszło
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja wczoraj niestety nie dałem rady Co do tej jazdy między drzewami.... pewnie wam chodzi o Landek, ciekawie sie tam jedzie podczas ulewy a do tego jak z naprzeciwka wymijasz tira :gwizdanie: Do tego tam gdzie jest nowy asfalt chyba nie ma znaków poziomych? Kiedyś nie było a teraz nie pamiętam A tego spota mieliście u Tadina? (jadąc od strony strumienia zaraz za drugimi torami po prawej?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Rozumiem, że u tadina ten spot ? Raczej się nie wyrobię ale zobaczę... golonka też jadł nie będę bo na diecie jestem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hmmmm, to może godzić na najbliższym spocie porobi zdjęcia I to też nie może być tak "na hurra", bo przecież kogoś może nie być na spocie, ktoś może mieć kiepskie zdjęcia albo w ogóle ich nie mieć, a nikt nie chciałby być pominięty Mógłby to być film promujący spota, czyli oprócz zdjęć autek zdjęcia miejscówki, przerywniki jak proton się męczy z klockiem itp :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Koleś miał też A6 do sprzedania w nowej budzie z 2004 roku na niezłym wypasie za 31k, wczoraj była a dzisiaj już jej nie ma Kontakt tylko email, a po kontakcie będzie prośba o wpłacenie zaliczki bo dużo chętnych jest Ludzie naiwni są naprawdę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miron nic nie wie bo przecież jeździ RWD
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
obczajcie http://www.youtube.com/watch?v=EnK-It0RqgE
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie robić mi tu smaka - pogoda Wam się dziś udała - trzeba przyznać Dobra już dobra - nie udawaj. Czemu nie wyszedłeś tylko jeździłeś po parkingu ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W więzieniu byłby wart karton fajek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jednak na 99% będę dzisiaj Może by tak zrobić nowe zdjęcie do postu głównego, bo tylko 8 autek jest a ostatnio to po 13-15 nawet było
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Rotfl :polew:
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ej no .. ja tez siedze w pracy od tygodnia od 7.00 do 21 prawie .. ale jutro bede .. obowiazek to obowiazek :gwizdanie: ... No dobra, przyznaję się - nie chce mi się... A tak serio to po prostu nie wiem czy będzie to fizycznie możliwe, bo do 17 albo i dłużej będę w Sosnowcu na targach. Najwyżej się trochę spóźnię- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja nie wiem czy jutro będę... prawdopodobnie w pracy zostanę dłużej podobnie jak dzisiaj, bo trochę zajob :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na pewno był spawany z dwóch, limitowana wersja 50% bezwypadkowy + 50% bezwypadkowy = 100% bezwypadkowy. Tutaj więcej takich "kwiatków" http://tylik.byethost2.com/main/m004/ Można nawet znaleźć ogłoszenia na allegro, na których oferowane są takie "naprawy" http://www.allegro.pl/item787901016_blacharstwo_lakiernictwo_mechanika_alarmy_lodz.html- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W takim razie będę przeglądał allegro w poszukiwaniu bose do sedana... Coś mi się obiło o uszy, że Twój był podobnie "wyposażony"?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kto mi powie czym się różni bose w avancie od tego w sedanie? Zaraziliście mnie trochę tematem i zrobiłbym se moda RNS-E + bose :gwizdanie: Na alledrogo widzę tylko do avantów Podobno głośnik + wzmak jest gdzieś na/pod? półce tylnej :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja mam kaca drugi dzień! Niby jest trochę lepiej ale dalej do d*py Wódy nie piję do sylwestra co najmniej, a przynajmniej nie w takich ilościach- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o karwa, na 13:40 miałem jechać na ćwiczenia a alkomat mi jeszcze pokazuje 1,3 promila :wallbash: Tak to jest jak sie wraca o 5 rano (tak mówi matka ) na kompletnej nieświadomce- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mnie też :gwizdanie: Chociaż to nie żadna nowość. Jutro też będzie boleć :kox: Czyli ustalamy kolejkę? (Ci co byli na śnieżnym spocie wiedzą ocb )- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak Też sie ładnie zdziwiłem jadąc tam Jakiś mikroklimat chyba - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu