Treść opublikowana przez Andrzej88
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Słaby akumulator i wyświetla że klocki się kończą? Jakieś to takie bez sensu, z czego to wynika? Kto ma prostownik? Czy może lepiej wymienić aku na nowy? http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_zapalajaca_sie_kontrolka_trakcji-t97812.0.html U mnie podczas jazdy się nic nie świeci, jest tak jak ma być. Świeci się tylko razem z tymi klockami po włączeniu na ok. pół sekundy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kurde przy McDonaldzie już praktycznie śniegu nie było a tam taka zawierucha :gwizdanie: Po drodze wpadłem sobie na basen do delfina i troszku się wygrzałem w saunie Cholera nie wiem co jest grane, ale przy temperaturach poniżej 5*C po uruchomieniu silnika pierwszy raz danego dnia - np rano - czasami świeci mi się na czerwono "bremse", "piknie" dwa razy i zgaśnie (kontrolka - nie silnik ), Na chwile włącza się też kontrolka ABS i ESP. Jak przejadę parę metrów, wyłączę i włączę silnik ponownie to już nic się nie świeci... tak samo jak postoi parę godzin ale już tego dnia jeździłem to też się nie świeci. Ktoś wie co to może być grane? Miałem to też w marcu jak go kupowałem, myślałem, że to klocki bo przednie były do wymiany, więc je wymieniłem a potem już temperatury były wysokie więc się nie świeciło Z tyłu klocki podobno są jeszcze dobre.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
U nas jeszcze luz, przed chwilą wróciłem z Rudy Śląskiej, tam to dopiero była zadyma :gwizdanie: Dobrze, że temperatura na plusie to śnieg się nie utrzymuje. Chyba ktoś będzie musiał przyjechać wcześniej i rozpalić dupne ognisko
-
Jak kosztowane są w Polsce fotoradary - ile można dostać punktów ?
No tak, 2 pasy w jednym kierunku, chodnik, pobocze, barierka z pasem zieleni i pewnie teren zabudowany czyli ograniczenie do 50 km/h
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
No właśnie, zastanawia mnie kiedy i na jakiej podstawie albo czy w ogóle gliniarz może mi zabrać płytę na której nic nie pisze - MP3, nutki, czy po prostu nazwa zespołu, bo jeżeli to jest czysta płyta na której nic nie jest nagrane to co? Albo czy może mi wyciągnąć płytę z radia :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jesteś pewny? To sam już nie wiem czy wymieniać, bo na 15" to trochę przypał jeździć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jeżeli wierzyć pogodzie to jadę dzisiaj zakładać zimówki Biorę jutro czapkę i szalik nie ma uja Będzie jedynie jakieś 20 stopni chłodniej niż w zeszłym tygodniu
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Moja rada na początek przygody z forum. Ściągnij sobie przeglądarkę Mozilla Firefox w wersji 2.0 lub nowszej z wbudowanym słownikiem ala MS Word Powodzenia w rzucaniu palenia. Ja od siebie powiem tyle, że zdarza mi się popalać znowu Ale paczki papierosów jeszcze nie kupiłem :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też właśnie się tak zastanawiałem czy sobie już nie wymienić na zimówki :gwizdanie: Bo kurde jak spadnie pierwszy śnieg to będą takie kolejki że... W zeszlym roku wymieniałem dopiero w połowie grudnia Oglądał ktoś może pogode długoterminową?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przecież Miron nie przekracza 90 km/h to jak może te drgania czuć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Racja racja, nie ma się nad czym zastanawiać, taka pogo się zrobiła że
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tego shella to chyba nie do końca tak objeżdza tylko skręca na prawoskręcie w prawo Chociaż od biedy przez barierki może by się przebił Znaki są bodajże Jasienica/Strumień, najprościej zapamiętać że jest to na wysokości Mc Donalda. Potem przez światła prosto i jak dojedziesz do takiej kapliczki(czy co to jest?) na rozjeździe dróg to za tym po prawej stronie. Ja jutro będę na 99%
-
Strefa Śmiechu
DJ Label - Włożyłem go w złą dziurkę (napisy pl) Oglądajcie słuchajcie i czytajcie całe !! Hahahaha jaka miazga :polew: http://www.youtube.com/watch?v=7X8BNkEuUaU Edit: Kto takie coś nagrywa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na kaptury ale jakie ćwiczenie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Drzewo? To jak on w to drzewo uderzył? Kurde to można powiedzieć, że szczęście w nieszczęściu... O kurde, Kacper Rendaszka :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kurde.... ale głupio wyszło... :wallbash: Czekaliśmy aż przyjdzie się przywitać a tu.... A przyjechał do nas prawie 100 kilosów Wczoraj mi to nie dawało spokoju, a dzisiaj to już nie mogę pracować
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mi też to nie daje spokoju A myślałem, że to ja wstydliwy jestem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miło było poznać Pewnie minie parę spotów zanim zapamiętam kto jest kto :gwizdanie: Ja to ten od sedana
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja dzisiaj będę raczej na bank Myślę, że trafię bo to dopiero mój pierwszy raz
-
lotto
Pomyśl co byś wtedy przeżywał "Gdybym tak skreślił trochę do dołu po skosie.... 14 zamiast 5 :naughty:"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam Panowie Gdzie w tym tygodniu zlot? Parking Auchan? Kumpel ma problem z silnikiem 2.5 tdi w swojej B5, cierpi na spadki mocy, blokowanie się obrotów, mrugającą kontrolkę świec żarowych i ciężko odpala na ciepłym. Wymieniał już przepływkę i czujnik doładowania turbo. Czy ktoś by się podjął vagowania go? Postawienia jakiejś diagnozy itp? Lata tylko od mechanika do mechanika i nikt nie jest sobie w stanie z tym poradzić.
-
Jaka jest różnica między 116 a 131 ps
Ja jeżdżę AVB i na brak mocy nie narzekam :gwizdanie: Zależy czego się oczekuje od auta. Nie jestem fanem wyścigów spod świateł, a moc tego silnika pozwala na sprawne i dynamiczne poruszanie się po mieście jak i poza nim. Osobiście też miałem podobny dylemat przy kupnie samochodu, szukałem 130 konnej, ale trafiła się w okolicy na sprzedaż 100 konna, zadbana, z pewnym przebiegiem to pojechałem obejrzeć Myślałem, że trochę słaby ten silnik będzie, ale szczerze to się bardzo pozytywnie zaskoczyłem Nawet daje rade Moim zdaniem powinieneś się przejechać tym autkiem, po przesiadce z ADR odczucia powinny być pozytywne, chociaż to "tylko" silnik 100 konny.
-
lotto
znajdziemy Cię i mogę się założyć, że jeżeli będziemy chcieli to nawet oddasz całość a nawet oddasz dwa razy tyle za tą chciwość,25 baniek razy dwa = 50 okrągłych baniek hmmm No a co, mam trafić 6 i dostać 10 tys zł Bo wszyscy forumowicze to postawili, nie ma uja
-
lotto
eee lipne macie te liczby Ja mam pewniaki na to losowanie ale się nie podzielę, zgarniam całość No dobra, niech będzie, podaję dwie pierwsze, 8 , 14 , ....
- Strefa Śmiechu