Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. To ruszenie to na FB chyba
  2. 8S0881545 - 121,91zł w ASO. Na takich rzeczach to się nie oszczędza, szczególnie, że nie są to jakieś ogromne pieniądze, a ma to bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo dziecka.
  3. To samo powiedziałem, jak przed świętami wyskoczył obajtek i powiedział, że utrzymają ceny, pomimo wzrostu VAT. Zresztą co by nie zrobili, to i tak wyszłoby dymanie ludzi.
  4. Ja tu zmian nie widzę Jak tam u Was?
  5. 059121055E taki numer Ci dobrali?
  6. No to mamy cudowny spadek cen, pomimo, że przez ostatnie tygodnie cena baryłki w górę Benzyna bezołowiowa Eurosuper 95: 5 936 PLN 30 grudnia 5 245 PLN 31 grudnia Olej napędowy Ekodiesel: 6 895 PLN 30 grudnia 6 057 PLN 31 grudnia Ceny za m3. Czyli potwierdzili, że dymali nas na kasę i teraz mogą podnosić VAT, a ludzie będą zachwyceni, że nie podnieśli cen
  7. Mam ten sam silnik i nic nie trzeba ruszać, bo nie występuje w nich ten problem
  8. Super. Zmienia teraz biegi tak szybko jak s-tronic?
  9. Nie. Zerknij na zdjęcia, to zobaczysz różnice
  10. Hugo odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6
  11. Hugo odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Lifestyle i Hydepark
    Na stacjonarnych i lapkach od samego początku używam libre office. Na wszystkich Win11 i najnowsze aktualizacje robione. Śmiga i nigdy nic się nie wysypało https://pl.libreoffice.org/
  12. Ile tego złota? Daj do lamowania i będą jak ori, a za resztę zaoszczędzonej kasy zatankujesz auto na zlot
  13. To teraz szybciej odpala z czerwonym przyciskiem Ty wariacie To teraz czerwone dywany
  14. Hugo odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @marky2552łap zrzut z etki
  15. Skoro Stanley może pomóc, to pisz do niego pw
  16. Hugo odpowiedział(a) na _Andrzej_ temat w Audi A6/S6/RS6
  17. To o czym pisał @Muskel1 w aso kosztuje tyle: (cena w PLN)
  18. Olej do niej to: G052911A1 - 0,5l G052911A2 - 1l
  19. Hugo odpowiedział(a) na Wertymass temat w Audi A4 B6
    Może to coś pomoże
  20. Obejmuje przygotowanie modułów sterowania i odpowiednio dostosowane chłodzenie silnika
  21. Tak, miałem 20" w B8. Jeździło się w porządku. Ja głównie trasy latam. Po mieście już trzeba było ostrożniej, bo w Łodzi czy we Wro szału nie ma z drogami. Miałem 320KM. Ludziki latają na 20" w A6 190KM i dają radę Komfortu za dużo nie było, bo miałem amory 1BV i Eibach Sportline.
  22. @michal_a4_b9 te od A6 raczej nie wejdą, ponieważ? Co z nimi nie tak? Ja do B8 wpakowałem 19" bo myślałem, że będzie cacy, ale czegoś mi brakowało i skończyło się na 20" 18" w tej budzie giną
  23. Jak dobrze dobierzesz to i 22" wejdzie
  24. Hugo odpowiedział(a) na tomaz_oz temat w 1.9TDI
    Do wyboru, do koloru https://a4-klub.pl/forum/155-fora-sponsorowane-sprzedaż/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.