Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Okolice Trzebnicy
  2. Hugo odpowiedział(a) na Seba1113 temat w Audi A4 B5
    W B5 podłoga jest inna w ośce niż w quatrro
  3. Hugo odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taka sytuacja
  4. 98 Wrocław
  5. Pierwsze z brzegu oferty Uszczelka Komory Silnika 8E0823723B Audi A4 0000000000000 za 35 zł z Kąty Wrocławskie - Allegro.pl - (11684170987) ALLEGRO.PL Kup taniej Uszczelka Komory Silnika 8E0823723B Audi A4 kod producenta: 0000000000000 z... USZCZELKA PASA PRZEDNIEGO AUDI A4 B6 8E0823731A za 50 zł z BIAŁA PODLASKA - Allegro.pl - (12104475550) ALLEGRO.PL Kup taniej USZCZELKA PASA PRZEDNIEGO AUDI A4 B6 8E0823731A z BIAŁA...
  6. 28 - 8E0823723 29 - 8E0823731
  7. Hugo odpowiedział(a) na Maciek2712 temat w Audi A4 B7
    8E0407253E
  8. Hugo odpowiedział(a) na Lukash96 temat w Audi A4 B8
    Góra i dół to samo idzie 8K0831402E
  9. Hugo odpowiedział(a) na lukcy77 temat w Lifestyle i Hydepark
    20zł to cennik chyba sprzed kilkunastu lat. Najtańsza opcja jaką widziałem na grupach FB to 40zł od jakiegoś ziomka co dopiero zaczyna się w to bawić i o szuka klientów. Teraz to już 60zł i w górę biorą za raport. W ASO nie pokazują pierwszemu lepszemu, bo jest ochrona danych osobowych i mają odgórny zakaz od kilku lat. Jak trafisz na kogoś normalnego to nawet w ASO dostaniesz info za free.
  10. Hugo odpowiedział(a) na Rafik91 temat w Audi A4 B8
    Tak. Zderzak od S4 ma tą samą skroupę co zderzak S-line
  11. https://maps.app.goo.gl/QPdpGYbd8RzEWcmJ8
  12. Grzesiu, kolejne chętne osoby na dwójki w Stasindzie: Krzysiek99 + Justyna SebolA4 + Monika Tomaszstn + Agnieszka Zostało więc dostępnych 6 wolnych dwójek
  13. Tak. Orlen 7,65, Moya 7,64
  14. Była już kolejna dzisiaj i jest 7,65
  15. Wczoraj tankowałem, a dzisiaj już 14gr w górę
  16. Ty jak widać, nadal w formie z żartami
  17. Wawa Okęcie
  18. Odległość między stacjami, to 1400m
  19. Promocja idzie
  20. Hugo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Dzięki śliczne
  21. Hugo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    No właśnie muszę zerknąć na to kodowanie i co wpisać
  22. Hugo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Wpakowałem właśnie Exide

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.