Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. To ruszenie to na FB chyba
  2. 8S0881545 - 121,91zł w ASO. Na takich rzeczach to się nie oszczędza, szczególnie, że nie są to jakieś ogromne pieniądze, a ma to bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo dziecka.
  3. To samo powiedziałem, jak przed świętami wyskoczył obajtek i powiedział, że utrzymają ceny, pomimo wzrostu VAT. Zresztą co by nie zrobili, to i tak wyszłoby dymanie ludzi.
  4. Ja tu zmian nie widzę Jak tam u Was?
  5. 059121055E taki numer Ci dobrali?
  6. No to mamy cudowny spadek cen, pomimo, że przez ostatnie tygodnie cena baryłki w górę Benzyna bezołowiowa Eurosuper 95: 5 936 PLN 30 grudnia 5 245 PLN 31 grudnia Olej napędowy Ekodiesel: 6 895 PLN 30 grudnia 6 057 PLN 31 grudnia Ceny za m3. Czyli potwierdzili, że dymali nas na kasę i teraz mogą podnosić VAT, a ludzie będą zachwyceni, że nie podnieśli cen
  7. Mam ten sam silnik i nic nie trzeba ruszać, bo nie występuje w nich ten problem
  8. Super. Zmienia teraz biegi tak szybko jak s-tronic?
  9. Nie. Zerknij na zdjęcia, to zobaczysz różnice
  10. Hugo odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6
  11. Hugo odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Lifestyle i Hydepark
    Na stacjonarnych i lapkach od samego początku używam libre office. Na wszystkich Win11 i najnowsze aktualizacje robione. Śmiga i nigdy nic się nie wysypało https://pl.libreoffice.org/
  12. Ile tego złota? Daj do lamowania i będą jak ori, a za resztę zaoszczędzonej kasy zatankujesz auto na zlot
  13. To teraz szybciej odpala z czerwonym przyciskiem Ty wariacie To teraz czerwone dywany
  14. Hugo odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @marky2552łap zrzut z etki
  15. Skoro Stanley może pomóc, to pisz do niego pw
  16. Hugo odpowiedział(a) na _Andrzej_ temat w Audi A6/S6/RS6
  17. To o czym pisał @Muskel1 w aso kosztuje tyle: (cena w PLN)
  18. Olej do niej to: G052911A1 - 0,5l G052911A2 - 1l
  19. Hugo odpowiedział(a) na Wertymass temat w Audi A4 B6
    Może to coś pomoże
  20. Obejmuje przygotowanie modułów sterowania i odpowiednio dostosowane chłodzenie silnika
  21. Tak, miałem 20" w B8. Jeździło się w porządku. Ja głównie trasy latam. Po mieście już trzeba było ostrożniej, bo w Łodzi czy we Wro szału nie ma z drogami. Miałem 320KM. Ludziki latają na 20" w A6 190KM i dają radę Komfortu za dużo nie było, bo miałem amory 1BV i Eibach Sportline.
  22. @michal_a4_b9 te od A6 raczej nie wejdą, ponieważ? Co z nimi nie tak? Ja do B8 wpakowałem 19" bo myślałem, że będzie cacy, ale czegoś mi brakowało i skończyło się na 20" 18" w tej budzie giną
  23. Jak dobrze dobierzesz to i 22" wejdzie
  24. Hugo odpowiedział(a) na tomaz_oz temat w 1.9TDI
    Do wyboru, do koloru https://a4-klub.pl/forum/155-fora-sponsorowane-sprzedaż/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.