Treść opublikowana przez Hugo
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
Oni leją 0w30. Ja bym wlał coś lepszego z 5w30 i zobaczył co się będzie działo ?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Wygląda na 4E0601025AB
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
To jest qwa chore. Powaliło ich z tymi cenami Dobra wola producenta to się nazywa ?
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
Tak, jest taka procedura w Audi. Nawet chłopaki z klubu mieli to robione w B8 2.0TFSI i tam było branie oleju na takim poziomie, że wpadły nowe silniki. Oczywiście w ASO w Niemczech jak auta były jeszcze na gwarancji, bo u nas proponowali udział w kosztach usunięcia wady olejowej ? Nikt o zdrowych zmysłach, nie wymienia oleju co 30kkm ?Może spróbować zalać jakiś inny olej i zobaczyć czy będzie poprawa. Mogę powiedzieć jak to wygląda w przypadku silników benzynowych w fabrycznie nowych autach. Serwisy olejowe robione co 8-10kkm. A3 8V 2.0TFSI - aktualny przebieg 27kkm. Żadnych dolewek. R8 V10 5.2 FSI - aktualny przebieg 19kkm. Z tego co pamiętam to raz jakaś dolewka była robiona. RSQ8 4.0TFSI - aktualny przebieg 20kkm. Żadnych dolewek. 911 992 Turbo S - aktualny przebieg 11kkm. Żadnych dolewek. 911 992 Turbo S - aktualny przebieg 3kkm. Żadnych dolewek.
-
Co to jest pod wnęką koła zapasowego w A4 B7?
Tutaj wszystko ładnie widać o czym napisał @Banan ? https://nemigaparts.com/pl/cat_spares/etka/audi/a4q/454u/201700/
-
Spinki wygłuszenia maski przedniej B7
-
Filcowa podkładka pod mocowanie pasów bezpieczeństwa
Ale nie siedzisz z tą opalarką do momentu jak się auto zacznie jarać jak prawdziwy elektryk. Jak podmuchasz chwilę gorącym powietrzem to nic się spali. Zresztą zazwyczaj opalarki mają regulację temperatury.
- B8 TrOOOOp
-
Basowe buczenie w kabinie podczas jazdy B6 1.8T
Dziura w obudowie filtra powietrza i niedokręcony przepływomierz do obudowy filtra powietrza
-
Brak mocy B6 1.8T BFB
Problemem była z pompa paliwa
-
Otwór na wkrętke do holowania z przodu
Może zapomnieli zrobić. Już widziałem taką akcję. Przyjechały dwa nowe Superb-y na podniesienie mocy. Wjazd na hamownię i pierwsza sztuka podpięta. Jak wjechała kolejna to była niespodzianka, bo po zdjęciu zaślepki w zderzaku, nie było otworu w belce ?
-
Jakiej firmy rozrząd do Audi A4 1.9 TDI?
@Lukasz56 pisz do chłopaków https://a4-klub.pl/forum/155-fora-sponsorowane-sprzedaż/ ?
-
Zmiana wspomagania na servotronic w S4 B8
Tutaj masz namiar na Grzesia ? http://vwaudiservice.pl/
-
Numer dekielków do felg
Numery: 8T0601170 - kapsel 8K0601025Q - felga
-
Filcowa podkładka pod mocowanie pasów bezpieczeństwa
Kiedyś kleiłem to w B6. Poszedłem do sklepu typu Tedi gdzie jest 1500 różnych pierdamonów i kupiłem filc. Odtłuściłem płynem do szyb, nakleiłem i siedział jak zły. Nawet nie mierzyłem dokładnie tylko wziąłem podobny wymiar. I tak tego nie widać, to po cholerę utrudniać sobie życie szukaniem idealnych rozmiarów, kształtów i układu włosia
-
B9 Fellows
Kolejne wersje zmodyfikowanej części. Jak jest wprowadzana jakaś poprawka to pojawia się kolejne litera alfabetu.
-
Kierownica z Audi A3 8P do A4 B6
Z tego co pamiętam, była jakaś różnica w kostkach i trzeba było kombinować
-
Co to za część z której kapie olej?
-
Dojazdówka A4 B8 avant
Rozmiar fabrycznej dojazdówki w A4 B8 to 4,00BX19H2ET29. Opona na niej ma wymiary T125/70R19100M
-
Numer osłony silnika I skrzyni biegów A4 B8
osłony.pdf
-
Coś wydostało się z rury wydechowej w Audi A4 B6 2.0
Z silnika to raczej się nie wydostało. Sprawdź stan tłumików na początek. Materiały używane do budowy i wytłumiania tłumików, tak właśnie wyglądają jak opisałeś.
-
Coś wydostało się z rury wydechowej w Audi A4 B6 2.0
Zapewne przepalił się tłumik i na zewnątrz wydostała się jego zawartość.
-
Audi A4 B8 lift wtyczka lampy tylnej LED
To szukaj tutaj na przykład https://nemigaparts.com/pl/cat_spares/etka/audi/a4/736/9/
- Jaki mechanizm wycieraczek przednich do A4 B7?