Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze to ujołeś Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też wszystko co do mojej padliny wejdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może masz racje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ciekawie SoMeS nie ciekawie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
postaram sie Pucek ale jakoś ostatnio strasznie mi czasu na wszystko brakuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i ja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex chętny na grupowe ślizganko? Nawet nie wiesz jak bardzo mi tego brakuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No siemka witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka laski witam z rańca- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć laski Sorrki że tak tylko na chwilkę wpadłem Mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu uda mi sie przynajmniej na dwie godzinki zawitać Gregory dzięki za browarka choć wcale mi sie nie należał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Noooooo jestem i mam się dobrze [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 17:44_________________________________________________Czester witam Mam pytanko czy ty coś w końcu kupiłeś bo paredziesiąt stron temu (być może nawet sto) czytałem o Twoim zakupie jakiegoś wozu ale potem net sie urwał i do teraz nie przeczytałem ani jednej stronki a jestem ciekaw- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć laski witam po długiej nie obecności spowodowanej brakiem neta no i przeprowadzką- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema laski co tam u was? bo nie mam czasu na czytanie tego hłamu co tu spamujecie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemano wszystkim Piterra filmik jak zawsze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jakoś powoli posuwa się na przód juz większość zrobiona została na jutro kuchnia do zrobienia i kilka detali wykończeniowych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka laski- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
musisz sprawdzić :kox: Nie ma sprawy masz to załatwione :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ni ma problem jak masz w miare sprawny ręczniak to damy rade- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu możesz śmiało wymieniać każdy wężyk nawet jak okręcisz ciśnieniowy to tez nie ma problemu nic nie bój a co do przejażdżki miedzy filarkami to możesz na mnie liczyć jak mi sie to padło zwane A4 nie rozsypie to problemu ni ma- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu zniszcze Cie jak tylko dojade na spocik ty zabrany wróblu pocztowy :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ta to przeze mnie dzwonil. hehe teraz musze dociekac dlaczego sie zapowietrzyl. Generalnie mam powymieniane wszystkie filtry procz paliwa. .No i gdzies musze poczyscic te zapieczone lopatki narazie niemam gdzie. Dla scislosci tomq . Pozdrawiam tomq Pozdrawiam Cie serdecznie i proponuje Ci pogonić Twojego paździocha porządnie może to rozrusza Twoje łopatki z dmuchawy a jak nie masz doświadczenia w tym temacie to poczekaj aż przyjadę na spocik i oprucz łopatek rozgrzeje także Twój ręczny hamulczyk wtajemniczeni wiedza o co chodzi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mironku Ciebie to zawsze za darmoche moge obsłuzyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O Jezu Krolu może komuś sie nie chce szukac i akurat na kompie oglądać :gwizdanie: więc oferuje co mam a ty mi tu komentarz z d*py wyj...y wystawiasz ;( nie każdy jest tak doskonały jak ty i ma wszystko na bierząco- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko Mironku mamy to juz gdzieś Mam wszystkie odcinki Naznaczonego, 39 i pół, Brzyduli jak by kto chciał. kiedys Mironek wspominał że go interesuje 39 i pół, więc jak ile kopi nagrywac co - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE