Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie dostałem od żony walentynke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pany z wieczorka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To pewnie troszkę tych nowych :gwizdanie: autostrad i obwodnic. no to na razie zostanę przy 2011 bo też są niczego sobie chyba ze znajdę klienta na 2011 to wezmę od ciebie 2012
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
H4mm3R jak tam mapki do RNS-E na 2012 dużo lepsze od tych na 2011
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko jak coś to mam go zawsze w aucie i jest do dyspozycji Jest za co jest mi troszkę głupio ze tak często cie o niego proszę i musze Ci się jakoś odwdzięczyć nic od ciebie nie chce bo po to jest klub żeby sobie pomagać może ja kiedyś będę coś potrzebował to się odezwę Wiem Dimek spamuje po prostu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko jak coś to mam go zawsze w aucie i jest do dyspozycji Jest za co jest mi troszkę głupio ze tak często cie o niego proszę i musze Ci się jakoś odwdzięczyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Dimek dzieki wielkie za Vaga błąd nie wraca jest ok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara pany spadam bateryja mi się kończy w lapie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ESP, ASP itd. trzeba wyłączyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z tym sie nie zgodze... ostatnio z Dimanem upalalismy Fiata 500 Miszki i nie udało sie zapiszczeć a moc miał cos ok 54 kuce ... :polew: :polew: no to nie złe kaleki z was- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No chyba że to napęd na tył :gwizdanie: no tył też potrzebuje nie co wiecej mocy w stosunku do masy ale dużo szybciej idzie kapcia spalić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie gadaj Egon... jak bys zdjoł ten chrom z lusterek to niejednemu bys wstydu narobił na cwiarte ... :decayed: z lusterek i nie tylko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mając nawet 50 KM w tonowej bryce jesteś w stanie zamielić kołami a w Q potrzeba ze 400+- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I teraz wszystkim powiedziałeś prawde dlaczego tak lecimy z spamem :evil: :evil: a co do tych startów to ciekawy temat sie wywiazał bo na chłopski rozum to własnie oska powinna bardziej cierpieć ... nie ma takiej opcji jak masz za dużo mocy w oście to koła sobie swobodnie buksują i sprzęgiełko mniej cierpi wyobraś sobie co musi np Mironowóz znieść przy prawie 280 KM na pełnym bucie a i tak nie jest w stanie zamielić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na pewno sprzęgło jakie by one nie było ma więcej momentu do przeniesienia niż ośka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rozumiem ale : 1. Szkoda mi auta 2. Szkoda mi auta 3. szkoda mi auta Nawet jak bym miał BiG T itd. to z stójki bym ruszył tylko pare razy na ćwiare żeby czasy pomierzyć ... i to wszystko i czasem jakby cos już ciekawszego podpusciło. Niestety ale bez Q auto dostaje w dupe ostro ... Napęd najbardziej dostaje po d*pie ale akurat osłona przegubu idzie (pęka) ze starości nie z katowania- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
320 Nm i 145 kuca[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 22:02_________________________________________________ To wtedy na 400m 200 zostanie z tyłu Ponosi Cie ... wiem jak jeździłem z Puckiem i egonem ... az takiej różnicy nie ma przynajmniej do 200 km/h... a jak wiadomo oni nie maja serii ale z rolki a od zera próbowałeś się z nimi mierzyć? Szczerze ... nie... szkoda mi auta na ruszanie z procedury w ośce ... już i tak musiałem gumy na przegubach wymieniać ... :gwizdanie: Mario co maja osłony przegubów z szybkim ruszaniem wspólnego- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jak nie jechałeś swoją bryką to na pewno bym Ciebie nie zauważył nie zwracam uwagi na takie przeszczepy jak outlander- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie tak- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie a słyszeliście że Chata Polaka spłoneła? [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 20:39_________________________________________________no może nie całkiem spłoneła ale się paliła- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szczerze to nie chce mi się tyłka z chaty ruszać poza tym siorka u mnie jest z dzieciakami i pojadą dopiero koło 21 Możesz ją szybciej odwieźć i wpadniesz na kawę [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 19:07_________________________________________________Zapraszamy [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 19:08_________________________________________________ Może ktoś reflektowałby na nakrętki: http://allegro.pl/wentyle-audi-a2-a3-a4-a5-a6-a8-q5-q7-r8-tt-tuning-i2033679909.html widziałem te nakrętki w ASO ale ceny nie pamiętam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JESTEŚMY Z MATKĄ NAPALENI NA TEGO LEONA :polew: :polew: :polew: Tekst roku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tam juz nie jednego (jedną) nawigacja poprowadziła - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE