Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kuwa ale jazda jest z auta bym nie wysiadał normalnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba jednak byłem pijany [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 22:06_________________________________________________widze że rozmowa się tu dzisiaj nie klei to ide spać :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakbym był pijany to mógłbyś mi wmówić że tam tych aut nie było- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też ale wrażenia są bezcenne [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:31_________________________________________________Kto był na spocie pamięta jak mówiłem o moim parkowaniu w nocy a rano to wyglądało tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fcb48c9b6837a2e7.html[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:33_________________________________________________[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:34_________________________________________________jak ja tam wjechałem nie dotykając żadnego auta :no:nie wiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to nie złe poj......y jesteście o tej godzinie nawijać przez fona [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 02:29_________________________________________________ostatni poszedłem a pierwszy jestem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ma z kim nawijki prowadzić wiec ide spać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe nara- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kuwa i tak juz chyba jakiegoś rekorda mamy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadaj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Daniel PW masz full- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
XXX-XXX-XXX do mnie przyjedź pomyslimy co z tym zrobić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kuwa zmuś mnie na podjazd po to [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 01:39_________________________________________________ Miałeś avanta ? Dokładnie miałem a TYCe są do zrobienia troche poxyliny i były by gitesik Może sie dogadamy jasne że tak- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miałeś avanta ? Dokładnie miałem a TYCe są do zrobienia troche poxyliny i były by gitesik- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za valeo to bys musiał z 10 skrzynek postawić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja chciałem oddać za piwo lampy do B5 polift firmy TYC i nikt nie chciał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to Twoje 60 zeta to jest jakiś śmiech na sali robisz za darmo GAŁKE czyś ty oszalał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taki wycieruch za 130 masakra jakaś pewnie w ASO bedzie taniej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Normalna z polifta, nowa, pięciobiegowa tylko skórka w kolorze szarym a nie czarnym. Mogę jutro Ci podesłać fotkę bo dzisiaj nie dam rady PUCUŚ też nie daje rade :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sie interesują bo nie wiedzą co ty jesteś za ziółko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dawaj link z tym złomem [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 00:55_________________________________________________Tomasz takie kawałki to ty na pewno pamiętasz nie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no dla tego to pisze bo tylko ty możesz mnie zrozumieć [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 00:48_________________________________________________PUCUŚ ja pi.......le :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: znowu mnie boli ze śmiechu :evil: :evil: :evil: :evil:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ścisłe miasto to nawet ponad 11 a trasa nadal nie sprawdzona ale jak patrze na chwilowe jak szmigam około 120-140 to powinno sie zamknąć w 8 kurde, gdybym dalej robił w Pyskowicach, to bym już pewnie jeździł BAU, a teraz mam 8km do roboty średnicówką, to aż szkoda auta na takie trasy.... no mi też szkoda ale każda minutka w mojej CZARNULI jest cenna [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 00:40_________________________________________________Tomi ja mam czasem taki napad że mi sie spać nie chce jak to w tym wieku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może tego nie wie nikt nawet najstarsi górale- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze nie wiem czy tyle mi pójdzie Przejedź się z nami do Żor na spota to zobaczymy nie zdąrzyłem jeszcze 200 przekroczyć No co Ty Ja jak kupiłem to pierwsza moja trasa prowadziła na A4 jakoś nie było okazji no i ogólnie oszczędzam maszyne jak sie da :gwizdanie: No dobra tym mnie przekonałeś, dalej jestem chętny na zakup to se poczekasz aż mi się znudzi maszyna Ja mam czas :gwizdanie: Byle nie za długo No nie wiem jak na razie to uwielbiam ją ujeżdżać i ani mi sie śni zmiana - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE