Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. kuwa ale jazda jest z auta bym nie wysiadał normalnie
  2. chyba jednak byłem pijany [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 22:06_________________________________________________widze że rozmowa się tu dzisiaj nie klei to ide spać :gwizdanie:
  3. Jakbym był pijany to mógłbyś mi wmówić że tam tych aut nie było
  4. Ja też ale wrażenia są bezcenne [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:31_________________________________________________Kto był na spocie pamięta jak mówiłem o moim parkowaniu w nocy a rano to wyglądało tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fcb48c9b6837a2e7.html[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:33_________________________________________________[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:34_________________________________________________jak ja tam wjechałem nie dotykając żadnego auta :no:nie wiem
  5. to nie złe poj......y jesteście o tej godzinie nawijać przez fona [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 02:29_________________________________________________ostatni poszedłem a pierwszy jestem
  6. nie ma z kim nawijki prowadzić wiec ide spać
  7. kuwa i tak juz chyba jakiegoś rekorda mamy
  8. XXX-XXX-XXX do mnie przyjedź pomyslimy co z tym zrobić
  9. kuwa zmuś mnie na podjazd po to [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 01:39_________________________________________________ Miałeś avanta ? Dokładnie miałem a TYCe są do zrobienia troche poxyliny i były by gitesik Może sie dogadamy jasne że tak
  10. Miałeś avanta ? Dokładnie miałem a TYCe są do zrobienia troche poxyliny i były by gitesik
  11. za valeo to bys musiał z 10 skrzynek postawić
  12. ja chciałem oddać za piwo lampy do B5 polift firmy TYC i nikt nie chciał
  13. no to Twoje 60 zeta to jest jakiś śmiech na sali robisz za darmo GAŁKE czyś ty oszalał
  14. taki wycieruch za 130 masakra jakaś pewnie w ASO bedzie taniej
  15. Normalna z polifta, nowa, pięciobiegowa tylko skórka w kolorze szarym a nie czarnym. Mogę jutro Ci podesłać fotkę bo dzisiaj nie dam rady PUCUŚ też nie daje rade :polew:
  16. Sie interesują bo nie wiedzą co ty jesteś za ziółko
  17. dawaj link z tym złomem [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 00:55_________________________________________________Tomasz takie kawałki to ty na pewno pamiętasz nie
  18. no dla tego to pisze bo tylko ty możesz mnie zrozumieć [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 00:48_________________________________________________PUCUŚ ja pi.......le :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: znowu mnie boli ze śmiechu :evil: :evil: :evil: :evil:
  19. Ścisłe miasto to nawet ponad 11 a trasa nadal nie sprawdzona ale jak patrze na chwilowe jak szmigam około 120-140 to powinno sie zamknąć w 8 kurde, gdybym dalej robił w Pyskowicach, to bym już pewnie jeździł BAU, a teraz mam 8km do roboty średnicówką, to aż szkoda auta na takie trasy.... no mi też szkoda ale każda minutka w mojej CZARNULI jest cenna [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 00:40_________________________________________________Tomi ja mam czasem taki napad że mi sie spać nie chce jak to w tym wieku
  20. może tego nie wie nikt nawet najstarsi górale
  21. Kurcze nie wiem czy tyle mi pójdzie Przejedź się z nami do Żor na spota to zobaczymy nie zdąrzyłem jeszcze 200 przekroczyć No co Ty Ja jak kupiłem to pierwsza moja trasa prowadziła na A4 jakoś nie było okazji no i ogólnie oszczędzam maszyne jak sie da :gwizdanie: No dobra tym mnie przekonałeś, dalej jestem chętny na zakup to se poczekasz aż mi się znudzi maszyna Ja mam czas :gwizdanie: Byle nie za długo No nie wiem jak na razie to uwielbiam ją ujeżdżać i ani mi sie śni zmiana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.