Treść opublikowana przez Madbar
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
No pamiętam rozmowę naszą tel. Czyżbyś zdejmował rurę od dolotu powietrza do sprężarki, żeby sprawdzić luzy na wirniku?? Rozumiem, że było w środeczku sucho i bez oleju? Mówię Ci,sprawdź zasilanie i powrót smarowania turbiny. Pewnie tam puściła uszczelka i wali.
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Jestem pierwszy. Miazga.... Aż się slinię na ten kolor......gratki. Oby bez usterek.
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Ty no zobacz, a ja za naprawę rozrusznika od Corolli dałem 250. A była tylko naprawa kabla xzasilającego stojan, wymiana tulejek i szczotek. Chyba mnie porobił.... Ale nie miałem czasu szukać, tylko zdałem się na kogoś, kogo znam niby od lat i niejednego klienta mu nadałem. Z drugiej strony pewnie oddał do elektromechanika, a za pośrednictwo zgarnął swoją dole. Marcin, pisałeś,że turbina igła. Skąd wiesz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rób, rób, chyba że nie.ma co rezać....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Skąd wiesz??? Bry... Ale co skad wiem? Ze turbina igiełka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać Panowie Skąd wiesz???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć wszystkim Marcin, daj numer telefonu na PW ---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ---------- Karolu, to widzę, że w tym sezonie przestały być modne pluszowe uszy i rogi a zakrólowały Angry Birds. Gdzie kupiłeś??? ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- ja tych nawigacji nigdy nie rozumiem bo na mojej jest też napisane NavigationPlus a jest to RNS-E Jeśli jest to MMI 2G to mam mapy 2013 za flaszkę , 2014 jeszcze nie mam. Softu nie wiem jak .. możemy spróbować ... ja się nauczę, Ty ryzykujesz za free Karol, nie doczytałeś... To jest A6 C5. A Navigation PLUS to w tym wypadku RNS-D jak mniemam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedziesz może z Boarders do Gerlitzen??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Włożyć drugą płytę wybrać lokalizację i uruchomić nawigowanie, a potem zmienić płytę????:eusathink:Chyba powinien podpowiedzieć, kiedy trzeba będzie zmienic płytę, albo zrobić to w kraju który się zazębia na jakimś postoju... A wybierasz się dokądś poza nasz "obszar płatniczy"??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba że wleci rakieta.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie inaczej. Włąsnie wrc..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin, jakby co to mój garaż stoi otworem... Przynajmniej nie będzie wiało i padało na łeb...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To zamiar Ci się udał w pełni. Aż mi ślina cieknie... ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Normalnie jest taka cieniutka warstwa pianki samoprzylepnej i dlatego ten towar ma datę przydatności do spożycia:decayed:. Jak kupowałem na boxa, to kosztował 49 PLN-ów.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
piękny, Ale co chciałeś przez to powiedzieć?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szczerze Ci radzę. Kup oryginały w ASO za pośrednictwem Bart-Sa. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Komplet do AVFa był raptem o okolo stowe droższy niż od forumowych dostawców zamienniki. ta opcja wchodzi w grę także jak najbadziej Bart-S -> jak znajdziesz moment to wyceniłbys mi na PW full madafaka komplet rozrządu do BLSa? Też tak planowałem zrobić bo oddaje autko na rozrząd 17 lutego ale okazało się że mechanik ma ceny niższe na oryginały , więc wstawiam auto i się nie przejmuję czy na pewno dobrze wszystko kupię . Swoją drogą to teraz w kwietniu będą 4 lata i 90 tyś km z forum i z Audi :-) ehh czas leci U mnie w marcu będzie 5 lat i 130 tys i z jednym i z drugim. A rozrząd był drugi raz w mmoim posiadaniu.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szczerze Ci radzę. Kup oryginały w ASO za pośrednictwem Bart-Sa. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Komplet do AVFa był raptem o okolo stowe droższy niż od forumowych dostawców zamienniki.- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Pytałem, czy ori bo jak zagłębialem temat swego czasu, to za komplet wychodziło ponad 1000 PLN, ale widzę, że tu nie ma lipy u Ciebie. Ile placiles za poduchy? Może być PW. A czemu nie dawałeś ori płynu do wspomagania?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A tylny most gdzieś się zapodział, czy jeszcze nie kupiłeś??- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
A kiedy robiłeś? Wydawało mi się, że jakoś niedawno BART-Sa pytałeś, czy czerwony olej na poduszkach oznacza poduchy do wymiany. Kupowałeś nowe w ASO, czy jakieś zamienniki?- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
To się w tym temacie musimy zgadać, bo ja juz jakiś czas temu obserwowałem na tej elektrycznej czerwone zacieki.... Wprawdzie nie odczuwam zbytnio, ale może to autosugestia, że jest ok.- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Poduchy znaczy się od zawieszenia silnika?? Niestety nie widzę zdjęć, jestem na jakiejś dziwnej sieci... Sam zmieniałeś?Trzeba było dużo kombinować, powieszać silnik?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W sobotę nie dał rady odpalić wkładów, bo w ogóle siadło ogrzewanie szyby więc i lusterek, prawdopodobnie z powodu rozbudowanego aku. A potem już nie wiem, bo się trochę doladowal i pojechal- Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
Jak napisałem B8- Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
To nie ten temat ale... pokaż na foto o co chodzi. Takie rzeczy to tylko.............. W B8:kwasny: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00