Treść opublikowana przez egon0407
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bede:D tylko spoznie sie troche tak o 18:30 bede ale niewiem jeszcze gdzie Arena czy forum ??:>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Zapraszam na zlot w knurowie teraz w ta sobote moze bysmy wpadli na kilka A czworeczek http://images44.fotosik.pl/130/513a2d8a6216400f.jpg- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.moto.wp.pl/kat,15953,title,Ekonomiczno-ekologiczne-Audi,wid,11191772,wiadomosc.html?ticaid=18322- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie heh jutro wielkie picie na weselu wiec trzeba sie wyspac [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 22:46_________________________________________________fajny zlocik jak zawsze mozna pogadac o Audikach za tydzien na 90% tez odpadam M@rk moze mnie mijales ?? tylko niewiem jaka A4 jezdzisz :> to chyba Ciebie egon stalas na ostatnich swiatlach na rybnickiej (billa) tak stalem na tych swiatlach za takimi dwoma busami Iveco:) [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 08:59_________________________________________________ ale dzieki Tranzitowi poczulismy zapach spalonej gumy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie heh jutro wielkie picie na weselu wiec trzeba sie wyspac [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 22:46_________________________________________________fajny zlocik jak zawsze mozna pogadac o Audikach za tydzien na 90% tez odpadam M@rk moze mnie mijales ?? tylko niewiem jaka A4 jezdzisz :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema ja tez gdzies wpadne na 19 na arene:)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry Panowie nie no mam nadzieje ze mnie oszczedzicie i mnie nie zbiczujecie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sorki jakos niemoglem bywac na zlocie ostatnio auto niebylo poskladane;p Teraz bede w Piatek na 100% chyba ze wolisz przelew;p- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry chlopaki:) Ostatnio wymienialem tarcze w Niuni i z tyłu w obydwu jarzmach mialem zapieczone takie prowadzenia tzn ze caly czas jezdzilem na hamulcu<LOL2> radze posiadacza B5 sprawdzic z tyłu jarzma:P- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heh zmieniasz przod i troche tyl i masz B7 z 2009- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co wam to przypiomina ?? http://www.moto.wp.pl/kat,123,title,Seat-Exeo-Niemiecka-limuzyna-z-Hiszpanii,wid,11175143,wiadomosc.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe Piterra dobre z rorzadem jest fajna zabawa wiem bo robilem wrrr caly przod trzeba sciagac- [B5 AEB]Dziwny dzwięk z silnika
http://www.allegro.pl/item644661929_splitter_firmy_forge_motorsport_absolutny_hit.html czyli rozumiem ze taki by byl idealny ??- [B5 AEB]Dziwny dzwięk z silnika
wiem wiem ze bylo poczytalem troche ale dokladnie odpowiedzi nieznam;/ jak slysze takie pssst w samochodzie to a mogli byscie mi wyslac taki zawor jaki moge zamontowac??- [B5 AEB]Dziwny dzwięk z silnika
Chlopaki pomóżcie chce miec taki dzwiek w mojej niuni tzw. pssssst ale slyszalem ze do 1.8T nie używa sie blow off wie ktos czemu albo cos podobnego wsadzic?? [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 18:00_________________________________________________http://www.allegro.pl/item650567258_zawor_blow_off_bov_typii_do_audi_vw_1_8t_vag.html a czy takie cos moze byc??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chlopaki pomóżcie chce miec taki dzwiek w mojej niuni ale slyszalem ze do 1.8T nie używa sie blow off wie ktos czemu albo cos podobnego wsadzic??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry wszytkim jakos dlugo mnie tu niebylo ale trzabylo porobic Niuńke (audi)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka ktory to z nas przyznawać sie http://wp.tv/i,Poscig-za-pijanym-kierowca,mid,336078,klip.html?ticaid=6816f- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja chyba dzis tez odpadam bo bede w garazu zakladal nowe tarcze hamulcowe:D- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niestety:( ale za tydzien prawdopodobnie znow bede jechalem na pyrzowice:P- [B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
W silnikach AEB jest tylko jedna sonda przed katalizatorem;)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema kriss do ktorej pracujesz jutro ?? bo znow lece na pyrzowice ale dopiero o 23 bede ;/- [B5 AVG++] madafaka OEM
Bardzo prawdopodobnie jak jest zdrowia seria moze wiecej miec kucy. Znajomy mial w golfie 3 AFN 121Km w seri niepamietam juz niutków ile mial:) Mila dla oka audiczka - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE