Treść opublikowana przez DiAMOND
-
V6 TDi Avant S-Line
Nie może być czarny panel klimy tylko szary
-
V6 TDi Avant S-Line
Witam, to i ja pochwalę się autkiem jakim jest Audi A6 C6 3.0 TDi V6 224KM Avant S-Line z 2006, szary metallic. - Quattro - Tiptronic + łopatki F1 - skórzana kierownica S-line - podgrzewane, skórzane fotele S-line - MMI z Navi - Bi-xenon skrętny - składane lusterka - przyciemnione szyby - lusterko fotochromatyczne - zawieszenie sportowe S-line - wzmocniony zderzak S-line - felgi 18" - czujniki - pakiet LED - i wiele innych...
-
Upoważnienie do ubezpieczenia OC - jak napisać?
Witam, jak napisać upoważnienie do ubezpieczenia OC? Do końca ubezpieczenia zostało około 3 miesiące, i chce udzielić to upoważnienie kupującemu na tydzień czasu. Może ktoś ma wzór jak to wygląda?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Taki kabelek kosztuje bagatela 1760zł na Viaken-ie, niestety ominęła mnie okazja, bo też chciałem takowy kupić.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Niedawno kupiłem nowe autko tylko ze a6 s line v6, kiedy robicie jakiś ciekawy spot czy tylko maja byc a4
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To już zacznij coś szukać, bo nie jest tak łatwo w dobrych pieniądzach coś znaleźć. Kolega co mi ściągnie już miesiąc czasu coś szuka godnego uwagi i narazie jak pisałem coś takiego znalazł chociaż jak nie będzie mi odpowiadało wyposażenie (Q+automat i inne ważne dla mnie duperele) to szukam dalej nie pali się do lipca czekam Mam nadzieję, że znajdzie się ale nie okazja tylko w normalnych pieniądzach, bo okazje trafiają się czasami felerne egzemplarze, mam znajomych w DE to też mi pomogą, najgorsze jest płacenie akcyzy celnej około 5000-6000 zł :/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No ja planuję w lecie ściągnąć A6 właśnie z takim silnikiem 2.7TDi lub 3.0TDi z Q ale prędzej 3.0TDi bo jest ich mnóstwo.
-
Uchwyt na napoje
No komuś może się przydać ja mam standardowe trzymaki na napoje na puszki np. na colę, sprite itp. a jak chce zostawić mniejszą, chudszą puszkę po energetyku to muszę trzymać podczas jazdy, bo inaczej się wyleje.
-
Uchwyt na napoje
Hehe byle szybko wypić energetyka, no nic dam sobie spokój z uchwytem
-
Uchwyt na napoje
Witam, poleci mi ktoś gdzieś jakiś dobry w wykonaniu uchwyt na napoje w szczególności po puszce napoju energetycznego tak aby trzymał się sztywno?
-
Oświetlenia kabiny Audi A4 B5
Ok spróbuję zrobić to na dniach
-
Oświetlenia kabiny Audi A4 B5
Lutownicę mam ale nie mam pojęcia które kabelki pozmieniać :/
-
Oświetlenia kabiny Audi A4 B5
Witam, Gdzie mogę kupić 2 żarówki LED T9 BA9S do oświetlenia kabiny (2 boczne) na centralnej sufitce bez konieczności przerobienia przewodów w gnieździe? Mam na myśli takie żarówki Może ktoś podesłać linka gdzie mogę kupić, z góry dziękuję.
-
Wzmacniacz Blaupunkt GTA 470 moc 840W 4-kanałowy
Witam, Mam zamiar kupić nowy wzmacniacz Blaupunkt GTA 470 moc 840W 4-kanałowy, posiadam 2 głośniki basowe Focal 165 A1 Access 92db na razie chce grać na te głośniki póki co być może uzyskam lepszy dźwięk. Rozmiar głośnika: 165 mm Moc RMS: 60 W Skuteczność: 92 dB Impedancja: 4 Ohm Pasmo przenoszenia: 60 - 20.000 Hz Średnica magnesu: 85 mm Filtr: 12 dB/oct. Jaki mam kupić kabel do podłączenia wzmacniacza ewentualnie jakiś zestaw do podłączenia...
-
Zapaszki do auta
California Scents Spillproof Coronado Cherry u mnie jeździ już 3 tydzień i dalej pachnie w całym samochodzie jak należy, znajomi pytają się co to za zapach ma pachnieć około 50 dni jak się skończy kupuję ten sam tylko o innym zapachu może waniliowym? polecam!
-
Nie gaśnie światło stopu
Ok, ten czujnik gdzie się znajduje?
-
Nie gaśnie światło stopu
Ok a ktoś poda schemat lub fotostory poradnik jak zdjąć i założyć nowy czujnik?
-
Nie gaśnie światło stopu
Cześć, potrzebuje wyjaśnienia i pomocy dlaczego światło stopu nie gaśnie mi i na zapłonie jak i podczas jazdy, co to może być? Dodam, że miga kontrolka świec żarowych podczas jazdy, podpiąłem VAGiem i pojawił się błąd 741 Kontrola pedału hamulca nieprawidłowy sygnał - BŁĄD SPORADYCZNY hmm może czujnik pedału hamulca jest do wymiany czy co to może być i gdzie go znaleźć?
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
Świeże zdjęcia
-
Zapaszki do auta
Macie na myśli tego Chemical Guys Stripper Scent? Można gdzieś kupić tester?
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Oczywiście APC Nielsen Cyclone, pachnie zapachem cytrusowym
-
Czyszczenie
Polecam dobry i sprawdzony Nielsen Cyclone tzw. APC odpowiednio rozcieńczać z wodą, potrzebny będzie spryskiwacz, okrągły pędzelek i na koniec spłukać wodą najlepiej myjką ciśnieniową.
-
Wybór polerki
Mam, ta polerke i muszę przyznać że jest nie do zdarcia. Ma tylko jedną zasadniczą wadę -jest strasznie ciężka i toporna. Dokładnie tak jak piszesz jest po prostu mocna, zgodzę się, że jest ciężka ale dla mnie nie aż taka jadę na 40x40 potem przerwa i daje radę
-
Jakie mleczko polerskie w tanich pieniądzach ?
Ja polecam pastę polerską Menzerna Super Finish SF 4000 + maszyna polerska
-
Myjka Ciśnieniowa
Wyczytałem na innym forum, że ta w/w myjka lubi się psuć po roku czasu z drugiej strony pompa nie jest cała z alu zalecam dogłębniej zapoznać się co do tej myjki.