Treść opublikowana przez bartek213
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe widze ze jak zawsze żarty sie was trzymaja
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe no moze rzeczywiście nie skumałem ale jego niestety odpada jak juz 2.5tdi to tylko z Q
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaki rok silnik i za ile ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
31500
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
witam naj lepszego olo własnie sprzedałem swoja ese teraz bede szukał ladnej b6 tdi jak mieli byscier jakies informacji to pisac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czas zmienic akumulator
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
a co ma Vito w środku,czego niema Multivan znajdz multivana z skóra albo pleumatycznym zawieszeniem viano pneumatyke ma kazde a i skóry bardzo czesto sie zdarzaja http://allegro.pl/item880487340_vw_t4_oryginalna_caravelle_skora_navi_automatic.htmlhttp://allegro.pl/item893691932_vw_t4_multivan_wnetrze_highline.html ta wersja miała prawie zawsze,często jasne do ciemnej blachy to jak s-line w Audi. Nie rozumiem po co w busie pneumatyczne zawieszenie tym bardziej,że jest mega wygodny i świetnie się prowadzi. Do tego miękka deska, a plastiki na najwyższym poziomie wytrzymałości. Po zatem mówimy tu o Vito,a nie Viano Ranking awaryjności http://www.autocentrum.pl/adac/rankingi_awaryjnosci_vany.html http://moto.pl/MotoPL/1,88389,4084925.html http://wysokieobroty.moto.pl/auto/1,72135,2248128.html Ogólnie to tak jakby porównywać A4 z Mercem C klasą. Przejedź się kilkoma i porównaj. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:19_________________________________________________ auto przed ostatnim liftem ma nowy pysk,a stare zegary zielone i trochę inną deskę jak mój.Silnik 102KM czips na 130KM najłagodniejszy, nie robi najmniejszego wrażenia na motorowni. W Multivanach były tylko 2 silniki 2.5 tdi 102 i 150 KM[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:24_________________________________________________W Polsce masz taniej http://allegro.pl/item880271122_caravelle_long_2_5tdi_131ps_xenon_hak_2500kg.html zalezy jakie a4 do jakiej c klasy sory za OT
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko uwazajcie co sie nie potopicie :gwizdanie: na kulig nie wpadasz zbytnio nie mam czasu chociaz moze z wieczora zobacze co da sie zrobic jak by co bede sie odzywal a na ktora w koncu jest kulig??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko uwazajcie co sie nie potopicie :gwizdanie:
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
a co ma Vito w środku,czego niema Multivan znajdz multivana z skóra albo pleumatycznym zawieszeniem viano pneumatyke ma kazde a i skóry bardzo czesto sie zdarzaja
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
jezeli trafisz na dobry egzemplasz vito to bedziesz bardziej zadwolony niz z t4 po lepiej sie jezdzi silnik tez troszeczke mocniejszy bo 122 chyba ze t4 szukasz 150 koni zawieszenie jest tansze w vito no i vito nie ma paska rozrzadu tylko ma lancuch
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak dobrze zapakujesz to nie znisza nie raz kupowałem felgi na allegro i przychodziły cale i zdrowe
-
[B5 AKN] Zamiana silnika
na manula to jest poszlo by dosz szybko i sprawnie ale z automatem nie bedzie tak latwo bo trzeb wiecej w aucie przerabiac a tak to komplatyn ilnik z instalacja i skrzynia biegow i zalatwione
-
[B5 AFN] Wydobywa się olej z tłumika
zapewno turbinka padła
-
[B5 AFB] Błąd 01312- Czy da się wymienić sterownik pompy?
mozna zmienic sam sterownik tylko przewaznie jest tak ze naj pierw pada sterownik a za jakis czas cala pompa wiec lepiej odrazu zregenerowac całosc
-
[B5 AKN] Czujnik temperatury cieczy - jak zlokalizować.
czujnik znajduje sie kolo pompy wtryskowej bodajze po lewej stronie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widzisz Bartek w co nas wjebałeś teraz będzie z nas łach krecił beke już słyszę,jak w Bukowinie wpadnie rano na nasze piętro i bedzie się darł: POMORZEEEEE KUULLIIIG spokojnie snieg jeszcze dlugo bedzie lezal wiec bedzie okazja zeby sie odbic i pokazac krakusowi gdzie jego miejsce :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sorka chlopaki ale to nie jest zalezne odemnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak sie zlozycie i zbierzecie 30tys to sanki dozuce gratis :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no niestey raczej tak mam spotaknie sluzbowe w robocie miało byc w czawrtek a niestety szef gdzies wyjezdza i przesunol
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chlopaki jest za***isty problem bo musze byc jutro w poznaniu i nie wiem o ktorej wróce ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pijani by przez tydzień ze szczęścia chodzili
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to moze zrobimy skladke mieli by dwa drinki i byli by pewno bardzo szczesliwi [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 23:13_________________________________________________a tak z innej beczki fajna :http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=125549348&__lp=107&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&siteId=GERMANY&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 i wcale nie mocno uderzona przezyl bym chyba nawet to ze to automat
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
my z kumplami robimy z jeepow nie gadaj z tym krakusem oni robią z quadów,ta jasne :gwizdanie: to te quady :gwizdanie: no bogato
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
my z kumplami robimy z jeepow