Treść opublikowana przez kamilvolt
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No myślę ostatnio mnie nie było teraz będę na bank jak widziałem że 400 km od bb to nie mam pojęcia gdzie jest jak co to moge pomóc znam kilku dobrych lekarzy ale z tego co wyczytałem to z miednicą to niestety trzeba to "przeboleć".... szkoda spotkamy się napewno
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szkoda chciałbym go poznać w środę, pozdrówka dla niego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no powiedzcie i dlaczego muszę z nim porozmawiać ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a kto to Proton ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no będę na pewno
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dodałem chłopaki zdjęcia mojej furki jest w dziale A4 B6 dawajcie komenty thx
-
[B6 AKE] Moja A4 B6 2.5 TDI 180 PS Quattro
to ok zmieniam thx za komenta
-
[B6 AKE] Moja A4 B6 2.5 TDI 180 PS Quattro
a to fotka z wczorajszego spociku z Audiczką Siemiana Zapraszam do komentowania pozdrawiam Sorka za słabą jakość ale nie jestem fotografem ;] złapie kolege to zrobi coś lepszego, no ale coś dla oka Jest to opcja bez skóry [nie lubimy tego]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ilu was było ?? :gwizdanie: był jakiś RS4 albo S4 ??
-
[B6 AWX] Czarna perełka Avant 1,9tdi
Piękna kolego też mam jasny środek pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
trudno w środe będe na bank Audiczka już ma Polskie blachy jak co to sorka że nie przybyłem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja czekałem na Sarnim bo była rozmowa że spotykamy sie na Sarnim a okazało sie że na Auchanie szkoda do środy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja wpadłem o 18 20 i nikogo nie było była tylko audi A6 w środe będe bo będe już miał Autko zarejstrowane bo mam sprowadzane z włoch
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to będe a ilu nie wiecie bo kolega tam pisał że z 10 ale może sie to zmienić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jest dzisiaj spocik ?? bo nie wiem czy przyjechać, ilu was będzie ?? dajcie mi cynka thx byeeeeee
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to będę czekał ale piwka nie wypije bo dziewczynie nie dam Audiczki to do jutra Żyjcie !
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam jutro będę na bank na Sarnim tak jak w opisie mam pytanko ile ludzi będzie ?? czekam na odp
-
[ALL] Olej w przekładniach napędu Quattro
Witam mam pytanko co ile wymienia sie Olej w quattro Jak narazie mam przejechane 130 tys moje autko to A4 2002r Avant 2.5 TDI 180 Dzięki pozdrawiam
-
Silnik TDI i olej rzepakowy to dobre połączenie?
Tam kolega pisał że w Mercach najlepiej działa to prawda miałem Vito 110D i z 80 -100 tys przejechało na tych "gumi Jagodach" i jeździło paliło tyle samo jak na ON no ale teraz do 2.5 TDI nie lejemy szkoda Rydzy-kować jak ktoś lał o 2.5 TDi to dajcie mi znać jak to działa... na stacji Bio Diesel jest taki sam jak w Rzepak różni się tyle że ma Akcyze
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
Bardzo dobry silnik też mam taki, była lekka obawa bo ludzie straszyli że to się sypie że co 100 tys trzeba wymieniać rolki i to jest nie prawda... Zmianę Audi dokonało od 2001 roku i już te V6 2.5 chodzą super i mało palą. Osobiście wole 2.5 TDi niż 1.9 na pompowtryskach pozdrawiam
-
[B6 AWX] Avant Tytus'a
piękna !!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chętnie wpadne ;] :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na Imię Kamil mieszkam w Czechowicach obok Bielska Białej Posiadam Audi A4 Avant 2.5 TDI 180 quattro 2002r Więcej priv zawsze chętny do pomocy