Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
okolice 80 zł a co do wyników reszty to niech sie sami wypowiedzą mimo wszystko chyba nie było najgorzej
-
Spoty Katowice i okolice
jako że silniczki od Somesa mają zbyt długi trzpień i są nieco wielkie pytanie na dziś: http://allegro.pl/item841241833_silniczki_do_regulacji_swiatel_lamp_vw_audi.html podejdzie to do lamp depo black w zasadzie to pytanie kieruje głównie do Rafała a na hamowni wyszło że mam zdrową serie 114 KM i 232 Nm więc jakaś podstawa do dłubania jest :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niee no ja też tam w sumie nie narzekam jest niezła baza pod mody
-
Spoty Katowice i okolice
hahah Stanley ja za czasów polda kupiłem żabe, plus woziłem ze sobą metrową deske żeby masa rozkładała się po większej powierzchni umyłem furacza.. mam nadzieje że mi nie zamarznie przez noc :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
heh no ja na letnie zmieniałem w sierpniu.. bo poprzedni właściciel "nie miał na to kasy"
-
Spoty Katowice i okolice
no tak zwany łącznik pedałów z kierownicą tyle tylko że nie ogarniam jeszcze tego auta i przez zakręty mi zimówki znikają w zastraszającym tempie ;(
-
Spoty Katowice i okolice
hahah czyli teraz wychodzi że to ja mam najmniej kucy w tym AFNie
-
Spoty Katowice i okolice
no ja pier.. to Zabrze nic tylko podpalić.. 3/4 kierowców to cioty co tylko umią trąbić jak im sie wymusi, dojazd z placu Warszawskiego do autobany 32 minuty. No przecież bym jeża urodził. Jakbym nie leciał po torach jak cham to jeszcze bym tam stał pewnie! na A4 nie lepiej.. lewy pas zajęty przez jakiegoś kapelusznika środkowy przez jakąś blondi z kilogramem tapety na twarzy a o prawym nie ma co wspominać.. dobrze że jest jeszcze pół pasa pobocza to sie przecisnąłem PORAŻKA!!
-
Spoty Katowice i okolice
pisze z auta start!!
-
Spoty Katowice i okolice
3... już sie ubieram :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ale ten czas zapier...
-
Spoty Katowice i okolice
nie no moja to "naturalny spowalniacz", teksty w stylu "my sie nie spieszymy","wiesz że to nieodpowiedzialne" itp mam w standardzie chociaż chyba sie przyzwyczaja bo ostatnio podchodziliśmy pod 200 na a4 i nie zauważyła 16 minut
-
Spoty Katowice i okolice
hahahaha więc proponowałbym Wam nie wyjeżdżać na drogi za 23 minuty bo mi sie będzie spieszyć
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze 50 minut i w końcu do domu
-
Spoty Katowice i okolice
thx zbieram sie spać bo jutro czeka mnie konfigurowanie wideorejestratorów monitoringu i zestawienie tego z serwerem.. już sie ciesze C Ya
-
Spoty Katowice i okolice
22.20 to z Maxem lecieliśmy po autostradzie.. oczywiście od 150 km/h wzwyż ni huhu nic nie widziałem bo mi sie wycieraczki od szyby oderwały ponowie pytanie ile byście dali za silniczki valeo do lamp??
-
Spoty Katowice i okolice
ja już wróciłem Adi Twoje błędy: 17994 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Plus P1586 - 35-10 - - - Intermittent 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent 18258 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU P1850 - 35-10 - - - Intermittent 18258 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU P1850 - 35-10 - - - Intermittent 00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) 30-00 - Open or Short to B+ 01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number 35-00 - - 01314 - Engine Control Module 49-10 - No Communications - Intermittent 01300 - Control Module for Navigation with CD-Rom (J401) 49-10 - No Communications - Intermittent Dzięki Wam za kolejnego udanego spota pytanie z innej bajki Pany ile warte są silniczki z Valeo do lamp
-
Spoty Katowice i okolice
bo wiesz u nas krąży taka lista i generalnie vagować można sie od 30 spotu.. a tak poważnie to klucz do świec, laptop, o czymś zapomniałem??
-
Spoty Katowice i okolice
jak pisałem nie dam dziś rady
-
Spoty Katowice i okolice
damy rade chyba
-
Spoty Katowice i okolice
czyli mam wziąć klucz jutro tak??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpadłem na gościnne występy złożyć życzenia PITEK Wszystkiego naj! a Przede wszystkim to dużo i
-
Spoty Katowice i okolice
co tam Pany?? ja o 22 zaczynam robote, więc jak sie komuś marzy sesja na boisku tartanowym to wpadać i wszyscy gdzieś znów poszli.. nie lubicie mnie czy jak???
-
Spoty Katowice i okolice
fest niefart Ci powiem, ja na szczęście mam jeszcze puste konto
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie po powrocie ze sklepu odkryłem że w lodówce mam jeszcze 3 tyskie.. szkoda że ide na 6 do roboty znów