Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widzisz Kanar są tacy co mają wiedzę i potrafią coś wnoszącego do sprawy skrobnąć, za co szacunek a my przeciętni spamerzy to wiesz...daleko daleko zaaaaaaa hahah taaaaa czuję się taki malutki teraz.. Jutro jak sie dokulam jakoś do Zabrza to może uda mi się je zmienić w godzinach pracy a jak wrócę to sie doszkole i sprawdze ten kąt..
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To żeś mi zagadke zadał.. podepne jutro kompa i chyba zobacze - z naciskiem na chyba bo obsługa VAGa póki co kończy się na funkcji auto scan
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no zaczne od świec - najchętniej już wsadziłbym nowe ale o tej godzinie dziś to ich już nigdzie nie dostane. czy na desce powinna zaświecać się kontrolka grznia świec? bo już nie jestem pewien czy ją widziałem czy nie
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mam problem z odpaleniem auta ;( ;( łapie dopiero za drugim czasem trzecim razem po tym jak długo stoi. Jak już odpali i przejedzie pare metrów to jest OK i nie ma żadnych problemów z zapłonem - długo sie cieszyłem bezproblemową jazdą całe 3 miesiące KUR.A
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no co zrobić.. Endrju ma już swoje lata i nie odrobił zadania domowego.
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zastanawiam się na listwami w środku, bo ta od strony kierowcy jest pokiereszowana.. co prawda myślałem nad folią.. no aleeee
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja odpadam.. byłem sprawdzić swoją kondycję, przebiegłem kilometr i wyplułem płuca prawie a nogi mam jak z waty.. na szczęście zanabyłem już zestaw regeneracyjny (chipsy+ browar) i zaraz rozwale się przed TV coś tu cicho dziś przez cały dzień PS. Miszka dziś wytrzeźwiałem i dalej widzę to samo co wczoraj ide sie napić..
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chyba jeszcze za mało wypiłem.. albo za dużo i widzę to co widzę
  9. tylko koniecznie zapytaj czy pizza u nich zawsze jest dobrze wypieczona :polew:
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Witam z wieczora Hmm jesli na zime to spoko ale na lato minumium 17 cali Przy 17'' zawieszenie jednak chyba bardziej cierpi. A nasze pseudo zimy wykańczaja polskie drogi. Myślę , że jak ktoś robi więcej km to aspekt ekonomiczy (częstsza wymiana zawiechy itd) jest brana pod uwagę. Nie jestem ekspertem ale takie moje zdanie. Ja mam 15'' balony i zawieche seria, jak zmienie to tylko na 16'' i nic więcej. Robię za dużo km i czasem pakuje sporo rzeczy do auta (wyjady na narty itd) mi się marzą 17' ale do tego jeszcze długa droga i miliony innych wydatków.
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zdjęcie mi się nie wyświetla ale, podobają mi się te fele które ma Egon bo felga jak dla mnie musi mieć parapet Miron - dobrą tradycję należy kultywować
  12. Krolu dlatego ja nie pije na spotach ani nigdy jak mam autem jechać bo bym se na Twoim miejscu pewnie zapaskudził tapicerke fotela kierowcy ze strachu za to teraz konsumuje to co zostało
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    heheh dobre to jest jutro w końcu sobota może jak nie będzie lało to dam rade w końcu coś w aucie poprawić
  14. Dzięki Wam było też się trochę naszukałem zanim Was znalazłem ale warto było
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    z rana
  16. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja dziś sie wcześniej zbieram bo już padam na twarz a jutro kolejny ciekawy dzień
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszka fajne miałeś auto jakby Ci zostały felgi nie pokrzywione to daj znać
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no będę!!
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ;( na forum BMW mi oddali http://www.youtube.com/watch?v=IChJ5QZ7pfk&feature=related ale nie pozostałem dłużny
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jedziesz wcześniej na uczelnie czy nie?? :>
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wybiera się ktoś jutro na Gliwice??
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no zostało parę puszek więc jeśli ładnie poprosicie to sie pojawie z nimi na forum
  23. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobre już porozsyłałem kumplom a zaraz wejde na forum BMW i też to wkleje
  24. Czytam czytam i widzę że polecany jest głównie linksys ale i Fritz!Box - przyznam że nie miałem z nim żadnej styczności a tak się składa że szukam routera z bramką VoIP, tyle że wszystkie jakie znalazłem na allegro to przy okazji modemy dsl (do neo itp) jest model z portem WAN pod RJ-45?? bo ceny w porównaniu do Linksysa konkurencyjne a skoro podobno warto to dlaczego by nie spróbować. Zawsze to nowe doświadczenie Obecnie mam Netgeara, i ogólnie nie jest źle ale trzeba trafić na dobry model, podobnie jak z D-linkiem bo większość przy sporym obciążeniu lubi się wieszać. Miałem Sparklana i to sie nadaje jedynie.. a raczej nie nadaje się do niczego. Miałem okazje konfigurować Belkina i osobiście panel konfiga nie przypadł mi do gustu a zgranie tego z kartą WiFi na usb wymagało ściągania sterów z netu (pomimo że oba urządzenia pochodziły z jednego pudełka). Oprócz tego TP-Link, Pentagram, jak i edimax działają nieźle ale Linksys jest w tej dziedzinie potentatem wiadomo że współpraca z Cisco o czymś świadczy
  25. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no właśnie Gregor podejrzewam że coś za dużo wcina skoro nawet Keżorowi mniej pali - pytanie co, termostat wymieniłem temperatura jest OK Ps. Marys888, Krolu posłałem wam PW z VAGiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.