Treść opublikowana przez Kanar
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mogło być i s4 przeleciałem obok i jedyne co mi sie rzuciło w oczy to naklejka na masce nad reflektorem , w lusterku wstecznym widziałem że miał blaty z katowic no a że avant to też trudno nie poznać powiedzmy sobie szczerze jak dla mnie to a4 i s4 wyglądają jeszcze tak samo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli dalej nie wiem kto to był mimo wszystko i tak Jeżdże granatowym avantem ale naklejki sie jeszcze nie dorobiłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to za stan auta, prezentuje sie konkretnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziś w Zabrzu na ul. Wolności mijałem srebrnego avanta na katowickich blachach z naklejką klubową na masce nad lewym reflektorem.. kogo miałem przyjemność minąć??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szombierki to dzielnica Bytomia, najbliżej Rudy Śląskiej ale dokładnego adresu nie znam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahah ja to sie zaczynam zastanawiać czy przyjechać na tego pierwszego spota czy nie.. z wieczora
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak sobie powtarzam niestety to ma 13 lat a skoro poprzedni właściciel o niego nie dbał to ktoś musi po nim poprawić wszystkie niedociągnięcia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapewne chodziło o zabawe w pisaniu postów na forum więc: dzięki dzięki jak już doprowadze auto do stanu używalności to już będzie pewnie sama przyjemność :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hah no nic ciekawego tam raczej nie ma jeszcze więc myśle że moge być spokojny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jezuuuuu po obejrzeniu takich zdjęć tej RS6 żal mi będzie wsiadać do mojej B5 pomimo że dopiero ją kupiłem a tak w ogóle to Wam wszystkim na imie mi Marek i mam nadzieje że jak kiedyś wpadne na jakiegoś spota to nie zostane wyrzucony od razu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Marek i jako że dopiero szukam nowego auta postanowiłem tu wpaść, poczytać opinie użytkowników i bliżej zapoznać się z tematem A4