Treść opublikowana przez elmo814
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
tak ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- czy moduł z literka C wystepował? i czy on obsłuzy tempomat? a moze osoba sie pomyliła
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
dev dlaczego nie stosowac np 5w50 powiesz mi cos o tego typu olejach
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
pisalem ze na tym zestawie jak jest chlodniej to nie podniesie ,co do oringu gumowego to nic nie musi siedzic ciasno mozna zalozyc 9mm zeby bylo spoko i bedzie sie sprezyna przesuwala po tloczku silownika a nie kotrzy robia na sztywno 7-8mm aby bylo bez ruchu, wiec jak kto woli nie ma na nic ze musi byc sztywno, przy tej temp zielone i krosno dzialaja przy 3 podkladkach, czekamy az ktos do krosna 650 załozy niebieskie sprezyny na nich powinno byc ok , ewentualnie jeszcze mozna bedzie dorzucic podkladke
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
zwracam sie z prosba o dobór oleju do auta w opisie Liqui Moly 5W40 Synthoil High Tech czy moze motul 5w40 x-cess czy moze 5w50 z motula lub LM ? ktory bedzie lepszy 5w40 czy 5w50 prosze o porownanie jesli 50 nie to dlaczego dzieki
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
dzialaja ale w cieplejsze dni wkleiłem filmik w postach wyzej
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
tak ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- oczywiscie w odpowiedniej proporcji do danej temperatury
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
habcio 2032
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
g12
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
mysle ze optytmalna opcja bedzie krosno 650n + niebieskie sprezynki lub 660 +zielone , jednak nie mam niebieskich i nie moge tego potwierdzic
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
pajda nie ma sprezynek:grin:
-
Błąd wypadających zapłonów
1.8t tez tak maja - 1cewke w zapasie:decayed:
-
koło dwumasowe do 1.8t
avf wiem ze ma 240
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
wd-40, cx-80 lub silikon w sprayu, ewentualnie dziurka 1mm w tłoczku
-
Pęknięty uchwyt tapicerki bagażnika
napisz do kolegi predki74 on naprawiał zestawem naprawczym,
-
jakie amorki na tył?
KYB gazowe
-
Z czego zrobić szablon na otwor w stropie fi 150cm
extrudowany styropian lub styrodur, a najlepiej poszukaj na składach budowalnych takie tekturowe tuby sa do wylewania słupów, badz tez zrob obrecz z płaskiej blachy
-
Błąd wypadających zapłonów
podmien sobie od kolegi cewki
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
i co w zwiazku z tym, jest tam gdzies napisane ze ori ? nie nie ma tez mowy ze to zamiennik , wiec czekam na odpowiedz kolegi czy ori o tym numerze czy zamiennik
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Patryś te siłowniki 660n to ori ?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
na filmiku widac ze jest na dworze bardzo ciepło , zobacz jak bedzie przy - 1 u mnie nie podnosi jak temp niska
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
bo masz dobry zawias i taki sam czeka u mnie na montaz Maćku o f*ck ale byk
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
tak jak wczesniej reka :decayed: u gory troszke ciezej okolo 5 cm pozniej idzie gładko
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
bierz niebieskie odrazu
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
w rolniczym ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ---------- smiga bo jest troszke cieplej a i auto po trasie , inna temp i juz siłowniki lepiej dzialaja w lecie i na wiosne to na spokojnie sobie poradza , na zime mysle o niebieskich
-
demontaż kokpitu
kup nagrzewnice i nie klej przełoz to co trzeba i ma działąc