Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. tak ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- czy moduł z literka C wystepował? i czy on obsłuzy tempomat? a moze osoba sie pomyliła
  2. dev dlaczego nie stosowac np 5w50 powiesz mi cos o tego typu olejach
  3. pisalem ze na tym zestawie jak jest chlodniej to nie podniesie ,co do oringu gumowego to nic nie musi siedzic ciasno mozna zalozyc 9mm zeby bylo spoko i bedzie sie sprezyna przesuwala po tloczku silownika a nie kotrzy robia na sztywno 7-8mm aby bylo bez ruchu, wiec jak kto woli nie ma na nic ze musi byc sztywno, przy tej temp zielone i krosno dzialaja przy 3 podkladkach, czekamy az ktos do krosna 650 załozy niebieskie sprezyny na nich powinno byc ok , ewentualnie jeszcze mozna bedzie dorzucic podkladke
  4. zwracam sie z prosba o dobór oleju do auta w opisie Liqui Moly 5W40 Synthoil High Tech czy moze motul 5w40 x-cess czy moze 5w50 z motula lub LM ? ktory bedzie lepszy 5w40 czy 5w50 prosze o porownanie jesli 50 nie to dlaczego dzieki
  5. dzialaja ale w cieplejsze dni wkleiłem filmik w postach wyzej
  6. tak ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- oczywiscie w odpowiedniej proporcji do danej temperatury
  7. mysle ze optytmalna opcja bedzie krosno 650n + niebieskie sprezynki lub 660 +zielone , jednak nie mam niebieskich i nie moge tego potwierdzic
  8. pajda nie ma sprezynek:grin:
  9. 1.8t tez tak maja - 1cewke w zapasie:decayed:
  10. avf wiem ze ma 240
  11. wd-40, cx-80 lub silikon w sprayu, ewentualnie dziurka 1mm w tłoczku
  12. napisz do kolegi predki74 on naprawiał zestawem naprawczym,
  13. KYB gazowe
  14. extrudowany styropian lub styrodur, a najlepiej poszukaj na składach budowalnych takie tekturowe tuby sa do wylewania słupów, badz tez zrob obrecz z płaskiej blachy
  15. podmien sobie od kolegi cewki
  16. i co w zwiazku z tym, jest tam gdzies napisane ze ori ? nie nie ma tez mowy ze to zamiennik , wiec czekam na odpowiedz kolegi czy ori o tym numerze czy zamiennik
  17. Patryś te siłowniki 660n to ori ?
  18. na filmiku widac ze jest na dworze bardzo ciepło , zobacz jak bedzie przy - 1 u mnie nie podnosi jak temp niska
  19. bo masz dobry zawias i taki sam czeka u mnie na montaz Maćku o f*ck ale byk
  20. tak jak wczesniej reka :decayed: u gory troszke ciezej okolo 5 cm pozniej idzie gładko
  21. w rolniczym ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ---------- smiga bo jest troszke cieplej a i auto po trasie , inna temp i juz siłowniki lepiej dzialaja w lecie i na wiosne to na spokojnie sobie poradza , na zime mysle o niebieskich
  22. kup nagrzewnice i nie klej przełoz to co trzeba i ma działąc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.