Treść opublikowana przez elmo814
-
dymek
mi kopcił jak pusciło uszczelnienie w turbinie , olej byl tez w wydechu i zanim sie wypalił to był niezły dym
-
Buczy przy porannym odpaleniu
a to moje dzisiejsze błedy , od kilku dni telepie na wolnych , swiece nowe cewki sprawne problemem jest zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej ? odma ? niby korek oleju da sie odkrecic nie jest zassany gdzie jest problem ? Address 01: Engine Labels: Redir Fail! Control Module Part Number: 8E0 909 518 AA HW: 8E0 909 018 A Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0004 Software Coding: 0011701 Work Shop Code: WSC 63351 000 00000 5 Faults Found: 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 002 - Lower Limit Exceeded 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor; B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: No Activity P0140 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16686 - Cylinder 2: Misfire Detected P0302 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent Readiness: 0000 1000 ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- nikt nie pomoze?
-
Zmieniliście już opony ?
ja juz na zimowkach od wczoraj
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja jestem ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- swiec jeszcze nie udało sie zmienic:decayed:
-
Zmiana silnika - pomóżcie
ładuj 1.8T APU np angola, i masz wszytsko co ci trzeba
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
a tak prosciej mozna ktrry kabelek z ktorej kotstki
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kolego ja rok temu kupiłem w SUMIN trasa Z LZ NA LTM . Ewentualnie przed starym zamosciem jest po prawej stonie oponiarnia OPONY CHOMECISKA 785715070
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to żeś schaba odgrzał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
czy jest ktos w lubelskim kto zaadoptuje licznik do a4 b6 z anglika na europe?
-
Cewki zapłonowe wymiana
to ze auto podlega akcji serwisowej to nieznaczy ze Ci wymienia cewki , bo moze byc tak ze juz ktos na wlasna reke wymienił i wtedy tylko przejazdzka do aso
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
czy ktos moze zrobic instalacje na tyle elektryczne szybki ? tak zeby tylko został montaz , prosze o koszty na pw
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nuda
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
a sprezyny tez masz 1be?
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
tak jak pisze Łukasz, spradz ale obstawiam cewki i świece , tez tak mialem załozyem gaz i po koleii cewki zjadło:kox:, swiece PFR6Q albo DENSO K20TT, obecnie mam te drugie i jest ok ale czekam na cewki
-
Nie otwiera sie wizytownik
jak ktos chce to mam wizytownik ze sprawnym mechanizmem za 15+kw oddam , a zeby go wyjac to zdejm osłone nad esp kubkiem i wizytownikiem i nacisnij 2 haczyki wizytownika od gory i wyjdzie
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
panowie jakie zarowki led polecicie na światła dzienne z wykorzystaniem długich poprzez moduł sd-2 (30%mocy)
-
Czujnik temperatury płynu chłodzącego na wylocie z chłodnicy (G83)
najlepiej ori CZUJNIK TEMPERATURY PŁYNU 06A919501 SZARY VW AUDI (3626827508) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
oszukany przez sprzedawcę samochodu.
kase ktora wsadzisz na walke z gosciem, przeznacz na poprawienie instalacji auta . zlec komus kto robi przekładki , a jak umiesz to sam popraw pozatym jak mozna niewiedzic co sie kupuje , vinu nie mogłes sprawdzic ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sherlock czy TY od narodzin dziecka wytrzezwiałes?, moze browarek w piatek wieczorkiem ? bo w niedziele znow smigam
-
Drgania po wymianie pompy wody
podepnij vaga moze cos pokaze, zapłon jest ok?
-
Dorobienie kluczyka
sorki za OT ale jaki numer kluczyka z b7 potrzebuje zeby zakodowac go do b6 2002/2003
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
byłe b5 Tomka, teraz ma b6 czarne s-line, 2.5
-
Jakie świece do A4 B6 2.4 LPG wybrać?
dzieki DEV
-
Jakie świece do A4 B6 2.4 LPG wybrać?
czy świece podawane wyzej pasuja tez do 1.8 t?
-
Brak ogrzewania BFB/AVJ 1.8T
mozesz miec poduszke powietrzna w układzie, zdejmij jeden waz z nagrzewnicy moze byc tyle powietrza i pompa nie da rady przepchnac