Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. elmo814 opublikował(a) temat w 1.8T
    czy cewki z 2.0 alt, 3.0 asn, 4.2bbk będą pasowały do 1.8t?
  2. elmo814 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    łozysko moze byc firmy OPTIMAL 150zł i tez jezdzi, w b5 mialem wahacze Wertteile i tez jezdziły takze mysle ze nie po co przepłacac, ale tez nie mozna najgoszego hłamu montowac
  3. A4 1.8 T -sprzęgło-dwumas zajechany - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum jakie sprzęgło do audi a4 b5 1.8T - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum Lekkie kolo zamachowe. : 1.8T i 20V - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - Sprzęgło G60/VR6 w TDI ALH ASV I INNE 110 KM : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - lepiej sie zbiera na jednomasie
  4. kolego b8 ma inny rozmiar otworu centrujacego 66, a b7 57,1 o ile sie nie myle
  5. a moze spot tydzien pozniej ale w sobote to i ja sie powienienem pojawic, sherlock zapodaj foto tego klona:decayed:
  6. a ja mialem jeszcze 3 miesiace temu czerowni i nie szło auta wystroic, wymiana na czarny i auto pieknie sie sprawuje , nic sie nie dzieje , mocy nie brakuje nie kupujcie podzespołów na zapas, zielone hany czarny ac r01 w zupełnosci jest wystarczajace dla jednostek do 180ps
  7. elmo814 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    potrzebuje numer ori obudowy kluczyka do b6 na 3 przyciski
  8. ponizej logi , prosze o analize , bo auto taki mi sie wydaje ozywa w okolocach 2700obr/min 1 przed uszczelnieniem VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 2 po uszczelnieniu VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  9. Andrzej rozwiazales problem z drzwiami?
  10. zmien mechanika, a pozatym ja mam instalke stag 300 isa2, zielone hany, ac-r01 i wyrabia bez problemu z czerownhym ac mialem problemy bo nie trzymal cisnienia, Q pali srednio 13
  11. trzeba zrobic cos wspolenego , pepkowe, parapetówe i inne , chetni niech sie dopisujea :D:, no jasne ze DAMY RADE A skad inne przypuszczenia chociarz nie powiem kryzys był
  12. wtf, letarg zimowy -tu na szkółce
  13. mozna bylo zrobic w sobote albo zaraz
  14. ja toze nie , od 11:00 juz w drodze w grudniu bede na bank , a pozniej w marcu ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- trzeba sie spotkac w normalnie kulturalnie o własnych siłach jak nasz śliwkowy wroci , pogadac posiedziec zrestartowac sie , oblac status ojca ANDRZEJA , gratulacjie raz jeszcze
  15. nie cyka w module, cyka ci w okolicach tunelu i to własnie jak pisal przedmowca od klimy
  16. silneczek z b5 chodzi w druga storne i nie pasi do b6, uzywke mozesz kupic na forum za 150pln lub mniej , polecam kolege krupskim, badz 220 na allegro, pasuja silniczki z a4 b7 z a6 c6,
  17. ...właściwa diagnoza to podstawa... ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- a i nie wiem skad takie info
  18. nie szukajcie na sile , co niektorzy to sterowniki zamka do b3 powinni zakladac,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.